Yengeç Burcu 2017 Yorumu


Bazı dönemlerde ailelerinde yer alan bireyler ile çeşitli uyuşmazlıklar yaşayan yengeç burcu insanlarını 2017 yılında güçlü aile ve akrabalık bağları bekliyor olacak. Normalde de aile bağlarını oldukça fazla önemseyen yengeç burcu bu yıl biraz daha içine kapanarak aileleri ile daha fazla paylaşımda bulunacak.

Yengeç Burcu 2017 Kariyer Yorumları

Bu sene boğa ve başak burçlarının pratikliği yengeçlere cazip gelecek ve birlikte kariyer konusunda bazı atılımlarda bulunmak isteyecekler. 2017'de iş hayatında inisiyatif kullanmaları gereken yengeçler ağızlarından çıkan kelimelere biraz daha dikkat etmeliler. Çalışma alanında destekliyor gibi görünmelerine rağmen arkadan kuyu kazan iş arkadaşlarının çıkması yüksek ihtimal gözüküyor. Bu nedenle kariyer hayatında herhangi bir düşüş yaşamak istemeyen yengeçlerin özellikle en yakınlarında duran iş arkadaşlarına dikkat etmelerinde fayda var.

Yengeç Burcu 2017 Aşk Yorumları

İş aşka geldiğinde ilişki seçimi konusunda çok seçici ve titiz olabilen yengeç burçları bu nedenle ruh eşlerini bulma konusunda biraz zamana ihtiyaç duyacaklar. Fakat doğru insanı bulmanın buna değer olduğunun bilincinde olan bu burç bu nedenle özel hayatını bir miktar ağırdan almayı sürdürecek. İlişkilerinde çoğu zaman güvence ve sadakat arayan yengeç burcunun arayışına 2017 yılında cevap gelmesi mümkün gözüküyor. Uzun sürecek ve hatta bir ömür boyu devam edebilecek bir ilişki isteyen yengeçleri sabır göstermeleri halinde hak ettikleri bir ödül bekliyor olacak. Oğlak burcundan birileri ile tanışma fırsatı bulabilirler. Oğlak burcu dışında su burçlarından olan akrep ve balık ile de değerli paylaşımlarda bulunabilirler.

Yengeç Burcu 2017 Şans Yorumları

Yengeçler 2017 yılında gezegenlerin hareketleri sayesinde kendilerinin farkında olma ve iç huzuru yakalama konusunda büyük bir şansa sahip olabilecekler. Talih gezegeni olarak da bilinen Jüpiter'in 11 Ekim 2017 tarihinde akrep burcunun üstünde olması, yengeç üzerinde aile, eğitim ve şans konusunda adeta bir koruyucu melek haline gelmesini sağlayacaktır. Bu tarih ve civarında hem kendilerine hem de Jüpiter'e güvenebilecek olan yengeçler büyük başarılar elde etme fırsatı bulabilirler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |