Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Sabah saatleri hareketli olabilir. İletişimden kaynaklı çatışmalara dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi de etkileyebilir. Yeni haberle duyabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda evinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Babanıza daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Fedakar davranmanız gereken koşullar söz konusu.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında Merkür burcunuzda ilerleyecek. Bu geçişi gayet olumlu buluyorum. Hayatı keşif, tecrübe sahibi olma, eğitimden ticari konulara kadar yurtdışıyla bağlantılar kurma yönünden de pozitif düşünmenin işaretçisi olarak görüyorum. Büyümenin, gelişmenin, verimli düşünmenin zamanıdır. Aşk, iş, eğitim, sanat, spor, artistik yetenekler bu süreçte zihninizin odaklandığı alanlardan bir kaçıdır. Hem ifade gücünüzü yükseltici hem de olumlu fikirlerinizle hayata sarılmanızı sağlayacaktır.
İletişim kurmak, hareket etmek, bağlantı kurmak ve görüşmek, kendi fikirlerinize uygun insanlarla etkinlikte bulunmak, yolculuklar, haberleşme, ticaret ve inanç gibi hemen hemen her konuda sizin için etkili bir dönemdir. Ancak tabii ki, gerektiğinde de, dilimizden çıkan sözlere de dikkat edeceğiz. İpin ucunu kaçırmayacağız. Bu süreçte, ikili ilişkimiz, mesleki kariyerimizle ilgili konularda ve de genel olarak bilgilenmeyi, araştırmayı, doğru bilgiye ulaşmayı mutlaka önemsemeliyiz. Kendimizi geliştirmeli, ben biliyorum dememeli, öğrenmeye devam etmeliyiz. Bir de aceleci kararlardan kaçınmalıyız. İyice düşünmeliyiz.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, sizin burcunuza yerleşiyor. Kilo almamaya özen gösterin. İkili ilişkilerinizde yıldız gibi parlarsınız. Yabancılarla olan ilişkilerde size destek olan konular gündeme gelir. İş hayatında verim elde edeceğiniz bir dönem. Özel hayatınız olumlu yönde etkilenir. Uzaklara yerleşebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sosyalleşme arzunuz artarken, huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. İşten gelen gelirde düzenlemeler söz konusu olabilir. Ara verdiğiniz eğitimlere dönebilirsiniz. Dengeyi korumak gün boyu önemli.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İş hayatında bugün senden daha yüksek mevkide olan insanlarla iletişime geçebilirsin. Onlara hedeflerini ve hayallerini anlatırken heyecanın ortaya çıkacak. Başarılarına gölge düşürecek hiçbir olaya tahammülün yok bugün. Eğer önemli bir görüşmen ya da toplantın varsa uzun süreden beri yakalayamadığın fırsatlar önüne gelebilir.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Dedikodulardan uzak durmanız gerekmektedir. Sosyal ilişkilerinizde bir taraf olayları fazlaca abartabilir. Sizlerde bu durumu hemen anlıyor olmalı ve daha sakin davranmalısınız. 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |