Yengeç Burcu Yükseleni


Yengeç burcu yükseleni olan insanların en belirgin özellikleri duygusal, merhametli, hassas ve sadık oluşlarıdır. Damlalar akacak gibi hemen kirpiklerinin ucundadır sanki. Son derece anaç ve korumaya yönelik davranırlar.

Yengeç burcu yükseleni, sevdikleri insanların her şeyi ile öyle ilgilenirler ki bazen bu ilgileri karşı tarafı bıktıracak boyutlara çıkabilir. Onlar için en önemli olgular sevgi, aile, anne ve babadır. Evlerinden ailelerinden uzaklaşmak son derece zor gelir. Maddi açıdan kendilerini güven içinde hissetmeyi çok önemserler. Güven eksiklikleri olmasına rağmen cesaretlerini topladıklarında kazanabileceklerinden emin olduklarında başarılı olabilirler. Yengeç burcu yükseleni çalışkan ve girişken bir ruha sahiptirler. Ancak bir miktar telaşlı olduklarından kimi zaman dikkatsiz davranabilirler. Neşeli ve canlı bir andayken aniden bir neden olmaksızın somurtkan ve dargın birisi olabilir. Bu sırada ya aklına bir şey gelmiştir veya birinin önemsiz bir sözüne takılmış olabilir.

Eskiye, kurallara ve geleneklere oldukça bağlıdırlar. Para darlığı pek çekmezler, bu yönde şansları açıktır. Yengeç burcu yükseleni olanlar dışarıdan göründüklerinde özgüvenleri yüksek insanlardır. Ancak gerçekte çekingen ve içe dönük bir yapıya sahiptirler. Bir olayda bir hata olduğunda hatayı hemen kendi üzerlerine almaya hazırdırlar. İnsanların ona, beğendikleri için değil de sanki bir kusurları varmış gibi baktıklarını düşünürler. Hayatta yaptıklarının karşılığını bulamamaktan hep şikayetçilerdir. Çoğu zaman insanların ona haksızlık yaptıklarını düşünürler.

Yengeç burcu yükseleni olan insanların asık ve somurtuk bir yüz ifadesi adeta maskeleridir. Sevdiklerinin ve yakınlarının dertleri, sorunları onları derinden üzer. Bu konularda aşırı merhametli oluşları bazen istismar edilebilir. Sezgileriniz son derece güçlü olan yengeç ondan ne beklendiğini bilir. Hayal kurmayı severler. Onlar için ilişkide romantizm önemlidir. Yalnız kalmaktan korkarlar ve yanlarında mutlaka bir partner olmalıdır. Bulunduğunuz ortama çabuk ve kolay uyum sağlayabilirsiniz. Yengeç burcu yükseleni orta veya kısa bir boy verir. Yüzleri genelde yuvarlık hatlıdır ve solukçadır. Saçları ince tellidir. Açık kahve veya gümüş kahve renkli olabilir. Burunları hafif biraz sivricedir. El ve ayakları küçüktür. Yaşları ilerledikçe göbek kısımlarında yağlanma göze çarpacaktır. En belirgin özellikleri yürüyüşleridir. Hemen dikkati çeker.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |