Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde riskli olacak kararlar almaktan kaçının. Kendinizi sebepsiz olarak kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler Salı gününe, saat 06:56 Ay-Akrep seyir etkinliğinde uyanıyoruz. Para başta olmak üzere, ilişkilerimizde güç olgusu önemli hale geliyor. Kimsenin bizi zayıf görmesine, hafife almasına gönlümüz razı değil. Ya hep Ya hiç tarzı düşünüyoruz. Hesap kitap yapıyoruz. Elimizde olana veya olması gerekene bakıyoruz. Azla yetinmek niyetimiz yok. Ya siyah Ya beyaz modundayız. Bu yüzden de birilerine ihtiyacınız yokmuş görüntüsü verebilirsiniz. Bu tepkiler Ay Akrep geçişinde doğaldır. Büyütülecek bir durum değildir. Ancak dozunu bilmek gerekiyor. Ne kimseye ne de kendinize yüklenmeyiniz. Barış duygunuzu ve adaletinizi kimseden esirgememenizdir.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ev veya ofiste kullanılacak bir araç gereç satın alabilirsiniz. Ekonomik açıdan en yararlı ve doğru ürünü seçebilirsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

İş yerinizdeki diyaloglarda fazla ciddiyet hakim. Sizin gibi uyuma önem veren biri için bu ortam çok yorucu olabilir. Dar görüşlü kişilere medeniyet öğretmek için boşa zaman harcamayın.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Fikirlerinizin desteklenmediğini görmek sizi zorlayabilir. Özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Alacağınız tavsiyelere kulak vermelisiniz. 
24 NİSAN 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
Yabancı ortaklı işler, seyahatler, hukuk, eğitim, medya ve ticaret alanlarınızda güzelleşmeler yaşayabilirsiniz. Az tanıdığınız insanlarla paylaşımınızı artırabilirsiniz. 
23 NİSAN 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
İş konularında başkalarına yardım ettikçe yeni fırsatlar kapınıza gelecek. Sosyal iliş- kilerinizde göz kamaştıracak ve hareketli kısa vadeli planlar yapacaksınız.
 

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sorumlu olduğun işlerde yaratıcılığını kullanacağın bir gündesin. Ailendeki sorumlulukların artabilir.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Siz işlerinizde gayret ettiğiniz sürece kimsenin sizi görmediğini ve takdir etmediğini asla düşünmeyin. Zira bugün onunla ilgili güzel haberler duyabilir ve fikrinizi bir anda değiştirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda yaptığınız işten takdir ve beğeni kazanıyorsunuz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |