Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde iletişim yönünden kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızdaki konularda emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz. Gün içinde kardeşlerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde birlikte zaman geçirmek için sevgilinizle plan yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler saat 06:56 Ay-Akrep burcu geçişiyle Salı gününe adım atıyoruz. Girişimlerinizde kararlısınız. Taviz vermezsiniz. Çünkü işinize gelmez. Planların yürürlüğe konmasında hırslısınız. Özgüveniniz yüksek ve cesursunuz. Kazanmak ve kaybetmek olgular önemlidir. Her durumu bunları dikkate alarak gözden geçirirsiniz. Bu bakış açısı duyarlı ve başkalarını düşünen Yengeçlerin, biraz da kendi çıkarlarını öne almalarını sağlayacak. Bu gayet yararlıdır. Kendinizi düşünmek, iyi niyetinizi kullanan kişilere karşı kendinizi korumanız anlamına gelir. Bu açıdan düşünürsek tabii ki olumludur.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk almanın ve başarılı olmanın işaretçisidir. İlişkinizle ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Duygularınız biraz mesafeli olsa da, tutkulusunuz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Partnerinizin fazla ciddi tavırları sizi sakın hayata küstürmesin. Pozitif enerjinizi tüm aksiliklere rağmen korumalısınız. Yöneticilerin aralarında esen soğuk havayı yumuşatmak size düşebilir.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Ortaklı işlerinizde zorlanmalara, sıkıntı ve sorunlara açıksınız. Olaylara eleştirel yaklaşmamaya çalışın. Günlük işlerinizin üzerine düşmeniz, kafanızı ve ruhunuzu rahatlatabilir.
24 NİSAN 2018 YENGEÇ BURCU YORUMU
Özel hayatınızda ve iş konularında fedakârlıklarınız olabilir. Gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz çok yoğun olacak. 
23 NİSAN 2018 YENGEÇ BURCU YORUMU
Sosyal çevrenizin size birçok konuda yardımcı olduğunu görmek hayata güvenle bakmanıza neden oluyor. Parasal konularda cömert olacaksınız.
 

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Gün içinde işlerinde endişe duyduğun bazı konularda kaygı ve sabırsızlık gösterebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İletişimde ciddi ve yapıcı konuşmaların yapılacağı şimdiye kadar yaptığınız hataları telafi edebileceğiniz güçlü etkiler altında olacaksınız. Yakın çevrenizle uyumlu bir şekilde yaşamak ve birtakım şeyleri daha rahatlıkla yapabilmek için kendinizi ve çevrenizi değiştirecek ve gelecek için daha farkındalıklı ilerleyeceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |