Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sizde merak uyandıran konuları deneyimlemekten keyif alacaksınız. Sıra dışı deneyimler yaşamak sizin için önemlidir. Deneyimleme ve öğrenmek ufkunuzu genişletir. Bu tarz deneyimlerde bulunmak hayat akışınızın daha özgür olduğunu hissettirir. Enerjiniz yükseliyor.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Cesaretinizi kanıtlayabileceğiniz her fırsat, yenilenmenizi sağlayacak her gelişme günü hoş bir şekilde geçirmenizi sağlar. İyimser bakışınız yüksektir. Bu enerjiyle güne olumlu bir ruhla uyanmak mümkündür.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, kazanç elde etmek amaçlı ilişki ve bağlantıların göstergesidir. Bilginizi, tecrübenizi, yaratıcı tarzda ortaya koyarak güçlenmek istersiniz. İyimser bakın açınız bazı konularda sizi üzmüş olabilir. Şimdi gerçekçi bir şekilde hayata bakma vaktinizdir.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak, bir kez gelinen şu hayatın keyfini çıkartmaktan yanasınız. Bu sizin için çok önemli. Siz ancak böyle olduğunda üretebileceğinizi, gelişeceğinizi, mutlu olacağınızı biliyorsunuz.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftaya bilinç altınızda olan bitenlerin üzerinizde bıraktığı etki nedeniyle ruhsal ve spiritüel konulara ilgi duyarak başlayabilirsiniz.İş hayatınızda fikirlerinizi çalışma arkadaşlarınıza kabul ettirmek için ekstra çaba sarf etmek zorunda kalacaksınız. Yurt dışı ilişkilerinize fırsatlar kaşınıza çıksa da sözleşmelerle ilgili aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yalnızlığınızdan keyif almaya yatkın olacaksınız. Günlük işlerinizi kolay organize ederken diğer insanlarla diyaloglarınızda, kendinizi şanslı görebilirsiniz.
23 HAZİRAN 2018 YAY BURCU YORUMU
Parasal işlerinizde dengenizi sağlayın zira bazı konuşmalar sizi zorlayabilir. Kolay ikna olmayabilir ve olaylara şüpheyle yaklaşabilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durmanız gerekiyor.
22 HAZİRAN 2018 YAY BURCU YORUMU
Sosyal çevre konuları ön plana çıkacak. Akşam saatlerinde kendinizi durgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Her şeyi gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir.
 

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Hayata olan yaklaşımının eskisinden çok farklı olduğunu kavrayacağın bir gün. Planlarında değişimler yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün yaşayacağız bir takım olaylar karşısında tepkinizi kontrol etmekte zorlanabilir ve sizden saklanan bazı şeylerin neden saklandığı konusunda kafanızda çeşitli fikirler oluşturabilirsiniz. Bütün bu olup bitenleri araştırmak ve gerçeklerle ilgili somut bir şey yakalamak adına kendinizi gizli saklı kalmış her şeyi aydınlatma noktasında mücadeleci hissedebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |