Terazi Burcu Günlük Yorum


Terazi Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

20 Şubat 2018 Salı - Farklı yaşamak istiyor ve bunu başaramayınca öfkenizi çevrenizden çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınızda romantizm doruğa çıkacak. İş hayatınızda, kariyerli kişilerden alacağınız destek sayesinde başarılı pbir dönem geçireceksiniz.

Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Yakın ilişkilerinizde dalgalanmalar yaşayabileceğiniz bir gün. Sizden beklentileri olan kişilere yapacağınız yardımlar çok vakit alabilir. Bugün bazı meydan okumalara ve açık düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz. Rekabetçi ve ısrarcı kişilere karşı duygusal reaksiyonlar gösterebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler Salı gününe, saat 06:56 Ay-Akrep seyir etkinliğinde uyanıyoruz. Para başta olmak üzere, ilişkilerimizde güç olgusu önemli hale geliyor. Kimsenin bizi zayıf görmesine, hafife almasına gönlümüz razı değil. Ya hep Ya hiç tarzı düşünüyoruz. Hesap kitap yapıyoruz. Elimizde olana veya olması gerekene bakıyoruz. Azla yetinmek niyetimiz yok. Ya siyah Ya beyaz modundayız. Bu yüzden de birilerine ihtiyacınız yokmuş görüntüsü verebilirsiniz. Bu tepkiler Ay Akrep geçişinde doğaldır. Büyütülecek bir durum değildir. Ancak dozunu bilmek gerekiyor. Ne kimseye ne de kendinize yüklenmeyiniz. Barış duygunuzu ve adaletinizi kimseden esirgememenizdir.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, ev veya ofiste kullanılacak bir araç gereç satın alabilirsiniz. Ekonomik açıdan en yararlı ve doğru ürünü seçebilirsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay Koç burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerinize canlılık katacak. Partneriniz sizin için hazırladığı sürpriz size mutluluk verir. Ortaklarınızla aldığınız yeni kararları hemen uygulamak istersiniz. Onların çocuksu, neşeli tavırları enerjinizi yükseltir. Aniden parlayan öfkeli diyaloglara girmekten kaçının.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Ailenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha rahat etkiler altındasınız. Harcamalarınız hızlanacak. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmalısınız. 
19 ŞUBAT 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
Özel hayatınızda duygusal olarak çabuk karar değiştirmeye meyilli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket edeceksiniz.  
18  ŞUBAT 2018 TERAZİ BURCU YORUMU
İş ve hizmet hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Sağlığınızı ön planda tutmanız gerekecek bir döneme girebilirsiniz. 
 

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sorumlu olduğun işlerde yaratıcılığını kullanacağın bir gündesin. Ailendeki sorumlulukların artabilir.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Ailenizde finansal konularla ilgili dayanışmalar oluşabilir. Kardeşleriniz veya ebeveynleriniz sizden borç isteyebilir veya siz onlardan almak durumunda kalabilirsiniz. Her iki durumda da yapıcı olmalı aile olmanın birliği içinde hareket etmelisiniz. Kariyerinizde oluşan sorunlarınızı biraz daha geri planda kalarak çözümleyebilirsiniz. Yakın çevre iletişimlerinizde ise gizliliği korumalı, herkesle her şeyinizi paylaşmamalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |