Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün tamamlanması gereken işler, sağlık ya da düzen gerektiren konular öne çıkabilir. Aynı zamanda sevdiğiniz bir uğraşa zaman ayırmak faydalı olabilir.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, sevdiklerimize duyduğumuz özlemin ve uzaklarda bulunan yakınlarımızı anmanın işaretçisidir. Elimizde olana sahip çıkarız ve sorumluluklarımızın farkında hareket ederiz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ve Neptün’ün Balık burcundaki etkileşimi sizin psişik özelliklerinizi keşfetmenize neden olabilir. Zira su grubu burçlarının tetiklenmesiyle, duru görü ve önsezilerinizin ne kadar güçlü olduğunu keşfedebilirsiniz. Aileyle ilgili kararlar almak ve çevrenizdekilerin sevgiyle kenetlenip bir araya gelmek istersiniz.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sahiplendiği insanlara sonsuz şevkati olan Yengeçler, gün boyu  sosyal konular sizi meşgul edebilir. Yeni eğitimler, kişisel gelişim konuları ilginizi çekebilir. Hayatınızda otorite konumunda olan insanlarla çatışma yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün 12.02'ye kadar Ay boşlukta hareket edecek. Harcamalarına ve ödemelerine dikkat etmen gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Uzun zamandır aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız belirsizlikler sizi yıpratmış olsa da partnerinizden göreceğiniz ilgi, sizi aşka daha çok bağlayabilir. Sizlerde bu konuda sevginizi göstermekten çekinmeyin.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |