Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün dikkatinizi toplamanız gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Yazılı iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi fazlasıyla etkileyebilir. İşlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. Zaman alan işlerinize karşı, sakin kalmaya çalışın. Akşam saatlerinde ilişkilerinizde kopmalar yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, sevdiklerimize duyduğumuz özlemin ve uzaklarda bulunan yakınlarımızı anmanın işaretçisidir. Elimizde olana sahip çıkarız ve sorumluluklarımızın farkında hareket ederiz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim eşinizle zorlu bir iletişim sürecine girebileceğinizi gösterir. Bir tarafın alttan alması bu dönemde önemlidir. O da sizden başkası olmaz. Aile içindeki düzeni korumak için şefkat ve sevgi prensibini ön planda tutun. Tüm zorluklar böylece hallolur.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sahiplendiği insanlara sonsuz şevkati olan Yengeçler, gün boyu  sosyal konular sizi meşgul edebilir. Yeni eğitimler, kişisel gelişim konuları ilginizi çekebilir. Hayatınızda otorite konumunda olan insanlarla çatışma yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Kendini güçlü hissediyorsun. Geleceğine yön vermek adına elinden geleni yapmaya niyetlisin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Ruhunuzu arındırmanız gereken önemli bir gün. Sabırlı olmanızda fayda var. Bazı şeyleri gereğinden fazla siz büyütüyor olabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |