Yengeç Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
8.409
Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu aşk hayatı huzurludur. Aşkı romantizmin doruklarında yaşar. Yengeç burcuyla birlikteyseniz oldukça şanslısınız. Yengeçler kolay aşık olabilen insanlar olmamakla birlikte, aşık olduklarında da kolay vazgeçemezler. Aşk hayatında yönetici taraf olmayı tercih eder. Karşı cinsi etkilemek için çok konuşmak yerine, duygularını hareketleri ve tavırlarıyla ifade etmeyi tercih eder. Yengeç burcu aşkta partnerinden güven ve uyum ister. Kıskançtır. Yengeçle birlikteyseniz hareketleriniz ölçülü ve dengeli olmalıdır. Her konuya ciddiyetle yaklaşan yengeç, aşkı da ciddiye alır. İlişkisine kısa sürecek diye başlamaz ve ilişkisi kısa süreli bile olsa birlikte olduğu insana kendini özel hissettirir. Yengeçler yüksek çekim gücüne ve cazibeye sahip insanlardır. Kırılmaktan ve kırmaktan korkarlar.

Yengeç Burcu Aşık Olursa

Yengeç burcu aşık olduğunda fazlasıyla duygusallaşır. Aşık olduğu kişinin duygularından emin olmadan kalbinin kapılarını açmaz. Daha dikkatli ve özenli yaklaşımlar sergiler. Duygularının karşılıklı olduğunu anladığında yönetimi ele alacaktır. Yengeçlerle birlikte olanlar fazlasıyla değer görürler. Ancak yönetilen olmaya kendilerini alıştırmalılar. Kıskanç yengeç erkeği partnerinden uyum sağlamasını ve ilişkilerini ciddiye almasını bekler. Evlilik kararı vermeleri oldukça uzun sürebilir. Partnerinden her yönden emin olmak ister. Çünkü evlilik ve aile kavramları yengeçler için çok değerlidir. Özellikle çocukları olduğunda, ayrılıkla ve sorunlarla onları üzmek istemezler. Ev hayatına oldukça düşkün olan yengeç insanı, aşkını evinde yaşamak isteyecektir. Yengeç burcu seks hayatında aktiftir. Bu biraz da onun ruh haline bağlıdır. Kafası rahat ve keyifliyse partneriyle birlikte inanılmaz dakikalara imza atabilir. Sevdiğinin istekleri ve ihtiyaçlarına karşı oldukça hassastır ve bu konuda kendini zaman zaman arka plana atabilir.

Yengeç Burcu Aşk Acısı

Yengeç burcu aşk acısını ağır atlatır. Aşık bir yengeç ayrılığa kolay karar veremez. Ayrılan kendisi ise mutlaka geçerli bir sebebi vardır. Bu durumda bile fazlasıyla ve uzun süre kendine gelemez. Ayrılmak isteyen partneri ise ve yengeç haala aşıksa, işte bu aşk acısı ne kadar sürer bilinmez. Yengeçler aşk acısını tüm bedeniyle ve ruhuyla yaşar. Aşkın hakkını herkesten çok veren yengeç bunu haketmediğini düşünür ve emeğine üzülür. İnsanların duygularını kolayca harcayabilmeleri onu fazlasıyla üzer. Yaşayacağı büyük bir aşkın ardından ayrılık geldiğinde, inançlarını da orada yitirebilir. Çünkü anlam kattığı herşey ona göre anlamsızlaşmıştır ve hiçbir şey emek harcamaya değmiyordur. Yengeç burcunun en iyi anlaştığı burç grubu su elementinden olanlardır. Su grubuyla iyi birliktelikler yaşayabilirler fakat duygusal anlamda bağlanamama sorunları ile karşı karşıya kalabilirler. Hava elementi burçlarıyla iyi arkadaşlıkları ve sağlam dostlukları vardır. Özellikle arkadaşlık konusunda kova burçlarıyla iyi anlaşırlar. Toprak elementi burç gruplarıyla hiç iyi anlaşamazlar. Ateş elementi burç grubuyla birliktelikleri başarılıdır ve uzun ömürlü evliliklerle sonlandırabilir.

Yengeç Burcunun Aşk Anlayışı

Yengeç burcu ve aşk demek; huzur, saygı, sevgi, sadakat, keyif, eğlence, rahatlık, uyum ve romantizm demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.