Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konularda ilerleme olabilir. Olayları daha yaratıcı biçimde değerlendirebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, aşkta tutkuları alevlendiricidir. Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir. Gücü elinde bulunduran taraf olmayı istersiniz. Gerginliğinizin sebebi, içinize attığınız sorunlarınızdır.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, ailemiz-kazancımız ve iş hayatımızı ilgilendiren konularda güçlenmemizi sağlıyor. Ekonomik hareket etmemizde ve kendimize ait olanı korumamızda bize destek veriyor.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ile Neptün arasındaki yumuşak etkileşim size, evle ilgili konularda duygu dolu bir gün yaşatır. Ailenizin ihtiyaçlarını gidermek için alışverişe çıkıp, kontrolsüz para harcayabilirsiniz. Bilinçaltınızda ne varsa reel hayatla entegre etmeyi deneyin. Arka planda yapacağınız önemli bir konuşma sizi yeni fikirlere açar.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sosyalleşme arzunuz artarken, huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. İşten gelen gelirde düzenlemeler söz konusu olabilir. Ara verdiğiniz eğitimlere dönebilirsiniz. Dengeyi korumak gün boyu önemli.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün sosyal çevrenle ilgili radikal kararlar almak için acele etmemelisin. Çevrendeki kişilerin beklentileri değişiyor.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Abartılı harcamalarınız sebebiyle bütçenizi dengeleyemeyebilirsiniz. Çevrenizdeki bazı arkadaşlarınız maddi anlamda masraflarınızın artmasına sebep olabilir. Bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız bunu ifade etmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |