Yay Burcu Kadını

05.11.2020
1.737
Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını, denildiğinde ilk akla gelen özgürlüğüne düşkün olmasıdır. İnatçı bir kişiliğe sahiptirler. İstemedikleri şeyleri asla yaptıramazsınız. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeye bayılırlar. Duygusallık onlar için çok fazla bir şey anlam ifade etmez. Duygularını tamamen kendi içlerinde yaşarlar ve kimseye bir şey belli etmezler. Bazı zamanlarda oldukça dengesizlerdir. Bunun sebebi ne istediklerini bilmemelerinden kaynaklanmaktadır.

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay burcu kadını, kolay kolay aşık olmaz fakat gerçekten aşık olduğunda asla bırakmaz. Fedakarlık onların içinden gelen bir şeydir. İçlerinde yaşadıkları durumları sadece çok yakın oldukları insanlara anlatırlar. Hayatlarında stresi asla istemezler. Onları en çok yoran ve üzen şeylerden biridir. Yay burcu kadının partnerinin yardımsever olması neredeyse şarttır. Çünkü bir yay burcu kadını kendisine yardım etmeyen erkek ile yapamaz. Fevri hareketleri olsa de nerede nasıl davranılacağını bilirler. Hayatlarında ki hatalara ve yanlışlara asla üzülmezler. Onlardan sadece ders çıkarırlar ve yollarına devam ederler.

Yay burcu kadını, çok fazla arkadaş canlısıdır. Etrafında onu seven insanlar görebilirsiniz. Kendisine verilen bir sırrı ölene kadar saklamasını bilir. Yay burcu kadınının yumuşacık bir kalbi vardır. Bu yüzden herkese yardım etmeye çalışırlar. Hayatındaki maddi ve manevi zorlukları kolaylıkla aşabilmesini bilen bir burçtur. Gergin olmaları nedeni ile her an her şeye patlayacakmış gibi dururlar. En sevdikleri şeylerden biri müziktir. Her türlü müziği dinlemeye bayılırlar. Yaların en belirgin özelliği etrafında gerçekleşen olaylara objektif yaklaşabilmeleridir. Liderlikte gözleri yoktur, tek dertleri bulundukları ortam da sevilen biri olmaktır. Yemek yapmayı sevmezler, canları istemediği müddetçe kimse onlara yemek yaptıramaz. Yay burcu kadını derin düşünceleri ile tanınır. Hiç bir zaman yüzeysel düşünmezler. Kıskanmakla kıskanmamak arasında gidip gelirler her zaman. Onlarda en çok görülen şey vicdandır. Her olaya vicdanları ile yaklaşırlar. Canları istediklerinde bulundukları ortamdaki insanları anında gererler ve canlarını sıkabilirler. Hayatta ki tek doğru onların kabullendiği doğrudur. Bu konuda çok fazla inatlaşabilirler.

Yay Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yay burcu kadının ten rengi kumraldır. Saçları uzun ve bakımlıdır. Koyu renkte saçlara sahiptirler. Kilolu değillerdir ama yediklerine dikkat etmezlerse çok çabuk kilo alabilirler. Ne çok uzun nede çok kısadırlar. Yüzlerindeki en dikkat çeken yer kirpikleridir. Kaşları tamda mensup olukları burç gibidir. Zayıfladıkları zamanlarda elmacık kemikleri çok güzel bir görünüme sahip olur.

Yay Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Yay burcu kadını, Özgürlüğüne düşkün olmasıdır, çok fazla iyi niyetlilerdir. Olaylara olumlu yaklaşmaları önemlidir. Korkusuzdurlar yapacakları şeyleri anında yaparlar. Hayatlarında yeniliğe daima açıklardır. Sevdikleri insanlarına oldukça samimi yaklaşırlar. Çok fazla hırslıdırlar, bu hırs onları başarıya sürekler.

Yay Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Yay burcu kadını, hemen herşeye sinirlenmeye müsaittir. Sadece kendi istekleri doğrultusunda hareket eder. Pireyi deve yapmakta üstlerine yoktur. Bazen kendilerine mükemmel olarak görürler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.