Terazi Burcu Günlük Yorum


 Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde işlerinizde hareketli bir gündeminiz olabilir. Yurt dışı konuları ile ilgilenmeniz mümkün. Sosyal topluluklar ile ilgili konular dikkatinizi daha çok çekecektir. Girdiğiniz ortamlarda yeni gruplarla tanışabilir, farklı fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizle beraber keyifli anlar paylaşmak için bir şeyler organize edebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, gün içinde görüştüğünüz insanları iyi gözlemleyin. Çünkü iyi niyetiniz veya popülerliğiniz başkalarının sizi kıskanmasına neden olabilir. Yanılgılar yaşamak istemiyorsanız bilinçli olmak durumundasınız.
Gün boyunca Yay burcunda ilerleyecek olan Ay etkisinde, etkileyici jestlerle, iyimser tavırlarla çevrenizde etkili olabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınız bugün çok daha canlı ve çok daha olumludur. Yaşama karşı pozitif düşünceler içinde, başkalarını yönetme ve yönlendirme hevesinde bir insan profili çizebilirsiniz.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftanın ilk günü Ay Yay burcunda seyahat ederken hareketli bir gün sizi bekleyecek.Beklenmedik seyahatler kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Web sitesi hazırlamak, tanıtım faaliyetlerinde bulunmak, ofis ortamında yeni projeler araştırmak için harika bir gün. Yolda karşılaşacağınız kişiler sizin için önem taşır.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması, kariyerinizde hızlı ve beklenmedik başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bu tarih ve sonrasında işlerinizin daha hızlı ilerlediğini görebilir ve karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aile hayatınızdaki güç çekişmelerine bu tutulma zamanında dikkat etmelisiniz.
12 TEMMUZ 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
Aile hayatınızda mücadeleleriniz devam ediyor, onlarla olan ilişkiniz bozulabilir. Kariyer ve aile arasındaki dengesizlikler sinirlerinizi çabuk geriyor. Dengeli yapınızı devreye sokabilirseniz, çevrenizden alacağınız desteklerle işleriniz yoluna girebilir.
11 TEMMUZ 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
Seyahatler, dış ortamlara bağlı işlerinizde önemli kararlardan kaçının. İş konularınız için değişik insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Enerjinizi daha aktif kullanabilmeniz için geçmiş hatalara düşmemeli, yapabileceklerinizden şüphe duymamalısınız.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Atılımcı ve değişken yapını destekleyen bir gökyüzü hakim. Bugünkü kararlar geleceğine inşa olacak.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün ikili ilişkiler konusunda gereğinden fazla fedakârlık yaparak gücünüzün üstünde performans sergileyebilirsiniz. Sevdiklerinizin isteklerini yerine getirirken, hayır demeniz gereken konuları da ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |