Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ay Akrep’te ilerlemekte. Bugün kendi iç dünyanıza daha çok dönebilirsiniz. Sezgilerinizle hareket etmeniz daha kolay olabilir. Kabullenme gerektiren durumlar var.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, aşkta tutkuları alevlendiricidir. Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir. Gücü elinde bulunduran taraf olmayı istersiniz. Gerginliğinizin sebebi, içinize attığınız sorunlarınızdır.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, ailemiz-kazancımız ve iş hayatımızı ilgilendiren konularda güçlenmemizi sağlıyor. Ekonomik hareket etmemizde ve kendimize ait olanı korumamızda bize destek veriyor.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ile Neptün arasındaki yumuşak etkileşim size, evle ilgili konularda duygu dolu bir gün yaşatır. Ailenizin ihtiyaçlarını gidermek için alışverişe çıkıp, kontrolsüz para harcayabilirsiniz. Bilinçaltınızda ne varsa reel hayatla entegre etmeyi deneyin. Arka planda yapacağınız önemli bir konuşma sizi yeni fikirlere açar.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Sosyalleşme arzunuz artarken, huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. İşten gelen gelirde düzenlemeler söz konusu olabilir. Ara verdiğiniz eğitimlere dönebilirsiniz. Dengeyi korumak gün boyu önemli.

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün her ne kadar birçok meseleyi akışına bırakmak istesen de, haksızlıklara tahammül edemeyeceksin.

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sosyal çevrenizle ve yeni tanıştığınız kişilerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili bu kişilere fikir danışabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |