Terazi Burcu Sağlık


Terazi burcu, vücutta böbrekleri yönetir. Terazi burcu sakinliği seven ve dengeli yaşamanın güzelliğine inan bir burçtur. İçerisinde bulundukları ortam stresli ve dengesiz bir yapıya sahipse, direk kusarlar. Yaşadıkları sinir midelerine vurur. Bu yüzden terazi burcu kendini nerede rahat hissediyorsa orada yaşamaya çalışmalıdır. Yoksa daha ciddi hastalıklar kapısını çalabilir.

Terazi Burcu Sağlık Sorunları

Terazi burcu oldukça hassas bir bünyeye sahiptir. Olumlu yada olumsuz hemen herşeyden etkilenirler. Eğer olumsuz olaylar yaşadığı bir süreçte ise neredeyse sağlıklı görülmez. Devamlı hasta olur. Spor yapmayı sever fakat ne kadar spor yapsa da ağır bir eşya kaldırmaz. Belleri sorun çıkartabilir. Terazi burcu sağlık sorunlarını önemser ve ilk soluğu doktorda alır. Kış aylarını ne kadar çok sevse de en çok kış ayında hastalanır. Kolay kolay iyileşmeyen terazi burcunun kendini toparlayabilmesi için ekstra vitamin ve protein alması şarttır.

Terazi Burcu Hastalıkları

Terazi burcunun en sık yakalandığı hastalıklar, böbrek ağrısı, baş ağrısı, mide bulantısı, soğuk algınlığı ve bel ağrısıdır. Tüm burçlar içerisinde en fazla rahatsızlık çekendir. Bunun tek sebebi kendi yaşam tarzının bozulmasından kaynaklanmaktadır. Olabildiğince kendi ortamlarından ayrılmamaları ve kafa dengi insanlar ile takılmaları lazımdır. Kendisini huzursuz hissettiği yerde bulunmaması onun için en iyisidir. Özellikle kış aylarında kansızlık ve demir eksiliği çekerler. Bu yüzden iyileşmeleri için tedavi olmaları oldukça önemlidir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |