Terazi Burcu Yükseleni


Terazi burcu yükseleni olan kişi nazik, dengeli, hassas, kibar, uyumlu ve düşünceli bir insan olarak göze çarpar. Kavga ve şamatadan hiç hoşlanmaz. Çevrenizdekilerle iyi geçinmeye çalışır. Yumuşak ve tatlı dil ile yılanı deliğinden çıkartmayı başaran bir insandır.

Terazi burcu yükseleni sessizliği ve sessiz kalmayı tercih ederler. Dostları kendilerine göredir, herkesle dost olamazlar, iyi inceleyip seçerler. Genel olarak da dostları zirvede olanlar veya onlar için gerekli olan insanlardır. Adalet duyguları oldukça gelişmiştir ve haksızlığa dayanamazlar. Kendi zararlarına dahi olsa daima haklının yanındadırlar. Bildiğinden şaşmayan ve iyi ile kötüyü birbirinden ayırt eden birisidir. Verdikleri mutlaka yerine getirmeye çalışırlar. Sakin mizaçları ve anlayışlı davranışlarıyla diğer insanlara güven duygusu verirler. Genel olarak insanlar tarafından dinlenir ve fikirlerine değer verilir.

Terazi burcu yükseleni insanları kırmayı sevmez ve karşısındakinin isteğinin olması için çabalar durur. Yaşamdaki güzel şeyleri kaçırmaz, ahenk, müzik ve sevgiyi ana amaç olarak kabul ederler. Sevgi onlar için o kadar önemlidir ki, bazen karşılarındaki insanda bunu ilk buluşta evlenmeye kalkarlar. Sevgi baskın geldiğinde mantığı ikinci plana atarlar. Bu onlara bazen mutluluk bazen ise pişmanlık getirir. Sevdikleri anda herşeylerini verebilecek bir yapıya bürünürler. Sevdikleri söz konusu olunca adalet duygularını bile kaybedebilirler. Aradıklarını bulana kadar ise daldan dala konmaya devam edeceklerdir.

Terazi burcu yükseleni genelde çekici ve yakışıklı olurlar, bu sebeple etraflarından sürekli iltifat alır ve beğenilirler. Onlarda anlaşılamayan bir durum söz konusudur, adeta şeytan tüyü vardır. Bazen ufak tefek yalanlara başvurarak tutamayacakları sözler verebilirler. Terazi burcu yükseleni güzellikleri ve tüm güzel olan şeyleri severler. Müzik onların ruhlarının gıdasıdır. Çevrelerindeki barış, denge ve uyumun bozulmaması son derece önemlidir. Yeri geldiğinde yumuşak ve vakur tavırları sertleşip bir anda aslan kesilebilirler. Kendilerini yorabilecek bir hayat yerine sakin ve tembel bir hayatı tercih ederler. Paraya önem vermezler , maddiyattan önce maneviyat ön plandadır. Çok cömert oluşları bazı durumlarda başlarına dert olabilir.

Terazi burcu yükseleni olan bir bayan mutlaka güzel ve bir erkek te mutlaka yakışıklı olacaktır. Genellikle vücutları ince, biçimli ve uzundur. Saçları sarı ve açık kahve tonlarındadır. Yüzleri oval, hatları açık ve belirgin olup tenleri buğday renklidir. Yüzleri ve vücutlarındaki uyumla diğer insanların dikkatini çekerler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |