Terazi Burcu 2017 Yorumu


Terazi burcu insanları 2017 yılı içerisinde aileleri ve yakın çevreleri ile olan duygusal bağlarını tekrardan göz önünde bulundurarak yeni yapılandırmalara gidecekler. Çevrelerinde onları zorlayan ve aksamalarına sebep olan çeşitli işlerle uğraşabilirler. 2017 yılı terazi burçları için parasal konuların, aile hayatının, eşlerin ve seyahatlerin önem kazanacağı bir sene olacak. Yakın bir aile bireyi ile büyük çapta sorun yaşayacak olan teraziler ayrıca komşuları ya da akrabaları sebebiyle farklı zorluklarla karşılaşabilecekler. İlişkilerinin sınırlarını en başından çizmek ise bu zorlukları daha kolay aşmalarını sağlayabilir. Mantık yürütme, algılama ve kendini ifade etme konusunda güncelleme yapmaları terazilerin 2017 yılını çok daha rahat geçirmelerine fırsat verecektir.

Terazi Burcu 2017 Kariyer Yorumları

Kariyer alanında sık sık yapılacak seyahatler ve yeni kariyer planlamaları söz konusu olabilir. Sorumluluk gerektiren projelere girmesi muhtemel olan teraziler bu dönemde birçok işin altına başarıyla imzalarını atabilecekler. Hayatlarında daha önce dikkat etmedikleri pek çok şeyi sorgulamaya ve derinlemesine incelemeye karar verecek olan terazi burcu insanları bu tutumlarını kariyer konusunda da gösterecekler. Yönetici pozisyonunda çalışan terazilerin bu sene yeni bir elemanı işe almadan önce geçmiş mesleki tecrübelerini daha detaylı incelemesinde fayda var. 2015 yılı gelene kadar Neptün gezegeninin balık burcu üzerinde olması nedeni ile iş hayatı ve sağlığı konusunda çeşitli sıkıntılara düşebilecek terazilerin bu konulara özellikle hassasiyet göstermeleri gerekiyor. Neptün'ün diğer gezegenlerde olduğu gibi inişli ve çıkışlı yapısı nedeni ile bazı zamanlarda dengesizleşebilecek terazilerin kendilerine hâkim olmaları bu yıl büyük önem arz ediyor.

Terazi Burcu 2017 Aşk Yorumları

Uranüs'ün hareketleri terazi burçlarının özel hayatı üzerinde etkili olacak. Uzun zamandır yalnız olan terazi burçları bu yıl aradıkları aşkı bulma fırsatına erişebilirler. Evli olan teraziler ise eşleri ile kısa süreli seyahatlere çıkarak aralarındaki problemleri giderme konusunda önemli adımlar atabilecekler.

Terazi Burcu 2017 Şans Yorumları

Bu yıl içerisinde terazi burçları sosyalleşmeleri ve yeni çevreler edinmeleri halinde pek çok konuda şans elde edebilirler. Bu şansı iyi değerlendirerek büyük gelişmeler kaydedebilirler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |