Yengeç Burcu Günlük Yorum


Yengeç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

20 Şubat 2018 Salı - Eşinizi ve sevgilinizi özgür bırakın ve sosyal yaşantısına eşlik etmeye çalışın. Hayal kırıklıkları size göre değil. Aşkın önemli olduğu bir dönemdesiniz. İlişkinizi gözden geçirmeniz gerekecektir. Daha samimi olmalısınız.

Yengeç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Bu sabah mesleki konularda hareketli birkaç saat geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ise mevcut işlerinizi bitirmek için uğraşılarınız tahmininizden fazla vakit alabilir. Ailenize karşı daha ilgili ve şefkatli olmanız gereken bir gün olabilir. Sabırsızlıklara ve fevri çıkışlara dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yengeçler saat 06:56 Ay-Akrep burcu geçişiyle Salı gününe adım atıyoruz. Girişimlerinizde kararlısınız. Taviz vermezsiniz. Çünkü işinize gelmez. Planların yürürlüğe konmasında hırslısınız. Özgüveniniz yüksek ve cesursunuz. Kazanmak ve kaybetmek olgular önemlidir. Her durumu bunları dikkate alarak gözden geçirirsiniz. Bu bakış açısı duyarlı ve başkalarını düşünen Yengeçlerin, biraz da kendi çıkarlarını öne almalarını sağlayacak. Bu gayet yararlıdır. Kendinizi düşünmek, iyi niyetinizi kullanan kişilere karşı kendinizi korumanız anlamına gelir. Bu açıdan düşünürsek tabii ki olumludur.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk almanın ve başarılı olmanın işaretçisidir. İlişkinizle ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Duygularınız biraz mesafeli olsa da, tutkulusunuz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Yengeç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay Koç burcunda seyahat ederken, iş hayatınızda ani, sürprizli kararlar alırsınız. Bağlı olduğunuz yöneticilerin parlak ve yenilikçi fikirleri sizin yoğun iş temponuza renk katar. Yorucu bir tempoya girseniz de yaşam enerjiniz kaybolmaz. İş ortamında ani değişimlere hazır olun.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sevdiğiniz insanlarla, yakın çevrenizle ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Gün içinde bir yerden bir yere sürüklenebilir ya da hareket halinde olmak isteyebilirsiniz. 
19 ŞUBAT 2018 YENGEÇ  BURCU YORUMU
Bu hafta başı iş ve kariyer alanlarınız oldukça aktif olacak. İş hayatınızda farklı duygu ve düşüncelerle hareket edeceksiniz. 
18 ŞUBAT 2018 YENGEÇ  BURCU YORUMU
Kendinizi dış ortamlarda, iş seyahatlerinde, medya işlerinde ve hukuki konularda ortaya koyacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işleriniz devreye giriyor.
 

Yengeç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Gün içinde işlerinde endişe duyduğun bazı konularda kaygı ve sabırsızlık gösterebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bazı konularda sosyal çevrenizin olumsuz düşüncelerinin etkisinde kalmaktansa kendinize iyi gelebilecek yöntemleri bulup araştırmayı denemelisiniz. Çünkü sizi sizden iyi kimse tanıyamaz. Kariyerinizle ilgili mücadeleci yapınızla ön planda olurken hırslı ve aceleci kimliğinizi karşı tarafa yansıtmaktan özellikle kaçınmalısınız. Zira bu noktada hırs size fazla iyi gelmeyecektir. Sabırla davranırsanız eğer size uygun bir çalışma hayatını mutlaka yakalarsınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |