Yükselen Burç


Kişinin yükselen burcu esas burcu ile etkileşime girerek kişilik özelliklerini etkiler ve yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanacağımız yeteneklerimizi belirler. Benliği oluşturur ve kişiye birey duygunu verir. Bu kazandığımız özelliklerle toplumda yer kazanmamıza etken olur ve özgürlüğümüzü geliştirmeye yardımcıdır.

Bu çerçeve içinde fiziksel görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız da yer alır. Gerekesinim duyduğumuz donanımlarımızı sağlayarak, kendimize güveni veya güvensizliği oluşturan ruhsal portremiz de bundan güç alır. Yükselen burç bizi biz yapan en önemli astrolojik durumdur.

Astroloji'de Yükselen Burcun en belirgin özelliklerinden biri de aşk ve sekse olan hevesimizin ve düşkünlüğümüzün derecesini göstermesidir.

Romantik misiniz? saf aşkı mı arıyorsunuz? Tutkulu ve kendini herşeyiyle sevdiğine adayan birisi misiniz ? yoksa sevgilinizi gözünüzden dahi sakınan sahiplenici bir tutumunuz mu var? Veya kendindenizden çok sevdiğininizin mutluluğunu düşünen bir tip misiniz?

Bunları öğrenmek istiyorsanız şayet burcunuza bakın ve ardından yükselen burcunuzu alttaki tablodan hesaplayarak, yükselen burcunuzun size verdiği özellikleri öğrenin. Çıkan sonuçlara göre kişilik değerlendirmesi yaparak bu sayede yaşamınıza daha iyi bir yön verebilirsiniz.İletişim |