Terazi Burcu Erkeği

05.11.2020
1.758
Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeğinin özellikleri arasında en belirgin olanı uyumlu oluşudur. Girdiği her ortama kolayca ayak uydurabilir bir yapıya sahiptir. Giyinişine verdiği önemle salon erkeği çizgisini korur. Kadınların isteklerine cevap verebilen nadir erkeklerdendir. Duygusal ve romantiktir. Bazı durumlarda kararsızlığa düşebilen terazi erkeği, bu durumdan kurtulabilmek için çoğunlukla kendinden ödün verir. Özellikle karar verilmesi gereken konularda dengede kalmakta zorlanırlar. İyimser tutumları ve güven veren izlenimleriyle arkadaşları tarafından çok sevilirler. Herhangi bir davet veya toplantıda listenin en başındadırlar.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeği aşk hayatında kendi hislerine değer verdiği gibi, karşı cinsin hislerine de fazlasıyla değer verir. Aşk, terazi erkeğini daha hoş ve cazibeli kılar. Kadın ruhundan çok iyi anlayan ve partnerinin ne istediğini hissedebilen ender erkeklerdendir. Kadınların peşinden koştuğu söylenemez. Tam tersine çoğunlukla kadınlar onların peşinden koşarlar. Hem dış görünüme, hem de kişiliğe fazlasıyla önem veren terazi burcu erkeğini elde etmek te zordur. Eğer ilişkiye başladıysanız, bu ilişkiyi sürdürebilmek için her zaman bakımlı olmalı ve kendinizi geliştirerek zamana ayak uydurabilmelisiniz. Terazi erkeği kolay kolay bağlanamaz, bağlansa da bunu pek anlayamazsınız. Çünkü o hep dengededir. Terazi burcu erkeğinin cinsel özelliklerinden bahsedecek olursak, o tam bir yatak odası adamıdır. Tatlı sözleriyle aklınızı başınızdan alabilir. Terazi burcu erkeğiyle cinsellik esnasında kendinizi dünyanın en değerli kadını gibi hissedersiniz.

Terazi burcu erkeğini etkilemenin yollarını arıyorsanız, az konuşun deriz. Çok konuşan ve asi kadınlardan hiç hoşlanmaz. Onun başarılarını onaylayın ve övgüye boğun. Terazi erkeği ile evliyseniz son derece şanslısınız. Eşini çok sever ve saygı duyar. Çocuklarına iyi bir baba olur. Ancak önemli bir nokta var ki; o sadece kazanıp getirmeyi bilir, sorumlukları ve tüm hesapları eşine yükler. Terazi burcu erkeğinin en zayıf noktası, ilişkide kaygılanmasıdır. Bakımsız ve kendini salan bir eş istemez, kendisi de bu doğrultuda görünümüne dikkat eder. Bunların bir gün son bulabileceğinden ve ayrılma noktasına gelinebileceğinden endişe duyar. Aldatma ve ayrılık kaygısı taşır. Terazi burcu erkeği güzelliğe ve ilgiye dayanamayan bir erkektir. Eğer yeterince güzel ve ilgili değilseniz aldatılmaya hazırlıklı olmalısınız.

Terazi Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Terazi erkeği adildir. Adalet onun yaşam felsefesidir. Her ortama uyum sağlayabilir. Dengesini korumakta üstüne yoktur. Gizemli, karizmatik ve etkileyicidir. Sanatçı, nazik, idealist ve çalışkandır.

Terazi Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Kararsızlığı terazi erkeğini en fazla zorlayan olumsuz özelliklerindendir. Kıskandığı zaman onu tanıyamayabilirsiniz. Kolay kolay kıskanmaz ama kıskandığında ortadan bir süre yok olsanız iyi edersiniz. Bazen tembelliği tutabilir. Çok eleştirir ve başkalarının etkisi altında kalabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.