Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu özellikleri itibariyle sempatik ve insancıldır. Onun sakinliği ve dinginliği size huzur verir. Yengeç burcu insanı kimseyle yarışa girmez. Tüm derdi kendi duygularıdır. Yengeçlerin yüzlerine ve hareketlerine baktığınızda duygu yüklü olduklarını anlayabilirsiniz. Ama nedenini ve hangi duyguları yaşadığını çözmeniz mümkün değildir.

04.11.2020
1.028
Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu özelliklerinden biri de ürkekliğidir. İçinde kaybolduğu, kendine has dünyası ve hayalleri vardır. Örülü duvarlarını kolay kolay yıkamazsınız. Yengeç burcu insanı aslında kırılmaktan ve hayal kırıklığına uğramaktan korkar. Kırmaktan ise hiç hoşlanmadığı için samimiyet kurmamaya özen gösterir. Bu nedenle yengeç burcu insanını soğuk ve duyarsız zannedebilirsiniz.

Yengeç burcu özellikleri tanımlandığında; duygusal, duyarlı, savunucu, koruyucu, yenilikçi, gizemli ve büyüleyici olduğu söylenebilir. Yengeçler, dış dünyada barışsever ve uyumlu insanlardır. İkili anlaşmazlıklar ve tartışmalarda karşısındaki insana kendince haklılık sebebi bularak yine kendini suçlar. Duyarlı yapıya sahip olan yengeç burcu insanı, asla tam olarak mutluluk hissine kapılamaz.

Yengeç Burcu Kişisel Özellikleri

Yengeç burcu kişisel özellikleri bakımından mistiktir. Fikirlerini açık şekilde belirtmekten çekinen yengeç burcu insanı, sezgileriyle hareket eder. Onun ne söylediğini anlayabilmek için, onu çok iyi tanımalı, bakışlarından ve hareketlerinden anlam çıkarmalısınız. Yengeç burcu insanı ile anlaşabilmenin bir diğer yolu da, kültürlü olmaktan, söyleneni kavrayabilmekten ve yerinde konuşmasını bilmekten geçer.

Yengeç burcu kişisel özelliklerinden bir diğeri de, hümanist yapısıdır. İnsanları olduğu gibi kabul eder, aşağılamaz, küçümsemez. Aşırı derecede merhametlidir. Yengeç burcu insanı yardım etmeyi, küçük sürprizlerle mutlu etmeyi sever. Ailesine son derece bağlı olan yengeç insanı, diğer insanlara bağlanmakta zorlanır. Çok sevdiği, vazgeçemeyeceği dostlar biriktirir.

Yengeç Burcu Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu fiziksel özellikleri kendine özeldir. Başkaları gibi olmayı sevmeyen yengeç insanı, bu konuda kimseyi örnek almaz. Onları gülerken pek göremeseniz de, güldüklerinde ne kadar hoş olduklarının farkına varırsınız. Yengeç burcu genelde uzun boylu zayıf insanlardan oluşur. İnce, keskin yüz hatları vardır. Sarışın-beyaz tenli olurlar. Yengeçlerin bakışları baktıkları şeye göre değişim gösterir.

Yengeç burcu fiziksel özellikleri itibariyle dış görünümlerine fazla önem vermezler. Onlar ev insanıdır. Bu nedenle yaşam tarzları salaştır. Yengeç burcu sadece özel davetlere ve organizasyonlara giderken özenli ve şık giyinir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.