Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Sorumluluklarınızda artış olabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda hedeflerinize ulaştığınızı görebileceksiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Annenizle ilgili olayları ihmal etmemeye çalışın. Yaratıcılığınızı uğraştığınız konuya yönlendirmek sizi rahatlatacaktır.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar saat 06:56 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu enerji geçişi, Yayların ilişki ve iş hayatlarında hırslı ve kararlı olmalarını sağlar. Başkaları üstünde etkimi yüksek olsun isteriz. İçten içe çıkarlarımızı düşünürüz. Kimsenin bizi zayıf görmesine izin vermeyiz. Farkımız bilinsin isteriz. Düşmanlıklar, türlü oyunlar, çıkarcı insanlar canımızı sıkar. Belli bir mesafe koyarız. Saygınlık önemlidir. İyi niyetin bir yere kadar olduğunu düşünürüz. Kendimizi korumak isteriz. Sezgilerimiz çok güçlüdür. Olacakları hissederiz.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sizi ciddileştirici, mesafeli durmanızı sağlayıcıdır. Bazı kişilere karşı tavır alırsınız. Bu biraz da kendinizi korumak içindir.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Çevrenizdekilerin sizi eleştirmesi kendinizi yetersiz hissetmenize neden olabilir. Bu ruh halinizi özel hayatınıza da taşıyıp ilişkilerinizde gerginlik ve soğuma yaşayabilirsiniz. Neşeli halinizi koruyun.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Riskli işlerden kaçının. Kendinizi önemsemek ve düşünmek size iyi gelebilir. Bugün, kendi bildiğinizden şaşmayın ve size iyi gelmeyen insanlardan uzak durmaya çalışın. 
24 NİSAN 2018 YAY BURCU YORUMU
Özel hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği bir dönemdesiniz. Ortaklaşa işlerinizde güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız giderek artmaya başlıyor.
23 NİSAN 2018 YAY BURCU YORUMU
Yapmak zorunda olacağınız işlerinizi büyük bir yardımseverlikle yapacaksınız. Keyfiniz ikiye katlanacak. Kendinizi geliştireceğiniz konular ön planda olacak.
 

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İletişim odaklı meselelerde hem şanslı, hem de fevri hareket etmen söz konusu olabilir. İş ilişkilerine dikkat!

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sağlığınızla ilgili bir takım sorunların üstesinden gelebileceğiniz koşullar kendiliğinden oluşuyor olacaktır. Bugün iş ve çalışma hayatınızla ilgili sizlere destek verecek kişilerin dostluklarını arkanıza alabilir ve onlar sayesinde yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |