Terazi Burcu Günlük Yorum


 Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma alanınızda hareketli anlar yaşanması olası. Ortak yapılan işlerde ani karalar almamaya dikkat edin. Ticari konular ile ilgileniyorsanız, yurt dışından gelecek haberler keyfinizi yerine getirebilir. Bu haberle birlikte sorumluluklarınızda artış yaşayabilir, iş için yurt dışı seyahatleriniz artabilir. Motivasyonunuz yükseliyor.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Hangi işle uğraşırsanız uğraşın, rutin işlerden, sorunlardan ziyade, farklı konulara yönelme arzumuz gayet yoğun. Bir fikri coşkulu bir ifade ile ve ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirmeniz mümkündür. Girişimde bulunmak adına cesaret vericidir.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, hayat kalitenizi yükseltmek amaçlı ilişkileri kurmanın, bağlantıya geçmenin işaretçisidir. Mevcut gelişmelere göre bir yön belirleyebilir, kazanç yolları araştırırsınız. Eğer sıkıntılı bir durum söz konusu olursa çözüm bulmak için harekete geçersiniz. Çıkarlarınızı korur ve kollarsınız.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmemizi, sosyal hayatla birebir iletişimde bulunarak keyiflenmemizi sağlıyor. İnsan bu saatlerde keyiflenmek, yeni insanlarla tanışmak, yazışmak, konuşmak istiyor.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Elde olmayan nedenlerden dolayı halletmeniz gereken işler önünüze bir sorun olarak yığılır. İş seyahatlerinde toplantılardan verim alamayabilirsiniz. Otorite figürlerinin katı tutumları her işi iki kere yapmanızı veya eksik evrakları tamamlamanızı mecbur kılar. Diğer yandan gününüz balkon düzenlemek, çiçek ekmek ve toprakla uğraşarak geçirmek için harikadır.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parasal konularda yemeye içmeye, keyfe dayalı her tür konularda abartma isteğiniz yoğun olacak. Günlük hayatınızda yaratıcı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.
23 HAZİRAN 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
Aile hayatınızda süregelen olaylar sizi zorlayabilir. Özellikle anne-baba çekişmelerine dikkat etmeniz gerekecek. Fikirlerinizde zorlanmalara karşı da hazırlıklı olmanız gerekiyor.
22 HAZİRAN 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
Dış ortamlarda kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Önemli sorumluluklarınız olabilir. Kendi hayatınızın düzenine uygun şekilde hareket etmelisiniz.
 

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün olmak istediğin noktayı düşüneceksin. Sevdiğin kişinin kariyeriyle ilgili gelişme yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün özellikle parasal durumlar ve geciken ödemeler sizleri bir an için bunaltabilir. Bütçenizi sarsan bu durum için gereken kaynakları arama eğiliminde geçireceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Eğer bir başvuru sürecinde iseniz bunlardan olumlu sonuçlar almanız mümkün gözüküyor. Sizlere uygun şartlar oluştuğunda bunlara hiç çekinmeden başlamanızı tavsiye ederim.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |