Terazi Burcu Günlük Yorum


 Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün düşüncelerinizde daha yaratıcı ve hayalci de olabilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymak zor olmayacak.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu geçiş, paraya daha fazla düşkün olmamızı sağlar. Kazancınızı yükseltmenin, size sağlayacağı konforun, gücün peşindesiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, finansal açıdan çıkarlarımızı kollamanın işaretçisidir. İhtiyaçlarımızı karşılamada ekonomik düşünürüz. Sağlığımızı önemseriz. Hiç kimsenin bizim sınırlarımızı aşmasına, bizi rahatsız etmesine izin vermeyiz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün mesai arkadaşlarınızın düşük enerjiler sizi bir hayli yorar. Zira kafaları karışık, ruhsal durumları sıkıntılı olabilir. Sağlığınıza da özen göstermeniz gereken bir gün. Ayak ağrılarına dikkat edin. Refleksoloji size iyi gelir. Yüklendiğiniz stresi çıplak ayakla toprakta yürüyerek üzerinizden atabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yönsüzlük ve huzursuzluk hissi yoğun olabilir. İlgi alanınıza giren konuları paylaşmak ve sosyal çevrede aktif olmak isteyebilirsiniz. Yeni projelere, ilişkilere başlamakta tedbirli davranın. Öğrenimlerinizi ifade etme imkanları sizi tatmin edebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Cesaretinin zirvede olduğu ama ayın da etkisiyle zaman zaman huysuzlaştığın bir gün. İkili ilişkilerin ön planda olacak.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bazı planladığınız yolculuklarınızın ertelenmesi söz konusu olabilir. Ilımlı olmaya ve güzel iletişim kurmaya önem verirseniz iş, kariyer ve eğitim hayatınız için doğru adımları atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |