Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranmanız olası. Ailevi konularınız ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Geçmişte yaşanılan olayların gündeme gelmesi sizde duygusal gerginliğe yol açması olasıdır. Tavırlarınız farkında olmadan sertleşebilir. Arkadaşlarınızla buluşmak iyi gelecektir.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Dışa karşı, kendinizi rahat biri gibi göstermeye çalışsanız da, iş veya özel hayatınızla ilgili konulardaki belirsizlik canınızı sıkabilir. Çünkü siz görünen düşmanla savaşmanın, iki yüzlü hareket etmeye çalışan kişiyle uğraşmaktan daha kolay olduğunu bilirsiniz. Fakat şu sıralar bunlarla uğraşacak pek haliniz yoktur. Sakin ve kendinizden emin bir şekilde asıl yapmanız gerekene odaklanmak daha akıllıca olacaktır.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, maddi-manevi anlamdaki ilişkilerimizi abartıya kaçmadan dozunda ve gerçekçi şekilde ele almamız gerektiğini söylüyor. Riskli kararlardan uzak durulmasında yarar var. Mutlaka bir bütçe kontrolü yapılmalıdır. Alış-satış gibi işlemlerde piyasa şartları göz önüne alınmalıdır.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bizi kısıtlayan sorunları aşma arzumuzun işaretçisidir. Güvence o denli kıymetlidir ki, bu olmadan huzur bulmak zordur. Bu nedenle, paramızı, ailemizi, değerlerimizi korumak ve kollamak isteriz.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftanın ilk günü, duygusal anlamda kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Para konularında dikkatli kararlar almalı gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.Eski işleri tamamlayıp, aile içindeki düzeni aksatan konulara çözüm bulun. Yemek pişirmek, buzdolabını temizlemek, çekmeceleri düzenlemek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Zira ilişkilerle zorlanacağımız bir gün yalnız olmakta fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Aşk hayatınızda, yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde şanslı hissedeceksiniz. Parasal konularda dikkatli olmayı ihmal etmeyin. Harcamalardan kaçının
23 HAZİRAN 2018 YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün, özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Sosyal çevrenizden göreceğiniz destek sizi rahatlatacak. Gelecek planlarınızda kafanızı hemen olumsuza çalıştırmayın.
22 HAZİRAN 2018 YENGEÇ BURCU YORUMU
Akşam saatlerinde eğlenceli konularla ilgileneceksiniz. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz hızlanacak. Çocuğunuzla ilgili ayrıntılara odaklanabilirsiniz.
 

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün iş yerindeki üstünlük savaşlarından nasibini alacaksın. Kararlı adımlar atabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk, flörtler ve hayatın eğlenceli yanlarına odaklanacağınız aynı zamanda gayet şanslı olacağınız bir zaman dilimi. Özellikle yalnız olan yengeçlerin bahtı oldukça açık gözüküyor. Yaşamlarına yeni giren bu kişilerle ilgili belli bir müddet saklama eğiliminde olabilirler. İlişkisi devam eden yengeçler ise bazı sorunların tespitlerini daha kolay yakalayabilecekleri bir gün yaşayabilirler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |