Yay Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
9.266
Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu aşk hayatı maceralarla doludur. Uslanmaz bir aşıktır. Taa ki evlenene kadar daldan dala konacaktır. Yaylar aşkta adeta yaramaz çocuklardır. Neşeyi, eğlenceyi, macerayı çok sever. Partnerinin de aşk hayatına neşesi ve eğlenceli yanıyla renk katmasını bekler. Yaylar özgürlüğüne düşkündür. Taviz vermek istemezler. Bu nedenle kolay kolay bağlanamazlar. Yaylarla birliktelik yaşayanlar, anlayışlı ve rahat olduklarında fazlasıyla eğlenceli bir aşk yaşarlar. Yaylar için arkadaşları çok önemlidir. Arkadaşları ve partneri arasında kaldığında o, arkadaşlarını tercih edecektir. Yay burcu insanı ihtiraslı ve tutkulu aşklardan hoşlanmaz. Sorun çıkaran, fazla sahiplenen, boğan kişiliklerle birlikte yapamaz. Sorgulanmaktan nefret eder ve anında uzaklaşır. Yaylar hem cesur hem de çapkın tavırlara sahiptir. Davetkar ve sıcakkanlıdır. Ufak detaylara takılmazlar, direk olaya girerler.

Yay Burcu Aşık Olursa

Yay burcu aşık olursa kendini aşkına adayacaktır. O zamana kadar uçarı tavırlar sergileyen, yüzeysel ilişkiler yaşayan yaylar, aşık olduklarında kendilerine dur derler. Fazlasıyla duygusallaşır ve sakinleşirler. Aşkını elde etmek için her yolu denerler. Zor olandan hoşlanan yay insanı zekası ve dış görünümüyle partnerini mutlaka etkileyecektir. Bu aşkın uzun ömürlü olup olmaması ise partnerine bağlıdır. Yaylar evlenseler de bağımlılık yaşamazlar. Sadıktırlar ancak sıkboğaz edilmekten, kıskançlıklardan hoşlanmazlar. Eşine bağımlı değillerdir. Onların birlikte yapmaktan zevk aldıkları şeyler vardır, bir de ayrı ayrı yapmaları gerekenler. Aşk ve heyecan bittiğinde ise yayı elde tutmak güçtür. Bu nedenle birlikteliği zora sokacak durumlardan kaçınmak şarttır. Yay burcu cinsel hayatında ateşli ve romantiktir. Onlarla fantastik ve renkli dakikalar geçirebilirsiniz. Öncesinde de çeşitli deneyimlere sahip olan yay, partnerinin isteklerini de dikkate alarak yeni keşiflere çıkacaktır.

Yay Burcu Aşk Acısı

Yay burcu aşk acısı çeker ama aynı zamanda çektirir de! Yaylardan ayrılmak zordur. Eğer büyük bir aşk ise, yay burcu insanı için ayrılmak sancılı olacaktır. Ayrılmak isteyen kendisi ise bunu gerçekten sona geldiği için yapıyordur ve acımasızdır. O elinden geleni yapmıştır ve karşı taraf bu acıyı tatmayı hakediyordur. Keser atar ve geri dönüş kapısı da bırakmaz. Eğer ayrılmak isteyen partneri ise, çatışmalarla dolu bir ayrılık olabilir. Saygı çerçevesi içinde, konuşarak ayrılmayı başarabilirse ne ala. Ama keskin tavırlarla ve gürültülü ayrılıklara tahammülü olmayan yaylar, bu durumda fazlasıyla incitici olacaklardır. Yay burcu insanının en iyi anlaştığı burç elementi ateş grubu burçlarındandır. Özellikle aslan burcu insanları yayları fazlasıyla etkiler ve dengelerler. Hava elementi burç gruplarıyla sağlam arkadaşlıkları ve dostlukları vardır. Su grubuyla sık sık fikir ayrılıklarına düştükleri için iyi anlaşamazlar. Fazlasıyla sakin buldukları toprak elementi burç gruplarıyla ilişkileri ise çok uzun sürmeyecektir.

Yay Burcunun Aşk Anlayışı

Yay burcu ve aşk dendiğinde akla; macera, enerji, heyecan, neşe, keyif, zevk, sabır, hoşgörü, zorluk ve romantizm gelmelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.