Yay Burcu 2017 Yorumu


2017 yılında yay burçları tüm finansal kayıtlarını yeniden gözden geçirmeli ve özellikle sigorta poliçelerine dikkat etmeliler. Jüpiter'in hareketleri neticesinde bir sigorta üzerinde karar kılmaları ya da herhangi bir aile üyesinden önemli bir hediye almaları muhtemel gözüküyor. Satürn'ün yay burcu üzerinde seyredecek olması para harcama konusunda yayların aklının çelinmesine neden olabilir. Bu yüzden parasal konularda tutumlu olmakta fayda var.

Yay Burcu 2017 Kariyer Yorumları

Yay burcu bu yıl farklı insanlara hizmet etmekten keyif alacakları bir döneme girecek. Bu nedenle 2017 yılında yay burcu insanlarının hizmet sektöründe çalışmaları oldukça başarılı olmalarını ve kısa sürede iş yerinde terfi almalarını sağlayacaktır. Reklamcılık, basın, dini ya da eğitim alanında çeşitli sektörlerde faaliyet gösterebilecek yay burçlarının istedikleri pek çok alanda aradıkları ilgi ve saygınlığı yakalama fırsatı olacak. Doğru işi bulduklarında ise uzun yıllarda boyunca bu iş üzerinden devam etme imkânına sahip yayların bu nedenle iş seçiminde titiz davranmaları önem arz ediyor. Günlük rutin işlerden sıkılan ve çoğu zaman büyük sorumluluk gerektiren projelerin altına elini atan yaylar bu yıl kendilerine teslim edilen pek çok projeyi kısa sürede ve hakkı ile bitirebilecekler. Parasal anlamda kendilerini güvenceye alma konusu 2017 yılında akrepler için çok daha ciddi bir hale gelecek ve kariyer konusundaki atılımlarını da yüksek gelir elde edebilecekleri işlere çevirecek.

Yay Burcu 2017 Aşk Yorumları

Bu yıl yay burcu insanlarının her ne kadar romantik olmayı sevseler de kendilerini biraz olsun frenlemeleri ve olaylara daha gerçekçi bakmaları gerekecek. Âşık oldukları kişi ile kısa süreli ve oldukça romantik bir macera yaşayabilecek olan yaylar bu süreyi iyi değerlendirirlerse eşleri ile evlenme yoluna gidebilirler. Zaten evli olan yay burçlarının ise aşk hayatlarında huzur ve dinginlik söz konusu.

Yay Burcu 2017 Şans Yorumları

10 Eylül 2017 tarihinde Jüpiter gezegeni yay burçlarının güneş evi olan terazi burcuna gireceği için 2017 yılının yaz mevsimi boyunca çeşitli değişimler yaşanabilir. Bu nedenle özellikle Eylül ayı içerisinde yayların piyangoda şanslarını denemesi onların yararına olacaktır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |