Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcu özellikleri denge içerir. Sempatik tavırları, içten gülümsemesi ve iyi niyetiyle hemen hemen herkes tarafından sevilen insanlardır. Hareketleri ölçülü ve seviyelidir. Terazi burcunun ne düşündüğünü, ne söyleyeceğini bilemezsiniz. En kasvetli ortamları bile, sevecen konuşmaları ve esprileriyle yumuşatabilir.

04.11.2020
1.276
Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcu özellikleri itibariyle karasızdır. Karar verme anına kadar dengeleri koruyabilen terazi burcu insanı, bu aşamada ayarı kaçırabilir. Sürekli dengede kalmayı kendine amaç edinen terazi burcu, bazı durumlarda dengeyi bozabilmektedir. Bu genelde karar vermesi gereken zamanlardır. Terazi burcunu öfkelendiren şeylerden biri, karar vermesi konusunda baskı altına alınmasıdır.

Terazi burcu özelliklerinden bir diğeri de savurganlığıdır. Geleceğini düşünmeden hareket eder. Üstün dengesini bu konuda koruyamaz. Kendini ve sevdiklerini mutlu etme pahasına elinde avucunda ne varsa harcayabilir. Eğlence insanıdır. Sorumluluk almaktan korkan terazi burcu insanı, baskı altına girmekten hoşlanmaz.

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri

Terazi burcu kişisel özellikleri bakımından zarif ve anlayışlıdır. İnsanları dinlemeyi, sorunlara çözüm üretmeyi seven terazi burcu insanı, tenkit edilmekten hiç hoşlanmaz. Eleştiriye maruz kalan terazi, sizi can kulağıyla dinler, gülümser, vedalaşır ve uzaklaşır. Kişiliğinden ve duygularından asla ödün vermez.

Terazi burcunun kişisel özelliklerinden biri de güzelliğe ve estetiğe olan düşkünlüğüdür. Güzel olan her şey onun ilgisini çeker. Teraziler gözleriyle ve sözleriyle çapkın insanlardır. Bunu karşısındaki insanı rahatsız etmeden yapar. O kadar nazik ve kibardır ki, bu yaklaşımından keyif alır ruhunuzun okşandığını hissederseniz.

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu fiziksel özellikleri bakımından çekicidir. Orantılı vücut hatlarına sahip terazi burcu insanı, genelde uzun boyludur. Gözlerinin ışıltısıyla, canlı bakışlarıyla dikkati çeker. Ağız ve burun yapısı minyondur. Saçları ince telli, bakımlı ve çoğunlukla düzdür. Canlı ten rengine sahip terazi burcu insanı, genelde sarışın ve beyaz tenlidir.

Terazi burcu fiziksel özellikleri itibariyle dış görünümüne önem verir. Modayı takip eder, giyim konusunda seçici davranır. Giydiğini kendine yakıştıran terazi burcu insanı, yolda yürürken herkes tarafından farkedilebilen insanlardandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.