Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Kararsızlıklar peşinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişliyor. Sizi yaşam boyunca mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu için içinizde uyduğunuz kıpırdamalara bir anlam vermeyebilirsiniz.

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yaratıcı işler içinde olabilir ve kendinizi daha tatmin olmuş bulabilirsiniz. Sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili uğraşlar da keyif getirebilir.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler Salı gününe, saat 06:56 Ay-Akrep seyir etkinliğinde uyanıyoruz. Para başta olmak üzere, ilişkilerimizde güç olgusu önemli hale geliyor. Kimsenin bizi zayıf görmesine, hafife almasına gönlümüz razı değil. Ya hep Ya hiç tarzı düşünüyoruz. Hesap kitap yapıyoruz. Elimizde olana veya olması gerekene bakıyoruz. Azla yetinmek niyetimiz yok. Ya siyah Ya beyaz modundayız. Bu yüzden de birilerine ihtiyacınız yokmuş görüntüsü verebilirsiniz. Bu tepkiler Ay Akrep geçişinde doğaldır. Büyütülecek bir durum değildir. Ancak dozunu bilmek gerekiyor. Ne kimseye ne de kendinize yüklenmeyiniz. Barış duygunuzu ve adaletinizi kimseden esirgememenizdir.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ev veya ofiste kullanılacak bir araç gereç satın alabilirsiniz. Ekonomik açıdan en yararlı ve doğru ürünü seçebilirsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Merkür Balık burcuna geçiş yaparak sizi adeta bir melek haline sokacak.Çevrenizdeki herkesin ihtiyaçlarını gidermek için kollarınızı sıvayacağınız bir dönemdesiniz. Gerektiği zaman siz de etrafınızdan yardım istemeyi asla unutmayın. Ofisinizde dekorasyon değişikliği yapmak için ideal bir zamandasınız.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

İş ve hizmet hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Sağlığınızı ön planda tutmanız gerekecek bir döneme girebilirsiniz. 
17  ŞUBAT 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün, çabuk olmanız gereken noktalarda zorlanabilirsiniz. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgili konu ve olaylar öne çıkabilir. Yeme-içme isteğinizi kontrol etmeniz gerekiyor.
16  ŞUBAT 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
Güneş tutulması, aşk hayatınızı etkileyecek. Değişimleri rahat karşılayacaksınız. Evliyseniz bebek haberi alabilir veya çocuk sahibi olmak için harekete geçebilirsiniz. 
 

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sorumlu olduğun işlerde yaratıcılığını kullanacağın bir gündesin. Ailendeki sorumlulukların artabilir.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Maddi anlamda alacağınız desteklerle kendinizi ve gündelik hayatınızın sorumluluklarını daha şifalandırıcı bir etkiyle yerine getirebilecek, yaşamınıza kaldığınız yerden daha iyi şartlarda devam edebileceksiniz. Ailenizden bu desteği görüyor olmanız onlara olan güveninizi daha da tazeleyecek, aile olmanın bilinciyle kendinizi daha güçlü hissedecek, anne ve babanıza karşı kendinizi daha sevgi dolu hissedeceksiniz. İyi ve kötü anlarınıza onlar hep sizin yanınızda oldu. Sizler de bunu biliyor ve şükrediyorsunuz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |