Terazi Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
9.129
Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi burcu aşk hayatında denge ister. Estetiğe önem veren zevkli insanlardır. İnsancıldır. Kendi düşüncelerine değer verdiği gibi, başkalarının düşüncelerini de önemser. Yalanı sevmez, aşkta da dürüst olmaktan yanadır. İnsanlara karşı yaklaşımı iyi niyetlidir ve nazik tavırlara sahiptir. Özellikle aşk üzerine verdiği sözleri mutlaka yerine getirir. Kimseyi yarıyolda bırakmaz. Konuşmalarında sakin, duygulu, neşeli ve esprilidir. Hisleri kuvvetlidir, gözlem yeteneği gelişmiştir. Terazi burcu dengesini korumak zorunda hisseder. Dengesizleştiği zaman büyük rahatsızlık duyar ve uzaklaşır. Teraziyle birlikte olan kişi, dış görünümüne önem vermeli, zevkli olmalıdır. Aynı zamanda konuşmasını iyi bilmeli, tavır ve davranışlarıyla teraziyi dengeleyebilmelidir.

Terazi Burcu Aşık Olursa

Terazi burcu aşık olursa aşkıyla sonsuza kadar birlikte olmak ister ve evlenir. Teraziler aşk için yaratılmış insanlardır. Aşık terazi aşkını elde edebilmek için manalı bakışlar atar, imalı güzel sözlerle flört eder ve en sevimli halini takınır. Aynı zamanda artistik ve güçlü tavırlar sergilemekten de geri kalmaz. Fazla ısrarcı değildir. Aşık olduğu insanı sabırla bekler. Hislerinin karşılıklı olduğunu anladığında harekete geçer ve acele etmez. Kendine daha fazla özen gösterir. Aşk bakışları da dahil tüm bedenine yansır. Onun bu değişiminden, onu yakından tanıyanlar aşık olduğunu rahatça anlayabilirler. Duygularından emin olduğunda, ilişkinin ilerleyen zamanlarında romantik bir teklifle partnerini sonsuza kadar kendine bağlamak ister. Teraziler evlendiklerinde mükemmel eşler olabilirler, bu biraz da eşine bağlıdır. Evine bağlı ve sadıktır. Bakışları ve sözleriyle çapkınlık yapabilirler ama eşlerini aldatmayı düşünmezler. Terazi burcu seks hayatında tutkuludur. İlişki sırasında cüretkar olup olmaması partnerine bağlıdır. Onun duygularına ve isteklerine daha fazla önem verdiğinden kendi isteklerini geri plana atar.

Terazi Burcu Aşk Acısı

Terazi burcu aşk acısı sancılı geçer. Terazi burçları genelde sakin insanlardır. İş ayrılığa geldiğinde ise hiç beklemediğiniz bir değişimle karşılaşabilirsiniz. Aşk acısıyla suskunluğu bitebilir ve en acı sözleri söyleyebilir. Terkedilen terazi burçları eğer çok seviyor ve aşıksa aşkının acısı uzun yıllar sürebilir. Partnerine hem düşman olur, hem de çok sever. Aslında vazgemediği ona hissettiği eşsiz duygularıdır. Bu duyguları başkasıyla yaşayamayacağına inanır ve yeni bir aşka cesareti yoktur. Aşık bir terazi ayrıldığına yeni aşklar yaşamak yerine günübirlik veya kısa süreli ilişkiler yaşayacaktır. O durumda bile ayrıldığı partnerini aldatıyormuş hissine kapılabilir. Terazilerin en iyi anlaştığı burç elementi hava grubundan olanlardır. Özellikle boğa ve kovalarla çok iyi anlaşır ve uzun ömürlü ilişkiler yaşayabilirler. Su elementi burç grubuyla iyi arkadaşlıklar kurarlar ve onların dert ortağıdırlar. Toprak elementi burç grubuyla pek anlaşamazlar. Fikir çatışmaları oldukça fazladır. Ateş elementi çoğu zaman terazileri dengeler ama aşk ilişkileri fazla uzun sürmeyebilir. Çünkü ateş elementi burç grubundan olanlar enerji, heyecan ve harketliliği sever. Terazilerin sakinliği ateş grubunu çıldırtıp pes ettirebilir.

Terazi Burcunun Aşk Anlayışı

Terazi ve aşk demek; denge, sükunet, huzur, oyun, eğlence, dürüstlük, saygı, sevgi, keyif ve melankoli demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.