Yay Burcu Günlük Yorum


Yay Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - İşyerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.

Yay Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi daha iddialı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Dışadönük uğraşlar içinde uygun koşullar var.

Yay Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Yaylar saat 06:56 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu enerji geçişi, Yayların ilişki ve iş hayatlarında hırslı ve kararlı olmalarını sağlar. Başkaları üstünde etkimi yüksek olsun isteriz. İçten içe çıkarlarımızı düşünürüz. Kimsenin bizi zayıf görmesine izin vermeyiz. Farkımız bilinsin isteriz. Düşmanlıklar, türlü oyunlar, çıkarcı insanlar canımızı sıkar. Belli bir mesafe koyarız. Saygınlık önemlidir. İyi niyetin bir yere kadar olduğunu düşünürüz. Kendimizi korumak isteriz. Sezgilerimiz çok güçlüdür. Olacakları hissederiz.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sizi ciddileştirici, mesafeli durmanızı sağlayıcıdır. Bazı kişilere karşı tavır alırsınız. Bu biraz da kendinizi korumak içindir.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ile Venüs Balık burcuna geçiş yaparak sizi duygusal bir ortama çekecek. Evinizde içinden çıkamadığınız durumları görmezden gelmeye eğilimli olabilirsiniz. İyi niyetinizin kimse tarafından suistimal edilmesine izin vermeyin. Kimler için ne kadar iyilik yaptığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özgürlüğünüzün kısıtlandığı hissine kapılabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

İşlerinizi evinizden yürütecek ve yuvanızla daha çok ilgileneceksiniz. Ev alım-satım işleriniz için güzel fırsatların karşınıza geleceği bir dönem olacak.
17 ŞUBAT 2018 YAY BURCU YORUMU
Kişisel girişimleriniz aile hayatınızda bazı insanları hayal kırıklığına uğratmanıza neden olabilir. Sağlığınıza dikkat edin. Ailenize karşı dürüstlüğü elden bırakmayın.   
16 ŞUBAT 2018 YAY BURCU YORUMU
İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, eğitim, yayıncılık, radyo ve televizyon alanlarında işleriniz hızlanacak. Çevrenizdeki insanların hayatında önemli açılımlar oluşabilir. 
 

Yay Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İletişim odaklı meselelerde hem şanslı, hem de fevri hareket etmen söz konusu olabilir. İş ilişkilerine dikkat!

Yay Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirirken bazı olumsuz koşullarla uğraşmak sizin için biraz yorucu olabilir. Hayaller ne kadar büyük olursa mücadele de o denli büyük olacaktır. Âmâ merak etmeyin siz güçlü ve iradeli yapınızla her şeyin üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Sadece biraz zaman gereklidir. Sosyal yaşamınızdaki önemli hareketlenmeler ve davetler kendinizi daha rahat ve zinde hissetmenizi sağlayacak, sevdiklerinizle aynı ortamda bulunmaktan büyük keyif alacaksınız. Bu arada bazı jestler yaparak popülaritenizi artırmak ta mümkündür.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |