Terazi Burcu Günlük Yorum


 Terazi Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gizli kalan konulara karşı kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz. Olaylar sizi kabullenme içine sokabilir. İçsel süreçler yaşamak, sizi yenilenmeye götürebilir. Etrafınızdakileri etki altına almak daha kolay hale gelecektir. Çalışma hayatındaki işlerin tamamlanması zamanınızı alabilir. Akşama doğru olayları anlamlandırmaya başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Teraziler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu geçiş, paraya daha fazla düşkün olmamızı sağlar. Kazancınızı yükseltmenin, size sağlayacağı konforun, gücün peşindesiniz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, finansal açıdan çıkarlarımızı kollamanın işaretçisidir. İhtiyaçlarımızı karşılamada ekonomik düşünürüz. Sağlığımızı önemseriz. Hiç kimsenin bizim sınırlarımızı aşmasına, bizi rahatsız etmesine izin vermeyiz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Terazi Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim, sizi bir öfke bombası haline dönüştürebilir.Son derece dikkatli diyaloglar kurmaya özne gösterin. Kariyer hayatınızda bir gövde gösterisine maruz kalabilirsiniz. İçinizde biriken yüksek enerjiyi açığa çıkarmak için, ayağı yere basan güçlü kararlar vermelisiniz

Terazi Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yönsüzlük ve huzursuzluk hissi yoğun olabilir. İlgi alanınıza giren konuları paylaşmak ve sosyal çevrede aktif olmak isteyebilirsiniz. Yeni projelere, ilişkilere başlamakta tedbirli davranın. Öğrenimlerinizi ifade etme imkanları sizi tatmin edebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün patlamaya hazır bir yanardağ gibi olduğunu hissedebilirsin. Sevdiğin kişilerle vakit geçirmelisin.

Terazi Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün romantik duygularınız sizi geçmişle bağ kurmaya itebilir ve karşınızdaki insanın yaptıkları size kendinizi özel hissettirebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |