Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu özellikleri itibariyle cesur, çapkın ve farklıdır. Sıradan insanlardan değildir. Yay burcu insanı, samimiyeti ve olumlu hayat felsefeleri ile tanınır. Yaşamının ilk dönemlerinde heyecanları nedeniyle pervasız davranışlar sergileyebilen yay insanı, ilerleyen dönemlerde deneyimlerinden en fazla ders çıkaran insanlardandır.

04.11.2020
1.443
Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu özelliklerinden biri de özgürlüğüne düşkünlüğüdür. Kısıtlandığında fevri davranışlar sergileyebilir, yanlış şeyler yapabilir. Yay burcunun en mutlu olduğu şey, özgürce dolaşmak, araştırmak ve keşfetmektir. Aynı zamanda çabuk sıkılabilen insanlardır. Bir yayla birlikteyseniz çok mutluyken, aynı anda ağlayabilirsiniz de. Ona uyum sağlamak oldukça zordur.

Yay burcu özelliklerini tanımladığımızda, neşeli, heyecanlı, ukala, bencil ve karmaşık diyebiliriz. Yaylar değişime, gelişime uyumlu insanlardır. Teknolojiyi yakından takip eder, son çıkan ne varsa almak isterler. Yay burcu insanı duygusal davranamaz ve özgürlüğü neticesinde kolay kolay bağlanamaz. Ayrıca romantik oldukları da söylenemez.

Yay Burcu Kişisel Özellikleri

Yay burcu kişisel özellikleri bakımından karmaşık insanlardır. Onları anlayabilmek için, onlar kadar vurdumduymaz olmalısınız. Yay burcu burçlar arasında yaşamayı seven, en uçuk kaçık burçtur. Duygusal konularda bencildir. Karşısındaki insanın duygu ve düşüncelerini dikkate alır, ancak kendi duyguları her şeyden önce gelir.

Yay burcu kişisel özelliklerinden en belirgin olanı, merakıdır. Zeki ve etkileyici yaylar, merakları nedeniyle bir yerde ve kararda kalamazlar. Yay burcu insanının kendine has düşünce tarzı ve kararları vardır. Kimsenin etkisi altında kalmaz. Kim ne derse desin, o bildiğini okuyacaktır. Hareketsiz kalamayan yay burcu insanı, sürekli seyahat etmekten, alışveriş yapmaktan ve organizasyonlara katılmaktan son derece keyif alır.

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay burcu fiziksel özellikleri itibariyle genelde zayıf ve uzun boyludur. Tipleri farklı ve çekicidir. Keskin bakışları vardır. Yaylar çoğunlukla beyaz / pembe tenli olurlar. Saçları kumral ve düzdür. Fiziksel bakımına önem veren yay burcu insanı gülümsediğinde, dişlerinin parlaklığıyla dikkat çeker.

Yay burcu fiziksel özellikleri açısından salaşlığı tercih eder. Bakımlı ve güzel kokan yaylar, spor giyinmekten hoşlanan tiplerdir. Farklı giyim tarzları, kendilerine özeldir. Yay burcunun iddialı olmak gibi bir derdi yoktur, daha çok rahatlığına önem verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.