Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi geliştirebileceğiniz, yeni şeyler öğrenebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Çeki düzen vermek, toparlamak istediğiniz konularda hızlı davranmanız mümkün. Aileniz ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir, uğraştırabilir. Zamanınızı daha iyi yönetmeye gayret etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir şekilde yaşama arzunuz yoğunlaşır. Başkalarına uymak yerine, kendiniz adına bir dünya kurma ihtiyacınız ön plandadır.
Ay-Yay burcu geçişi devam ediyor. Bu enerjinin etkisinde, fikirlerinizi savunursunuz. Güçlü olduğunuzu göstermekten yanasınız. Liderlik yapabilir ve her şeyde öncelik hakkının kendinizden yana olduğunu düşünürsünüz. Araştırır, bilgilenirsiniz.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün öğlene kadar çocuk ve özel hayatla ilgili konular gündeminizi doldurabilir. Daha sonra aniden çıkan bir iş seyahatiyle gündeminiz değişebilir. Kariyerinizde yeni olan projelerde canlanma dönemi. Çok çalışsanız da mutlu olduğunuz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla vakit geçirin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bugün sizin burcunuzda oluşan Parçalı Güneş Tutulması hayatınızda, fiziki görüntünüzde önemli değişimleri, beklenmedik ve ani olayları karşınıza getirebilir. Hayatınızda önemli adımlar oluşabilir, bu adımlar özel hayatınızdaki güç çekişmelerini de içerebilir. Alacağınız kararları ortağınız veya partnerinize kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Önemli kararlar alacak ve bu tutulmayı doğru kullanırsanız yıldızınızı parlatacaksınız.
12 TEMMUZ 2018 YENGEÇ BURCU YORUMU
Özel hayatınızda veya ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla mücadeleleriniz artabilir. Bugün tavırlarıyla sizi zorlayacak. Alıngan yapınızla olayları daha fazla büyütmeye hazır gibisiniz, bu ilişkiniz için iyi bir test, geçmek sizin elinizde.
11 TEMMUZ 2018 YENGEÇ BURCU YORUMU
Yaşanılanları gözden geçirmek için uygun bir gün ama harekete geçmek için değil. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Sakinlik ve huzurlu ortamlar size yarayacak. Akşam saatleriyle beraber duyacağınız bazı haberler duygu iniş çıkışları yaratabilir.
 

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün senden hiçbir şey kaçmıyor. Çalışma hayatında bazı durumlara hedef olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün çalışma ortamındaki düzen ve tertip konusu sizi bir hayli oyalayabilir. İş yerinizde titiz ve takıntılı davranacağınız bugünde sağlığınıza dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |