Yengeç Burcu Cinsellik


Yengeç burcu cinsellik konusunda tatminkardır. Her sevişme sonrası orgazm olmak ve partnerini tatmin etmek ister. Cinsel birliktelik esnasında en sevdiği pozisyonlar, onu orgazma götüren pozisyonlardır. Yengeç burcunun tahrik olduğu bölgeleri; dudakları, meme uçları, boynu ve sırtıdır. Yengeç burcu için seks, aynı zamanda duyguların dışa vurumudur. Günlük hayatında duygusal olan yengeç burcu insanı, bunu cinselliğe de yansıtır. Partnerine romantik yaklaşımlar sergiler, onun duygularını ve isteklerini önemser. İyi bir ortamda yenen yemek sonrası yaşanan romantizmle birlikte sevişmesi kaçınılmazdır. Sarılmaktan, ufak dokunuşlardan, göz göze gelmekten ve öpüşmekten hoşlanır. Fantezilerini açıklamaktan çekinen yengeç burcu insanı, sevdiği insana sadıktır. Aldatılmayı ise asla kabullenemez.

Yengeç Burcu Cinsellik Uyumu

Yengeç burcu cinsellik uyumu incelendiğinde, onu en fazla tatmin eden burcun terazi olduğunu söyleyebiliriz. Estetik görünümüne oldukça dikkat eden nazik terazi insanı, yengeç burcunu baştan çıkarmakta hiç zorlanmaz. Cinsel birleşme esnasında tam bir uyum içindedirler. Yengeç burcu seks yapmak istediğinde yer ayırt etmez. Evinde sevdiği insanla olması onun için yeterlidir.

Yengeç Burcu Cinsellik Kadın

Yengeç burcu kadını cinsellikte ihtiraslıdır. Birliktelikten önce sevildiğinden ve beğenildiğinden emin olmak ister. Yengeç burcu kadını gizemli olmayı sever. Sevdiği insana onu çözmesi için fırsat tanır, ama kendini asla tamamıyla teslim etmeyecektir. Duygusal konuşmalar ve sözlerden etkilenir. Meme uçları en fazla etkilendiği bölgesidir. Kıskançtır, fantezileri sevmez. Temiz çarşaflar ve yastıklar üzerinde sevişmek öncelikli tercihidir.

Yengeç Burcu Cinsellik Erkek

Yengeç burcu erkeği cinsellik esnasında güçlüdür. Gizemli yönünü korur, aynı zamana baskın rol oynar. Kadınlar tarafından fazlasıyla etkileyici ve çekici bulunan yengeç erkeği için hayatında çarpık ilişkilere yer yoktur. O gerçekten sevmek ve bağlanmak ister. Seks, ancak o zaman anlam bulacaktır. Yengeç erkeğini baştan çıkarabilmek için onun sevdiği ortamda başbaşa kalın ve anlamlı şeyler konuşun. Sizi estetik anlamda etkileyici, manen değerli ve zeki bulursa zaten hiç şansınız olmayacaktır. Koşulsuz şekilde yengeç erkeğine teslim olursunuz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |