Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün ortaklı konular sizi krize sokabilir. Sabah saatlerinde ani kararlardan kaçınmalısınız. Endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. İlerleyen zamanlarda kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Sabırlı olmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda düz seyirle ilerleyecek. Çalışma hayatında dağılmadan, işlerinize odaklanmalısınız. Bilgilenmeli, okumalı, keşfetmelisiniz. Bilmediğiniz konularda ahkam kesmemelisiniz. Beceri ve yeteneklerinize göre işler tercih etmelisiniz. Her işte olasılıkları hesaba katmalı, öyle karar vermelisiniz. Doğru bilgiye ulaşmaya çalışmalısınız. Ne de olsa bilgi korkuyu yenecektir. Karşımıza çıkan teklifleri artı ve eksi yönlerden değerlendirmekte fayda vardır. Bu geçiş, çalışma hayatımızla ilgili konularda strese yol açabilir. Normal zamanlarda zaten yoğun bir iş gündeminiz varsa, şimdi iki misli artabilir.
Bir yandan rutin işleriniz, diğer taraftan üzerinize yüklenen işler derken, hakikaten yorgunluk bir hayli artabilir. Sorunlarla uğraşmanız, tabii ki sağlığınızı da ihmal etmemeniz, beslenmenize dikkat etmeniz, şikayetleriniz varsa mutlaka üzerinde durmanız gerekir. Bir yandan akıllıca ilerlemeye çalışacaksınız. Yaşamınızı tehdit edebilecek büyük sorunlar oluşturmayan bu dönem, geçici ancak bir hayli yorucudur. Sözgelimi psikolojik sorunlar, sizi hassaslaştıran problemler, çözmeye uğraştığınız halde yorucu olan meseleler, bu süreçte gerginliğe neden olabilir.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, gündelik hayatınızda hızlanma meydana getirir. İş hayatınız bol seyahatli bir aşamaya geçecektir. Pek çok yeni insan ve grupla karşılaşma fırsatı bulursunuz. Hayatın akışı yorulsanız da neşeli bir tempoya yelken açacaktır. Kalça ile ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sahiplendiği insanlara sonsuz şevkati olan Yengeçler, gün boyu  sosyal konular sizi meşgul edebilir. Yeni eğitimler, kişisel gelişim konuları ilginizi çekebilir. Hayatınızda otorite konumunda olan insanlarla çatışma yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün kariyerinde olumlu gelişmeler olabilir. Sevdiklerin yaptığın işle ilgili seni takdir edecek. Uzun zamandır beklediğin teklif sana ödül gibi gelecek. Finansal bir konuyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksın. Eline büyük miktarda para geçebilir. Bu parayı yatırım yapmak için kullanabilirsin. Beklediğini bulamayan biri isen iş görüşmelerinin hız alması seçeneklerini de çoğaltacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Uzun zamandır gizli kalan ve yanıtlarına ulaşamadığınız sorunlar artık çözülüyor. Aşkta sorularınızın cevabını bulabileceğiniz önemli bir gün. Anı değerlendirmenizde fayda var.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |