Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha dikkatli adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. İşlerinizde sıkışıklıklar meydana gelebilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde zihinsel uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, sevdiklerimize duyduğumuz özlemin ve uzaklarda bulunan yakınlarımızı anmanın işaretçisidir. Elimizde olana sahip çıkarız ve sorumluluklarımızın farkında hareket ederiz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Mars bugün Başak burcuna geçiş yapıyor. Kardeş, yakın akrabalar, komşularla ilgili sıcak bir gündem konunuz olabilir. Olaylara tartışma yerine çözüm odaklı yaklaşın. Seyahatlerinizi tetikleyen bir döneme adım atıyorsunuz. İletişim, ticari konular, yeni bir iş planı zihniniz kurcalayabilir. Kısa yolculuklarınızda sinirlerinize hakim olmakta fayda var. Kimseyle ağız dalaşına girmeyin. Eski arkadaşlar tekrar karşınıza çıkabilir.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sahiplendiği insanlara sonsuz şevkati olan Yengeçler, gün boyu  sosyal konular sizi meşgul edebilir. Yeni eğitimler, kişisel gelişim konuları ilginizi çekebilir. Hayatınızda otorite konumunda olan insanlarla çatışma yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İlişkisi olan ya da evli biriysen, sosyal medya kullanımı bazı yanlış anlaşılmaları beraberinde getirebilir

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Işığınızın her zamankinden fazlasıyla üzerinizde olacağını söyleyebiliriz. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz hızlanıyor olabilir. Sorumluluklardan uzaklaşmak bugün iyi gelecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |