Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

20 Şubat 2018 Salı - Engellerden nefret etmenize rağmen, sözel olarak kendinizi yeterince ifade edemediğiniz için, çevrenize çok çabuk kırılabiliyorsunuz. İçinizde bir çok kimsede olmayan saklı bir enerji var. Birlikte olduğunuz kişiler coşuyor.

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Bugün ilgilendiğiniz konularda kendinizi göstermek ve ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Spekülatif konular da gündeminizi etkileyebilir. Yeni bir şeyler üretmek için hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sevgi ilişkinizde dalgalanmalara dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar saat 06:56 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu enerji geçişi, Yayların ilişki ve iş hayatlarında hırslı ve kararlı olmalarını sağlar. Başkaları üstünde etkimi yüksek olsun isteriz. İçten içe çıkarlarımızı düşünürüz. Kimsenin bizi zayıf görmesine izin vermeyiz. Farkımız bilinsin isteriz. Düşmanlıklar, türlü oyunlar, çıkarcı insanlar canımızı sıkar. Belli bir mesafe koyarız. Saygınlık önemlidir. İyi niyetin bir yere kadar olduğunu düşünürüz. Kendimizi korumak isteriz. Sezgilerimiz çok güçlüdür. Olacakları hissederiz.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sizi ciddileştirici, mesafeli durmanızı sağlayıcıdır. Bazı kişilere karşı tavır alırsınız. Bu biraz da kendinizi korumak içindir.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay Koç burcunda seyahat ederken, partnerinizle çocuksu, neşeli heyecan yaşayabilirsiniz.Bugüne kadar hiç gitmediğiniz yerlere gitmek, dostlarınızla birlikte vakit geçirmek için harika bir gün. Ayrıca sportif faaliyetler, sanat çalışmaları, yoga, pilates gibi etkinliklere zaman ayırabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Aktif, dinamik ve parasal harcamalara yönelik başlayan gününüz yerini yapılması gereken işlere bırakabilir. Aile hayatınızda sevdiklerinize karşı anlayışlı olacaksınız. 
19 ŞUBAT 2018 YAY BURCU YORUMU
Aşk hayatınızda farklı ve sıra dışı duygular altında olabilirsiniz. Yine değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. 
18 ŞUBAT 2018 YAY BURCU YORUMU
İşlerinizi evinizden yürütecek ve yuvanızla daha çok ilgileneceksiniz. Ev alım-satım işleriniz için güzel fırsatların karşınıza geleceği bir dönem olacak.
 

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İletişim odaklı meselelerde hem şanslı, hem de fevri hareket etmen söz konusu olabilir. İş ilişkilerine dikkat!

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Üzerlerinde hâkimiyet kuramadığınız, kontrolcü davranmadığınız her olayı istekleriniz doğrultusunda yönlendirebilmeniz mümkündür. Bunu yaparken baskıcı bir tutumla değil daha arkadaşça yaklaşarak ve onların hoşuna giden bir tavırla yapacaksınız. Bu, geçmişte yara alınmış bir söz veya yanlış anlaşılmadan kaynaklanan hatalı bir söylem olabilir. Zamanında yaşanmış kırgınlıkları bugünün üzerinden değerlendirmeniz pek doğru olmayacaktır zamanki ruh hali belki de istenmeden söylenen sözlere neden olmuştu. Bu noktada affedici olmak iyi olacaktır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |