Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için meraklı ve amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. Yatırımlarınız hızla gelişecektir. İstenemeyen harcamalar da söz konusu.

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Hafta sonu olmasına karşın bugün sorumluluklarınız daha fazla olabilir. Aynı zamanda ailenize yönelik gelişmeler de mümkün.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler saat 06:56 Ay-Akrep burcu geçişiyle Salı gününe adım atıyoruz. Girişimlerinizde kararlısınız. Taviz vermezsiniz. Çünkü işinize gelmez. Planların yürürlüğe konmasında hırslısınız. Özgüveniniz yüksek ve cesursunuz. Kazanmak ve kaybetmek olgular önemlidir. Her durumu bunları dikkate alarak gözden geçirirsiniz. Bu bakış açısı duyarlı ve başkalarını düşünen Yengeçlerin, biraz da kendi çıkarlarını öne almalarını sağlayacak. Bu gayet yararlıdır. Kendinizi düşünmek, iyi niyetinizi kullanan kişilere karşı kendinizi korumanız anlamına gelir. Bu açıdan düşünürsek tabii ki olumludur.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk almanın ve başarılı olmanın işaretçisidir. İlişkinizle ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Duygularınız biraz mesafeli olsa da, tutkulusunuz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ve Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle yurt dışı konularında fedakarlık dönemini hayatınıza sokar. Orada yaşayan bir kişiyle duygusal bağlarınızı ya koparmak ya da güçlendirmek istersiniz. Fakat bu dönemde kopma mümkün olmaz hatta daha fazla bağlılık söz konusu olabilir. Spiritüel çalımalar için en iyi dönem. Adeta bir Hindistan seyahatine çıkabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kendinizi dış ortamlarda, iş seyahatlerinde, medya işlerinde ve hukuki konularda ortaya koyacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işleriniz devreye giriyor.
17 ŞUBAT 2018 YENGEÇ  BURCU YORUMU
Sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışacak, alerjilere, zehirlenmelere ve ateşli hastalıklara açık olabilirsiniz. Olaylara çok fazla takılmamaya gayret etmelisiniz
16 ŞUBAT 2018 YENGEÇ  BURCU YORUMU
Bu tutulmada partnerinizin hayatında parasal yönden hızlı ve beklenmedik gelişmeler olabilir. Bir vergi, kredi ve borçla uğraşabilir veya bir borcun altına girebilirsiniz.
 

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Gün içinde işlerinde endişe duyduğun bazı konularda kaygı ve sabırsızlık gösterebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Akraba ve kardeşlerinizle ilgili konuları bugün gündeminize almak isteyebilir, onların hayatlarıyla ilgili kararlarında yanında olmak isteyebilirsiniz. Fakat emin olamadığınız bazı konularda yönlendirmektense biraz geri çekilip dinlemek ve anlamaya çalışmak daha mantıklı olacaktır. Anne ve baba ile iletişimlerinizde ise gerginlik ve mesafeler sizi ruhsal anlamda yorabilir, anlaşılmadığınızı veya sizin kendinizi anlatamadığınızı düşünebilirsiniz. Yine de aile söz konusu olduğunda her şeyi etraflıca ve sevgi çerçevesinde düşünmeli ve anne ve babanın yerinin hiç bir şeyle dolmayacağını bilmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |