Terazi Burcu Günlük Yorum


 Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bu sabah yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere odaklanmak isteyebilirsiniz. Teknik problemler sizi sıkıntıya sokabilir. Olgun duruşunuzu bozmamalısınız. Hobilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde sorumlu olduğunuz işlerinizde yoğunluk artabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan destek almak sizi rahatlatabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. İletişim-bilgilenme-yolculuklar-çevre değişimi-evlilik-uzun süreli ilişki-sağlık ve düzenlemeler konusunda cesur düşüneceksiniz. Uygulamalı eğitim, deneyim, yaratıcılığı dönük projeler, tasarımlarda bulunabilirsiniz. Grup faaliyetleri, kulis çalışmaları, oyun yazarlığı, ticaret ve iş girişimleri bilinçli şekilde gözden geçirilirse, sonuç başarılı olabilir. Yakın çevremizde bulunan kişiler, bu dönemde en sık konuştuğumuz, bir araya gelerek bir şeyleri paylaştığımız kişilerdir.
İnternet ortamında bulunmak, konuşmak, tartışmak, bildiklerimizi yazmak hoşumuza gider. Hızlı öğreniriz, hızlı unuturuz. Merak ederiz, sonra vazgeçeriz. Farklı bir şeyler yapmak isteriz. Bildiklerimizi insanlara ifade ederiz, onların da bu öğreti ve tecrübelerden yararlanmasını isteriz. Öğüt veririz, öğüt almaktan hoşlanmayız. Bu süreçte tabii ki, bilginin hoşgörülü bir şekilde dışa yansıtılması, bilmediklerimizin kabul edilip öğrenilmesi, bizden talep edilmedikçe insanlara akıl verilmemesi yerinde olur.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, kardeş, yakın akrabalarla ilişkiler, kısa yolculuklar, eğitimler, kurslar alanınıza yerleşiyor. Bu dönemde yeni bir dil öğrenebilir, yeteneklerinizi geliştireceğiniz kurslara kayıt yaptırabilir, iş hayatınızda ofisten çok farklı mekanlarda projelerinizi yürütebilirsiniz. Kardeşlerle ortaklık yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yönsüzlük ve huzursuzluk hissi yoğun olabilir. İlgi alanınıza giren konuları paylaşmak ve sosyal çevrede aktif olmak isteyebilirsiniz. Yeni projelere, ilişkilere başlamakta tedbirli davranın. Öğrenimlerinizi ifade etme imkanları sizi tatmin edebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün kendini biraz yorgun hissedebilirsin. Bir gün önce iş toplantıları ya da ev konuları seni yorduysa gündelik rutininden çıkacak konulara yönelebilirsin. Kendi işini yapan bir Terazi burcuysan, işini büyütmek adına reklam kampanyalarına dâhil olabilirsin. Bununla ilgili arkadaşlarınla fikir paylaşımında bulunabilirsin. Başkalarından duyduklarını aktarırken abartılı sözler kullanmamanı tavsiye ederim.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Olaylar hiç ummadığınız bir şekilde rayına giriyor olacak yakın. Çevrenizden beklemediğiniz şaşırtıcı teklifler alabilirsiniz. Bu durum sizi şaşırtabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |