Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde yapacağınız iş bağlantılarınızdan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlerinize farklı bir bakış açısı kazandırmak, geliştirmek istemeniz mümkün. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda hassasiyetler oluşabilir. Aşk hayatınızda rahat, flörtçü yaklaşımınız ön plana çıkması olası. Keyifli anlar paylaşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, ailevi konularda ve sizi yakından ilgilendiren meseleler üzerinde hassasiyetle durabilir, hayallerinize uygun şekilde yaşamayı arzularsınız. Bağımlılık duyduğunuz konularda sırlarınızı açık etmekten hoşlanmazsınız.
Burcunuzda ilerleyen Ay etkisi, rahat, özgür, neşeli bir şekilde günü geçirmeniz adına destekleyici görünmekte. Moralinizi yükseltecek, kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak kişilerle bir araya gelebilir, sevdiklerinizle yakın temasta bulunabilirsiniz. Pozitif ifade tarzınız, çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilir, hatta karşı cins üzerinde bugün çok daha etkili olduğunuzu fark edebilirsiniz.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Tüm gün Ay burcunuzda seyahat edecek. Haftanın son gününe oldukça iyimser bir bakış açısıyla başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte hem entelektüel hem de neşeli paylaşımlar yaşayabilirsiniz.Bugün güzelleşmek için her türlü bakımı yaptırabilirsiniz. Zaten herkesin ilgisinin üzerinizde olacak bir gün geçireceksiniz. Yabancılarla iletişim kurabilir, kültürler arası ortamlarda bulunabilirsiniz. Çok sevdiğiniz sizi geliştiren bir eğitime katılırsınız.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması partnerinizin, ortağınızın parasal durumunda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir sevgili Yaylar. Banka işleri, kredi alımı, parasal konular, vergi, stopaj, miras, nakafa işleri bir anda karşınıza gelebilir. Bir borcun altına girebilirsiniz. Hızlı olaylarla bu tutulma hayatınızı şekillendirecek.
12 TEMMUZ 2018 YAY BURCU YORUMU
Bugün yapılması gereken işleriniz devrede olurken, iletişiminiz hızlı akabilir. Hala maddi konuları rayına oturtabilmiş değilsiniz. Bugün gün içinde maddi konularda ve parasal işlerde bir takım mücadeleler ve sorunlar yaşamaya hazır olun.
11 TEMMUZ 2018 YAY BURCU YORUMU
Ortaklaşa yapılacak işlerinizde rahat harekete geçebileceksiniz. Önemli anlaşmalarınız varsa çok acele etmeyin, yapılması gerekenler üzerine yoğunlaşın. Uzaklardan alacağınız haberler keyfinizi arttırabilir. Parasal konuşmalar akşam saatlerinde devrede.
 

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Haftanın ilk günü kişisel ilişkilerine yeni bir boyut kazandırmak için girişimlerde bulunacaksın.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Duygusal olarak içinizde hissettiğiniz her durum için tepki gösterebileceğiniz, söylenen her kelime ve yapılan her davranışı yanlış algılayabileceğiniz bir gün. Her zaman doğru anlaşılamayabiliriz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |