Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha dikkatli adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. İşlerinizde sıkışıklıklar meydana gelebilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde zihinsel uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, sevdiklerimize duyduğumuz özlemin ve uzaklarda bulunan yakınlarımızı anmanın işaretçisidir. Elimizde olana sahip çıkarız ve sorumluluklarımızın farkında hareket ederiz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Oğlak burcunda seyahat etmeye devam eden Ay, Satürn ve Plüton ile kavuşum yapıyor. İlişkilerinizdeki süregelen problemlere kalıcı çözümler üretmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.Partnerinizle ve iş ortaklarınızla güç ve ego savaşlarına girmemeye çalışın. Sözleşmeler ve anlaşmalarla ilgili meseleler gündeminizi meşgul edebilir. aip('pageStructure', {"pageUrl":" Yengeu00e7 Burcu : Yengeu00e7 Gu00fcnlu00fck Buru00e7 Yorumu ve u00d6zellikleri - Dinu00e7er Gu00dcNER ile Su00f6zcu00fcu2019de"});

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sahiplendiği insanlara sonsuz şevkati olan Yengeçler, gün boyu  sosyal konular sizi meşgul edebilir. Yeni eğitimler, kişisel gelişim konuları ilginizi çekebilir. Hayatınızda otorite konumunda olan insanlarla çatışma yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Gelecekte yapmak
istediğin planların
için somut adımlar
atıyorsun. Bu adımlar için yaptığın birikimleri
aktif şekilde kullanıyorsun.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Işığınızın her zamankinden fazlasıyla üzerinizde olacağını söyleyebiliriz. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz hızlanıyor olabilir. Sorumluluklardan uzaklaşmak bugün iyi gelecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |