Yengeç Burcu Erkeği

05.11.2020
2.170
Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği fazlasıyla sahiplenicidir. Sevdiği kadının sonuna kadar arkasında durur ve yapamayacağı fedakarlık yoktur. Bu, yengeç burcu erkeğinin özellikleri arasında en belirgin olanıdır. Bunun yanısıra süpheciliği, onu bazen kıskanç ve çekilmez yapabilir. Bir yengeç burcu erkeği ile birlikteyseniz ona sürekli ilgi göstermelisiniz. Çok sevdiğinde, sizden ayrı zaman geçirmek istemeyecektir. Kuruntuları zaman zaman tartışmaya neden olsa da, aşırı derecede kırmaz. Kırıldığınızı hissettiği anda gönlünüzü almak için elinden geleni yapacaktır. Yengeç burcu erkeği su grubudur. Suyla ilgili herşeyi sever. Başta denizi, sonra her türlü içkiyi. Özellikle kahvesiz ve çaysız yapamaz.

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin en zayıf noktalarından biri annesidir. Annesine fazlasıyla düşkün olan yengeç erkeği, ilişkilerinde de anne şefkati arar. Birlikte olduğu kadın eğlenceli, zeki ve güçlü olmalıdır. Mümkünse iyi yemek yapmalıdır, bu durum yengeç erkeği için oldukça önem arzeder. Yengeç burcu erkeğini etkilemenin en kolay yollarından biri iyi yemek yapıyor olmaktır. Kendisi de mutfağa girmeyi, partnerine yardım etmeyi sever. Dışarı hayatından çok, dostlarla yapılan ev toplantılarından hoşlanır. Evcimen yengeç erkeği; evine bağlı, yufka yürekli, ağırbaşlı, terbiyeli ve naziktir. İlişkilerinde ciddidir. Evlendiğinde sadıktır, evliliğini asla riske atmaz. Onu mutlu etmek için sevmek ve ilgi göstermek yeterlidir.

Yengeç burcu erkeğinin aşk hayatı hem sakindir hem de renklidir. Sürpriz yapmaktan hoşlanır, ciddi ve etkili konulardan konuşarak sizi etkisi altına alabilir. Genelinde sessiz, sakindir. Onu hararetli kavga ortamlarında pek göremezsiniz. Kolay kolay sinirlenmez, kırmamak için sinirlendiğini belli etmez, çoğunlukla içine atar. Ama damarına bastığınızda çirkinleşebilir.

Yengeç burcu erkeğinin cinsel hayatında duygusallık hakimdir. Duygusal anlamda birşey hissetmiyorsa karşı cinse yakınlaşması zordur. Yengeç erkekleri cinsellik konusunda oldukça çekingen davanışlar sergilerler. Gerçekten sevmedikleri ve güvenmedikleri insanlarla birlikte olmazlar. Yatak odasında fantezilerden ve farklı şeyler denemekten çekinirler. Partnerinin istekleri kendi isteklerinden önce gelir. Yengeç burcu erkeği kadına değer verir ve sevdiği kadına her konuda saygı duyar. Güvenilir insanlardır ve güvenilir ortamlardan hoşlanırlar. Yalanı hiç sevmezler, yalan söyleyen insana da bir daha asla güvenmezler. Çocuklarla son derece ilgililerdir. Kolay çocuk sahibi olamazlar ama baba olduklarında onlardan daha iyi bir baba yoktur.

Yengeç Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Yengeç erkeği iyi kalpli olmasıyla tanınır. Son derece sakin ve uysal kişilerdir. İnsancıldırlar. Kendilerine iyi hedefler belirleyerek o yönde ilerlerler. Pratik ve keskin zekaları vardır. Korumacı ve hislidirler. Duydusaldırlar ve destek olmayı severler. Ailesine özellikle annesine düşkünlüğü en belirgin ve olumlu özelliklerindendir.

Yengeç Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Yengeç erkeği değişken ruhlu olabilir. Duygusal inişler çıkışlar yaşar. Bağımlılıkları vardır. İçine kapanık tavırlar sergiler. Genellikle asık suratlıdırlar. Denetlemeyi severler. Hatalar karşısında affedici değillerdir, kolay bağışlamazlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.