Yay Burcu Yükseleni


Yay burcu yükseleni olanlar için ilk söylenecek sözler hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden, arkadaş canlısı, sıcak kanlı ve samimi olduklarıdır. Oldukları gibi görünmekten hoşlanırlar ve insanlara çabuk inanırlar. Mert insanlardır ve insanları incitmekten kaçınırlar.

Yay burcu yükseleni için başkalarına haksızlık yapmak dünyadaki en son iş sayılır. Ve diğer insanlardan da böyle olmalarını beklerler. Hareketli, neşeli ve güleryüzlü kişilikleriyle, bulundukları ortama çabucak uyum sağlarlar. Espriler yaparlar ve genel olarak sözcüklerinizde acıtmayan ama insanlara dokunduran espriler yer alır. Kızdıkları kişiden intikamlarını genellikle sözcükleriyle almayı tercih ederler. Zaman zaman çift karakterli ve değişken yapıları onları iki çeşit insan haline sokabilir. Karakterinin biri duygusal ve içe dönük, çekingen ve duyarlı, İkincisi ise cesur, ateşli, tedbirsiz, gururu söz konusu olursa sözünü esirgemeyen birisidir. Bunlar yerine göre ortaya çıkabilir. Yay burcu yükseleni için özgürlük de çok önemlidir ve bunun kısıtlanması bile onu çılgına çevirebilir.

Yay burcu yükseleni insanı, seyahat etmekten, serüvenler yaşamaktan ve gezip görmekten büyük zevk alır. Genellikle onların macera peşinde koşmalarına gerek yoktur zira, macera onları mutlaka bulur. Her yolculuğun sonunda anlatmaya değer bir şeyleri vardır. Yay burcu yükseleni ile yolculuk yapmak gerçekten zevklidir. Karşılarına çıkan olaylardan derin deneyimler elde ederler. Hayatın sadece bir eğlence olmadığının farkındalardır ve yaşadıklarından ders çıkararak aynı yanlışları yapmamaya çalışırlar. Sonunda bir gün gelip olgunlaşırlar. Her zaman yaydan fırlamaya hazır bir ok gibidirler. Onları pencereleri kapalı bir evde tutamazsınız. Doğa her yönüyle ilgilerini çeker. Maddi ve manevi olarak kısıtlanmak, bağımsızlıklarının ellerinden alınması ve sorumluluk altında kalmaktan korkarlar. Bu nedenle belli bir yere ve kişiye körü körüne bağlanamazlar. Sevdikleri insanlarla beraber olmak ve güzellikleri paylaşmak kendilerine zevk verecektir. İlgi görmek ve sevilmek isterler. Sevdiği insan onunla her şeyini paylaşmalıdır. Bunu bulamazsa o ortamdan ayrılmak kişiliğine daha uygun gelecektir.

Yay burcu yükseleni olanlar ateşli sevgililerdir ve sevince tam severler. Hem sevgili hem de iyi bir dost olurlar. Sevdikleri için her türlü fedakarlığı yapar ve onları kaybetmek istemezler. Aynı anda iki ilişki yaşamayı severler fakat gizli aşk serüvenleri kendilerini çok yaralar. Kararsız, aceleci, değişken ve meraklı bir yapıya sahip olan yükselen yaylar bu tutumlarını aşkta da gösterirler. Sevdiklerinde cömert kişiler olurlar. Onların ilgisini çeken konular din, felsefe, astroloji ve doğa üstü konulardır. Yalnızca öğrenmekle kalmaz iyi bir de öğretici olurlar. Hisleri çok güçlüdür ve önceden hissederek olayları kavrayabilirler. Yaşamlarında daima genişleyen ve büyüyen uğraşlar yer alacaktır.

Yay burcu yükseleni olan kişiler uzun boylulardır.. Vücutları ince ve biçimlidir. Alın kısımları açık ve burunları biçimlidir. Ten renkleri buğday veya daha koyucadır. Saçları kahve rengi veya kestane renginde olur. Erkeklerin saçları genç yaşlarda şakaklardan açılmaya başlar. Elleri ve ayakları biçimlidir. Yay'ların şans dişleri denen ön iki dişleri daha iri ve çıkık olur.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |