Oğlak Burcu Sağlık


Oğlak burcu dişleri ve kemikleri yönetir. Bu yüzden çok fazla kemik ağrıları çekme olasılıkları yüksektir. Oğlak burcu sağlık konusunda gerçekten titiz davranmalıdır. Hastalığa meyilli insanlarıdır. Aynı zamanda psikolojik olarak hasta olduklarını düşündüklerinde. İlerleyen günlerde gerçekten hasta olurlar. Bunların bütün sebebi ise etraflarında ki insanlardan ilgi istemeleridir.

Oğlak Burcu Sağlık Sorunları

Oğlak burcu denildiği zaman akla gelen ilk şey sevgi delisi olduklarıdır. Bu huyları yüzünden sürekli kendilerini hasta hissederler. Kansızlık problemleri oldukları için. Soğuk yerlerde asla yaşayamazlar. Sağlıklı olmaları için vücutlarındaki vitamin eksikliğinin ne kadar olduğunu bilmeleri gerekir. Doktor kontrolü altında bu eksiklikleri tamamlamarı hemen hemen şarttır. Hassas bir yapıya sahip oldukları için. Hasta olduklarında yataktan onları kimse çıkaramaz. Ama kendilerini iyi hissetmeleri için ayaklanmaları şarttır. Oğlak burcu sağlık sorunlarının üstüne gittiği taktirde hastalıklardan kurtulabilir.

Oğlak Burcu Hastalıkları

Oğlak burcunun en sık yakalandığı hastalıklar, bel ağrısı, baş ağrısı, mide yanması ve romatizmadır. Oğlak burcunun neredeyse bütün vücudu ağrır. Bunun nedeni kemikleri yönetmesinden kaynaklıdır. Oğlak burcu hastalıkların en başında gelen şey ise sinirlendiklerinde bayılmalarıdır. Bu içlerinden en önemlisidir. Sinir sistemleri zedelenir ve bu direk beyne yansır ve bahsedilen bayılmalar gerçekleşir. Aynı zamanda ellerinin geçici olarak tutmaması da ara ara oğlak burcunda görülür. Bunlardan kurtulması için tek yapması gereken sinirlenmemek ve kendini devamlı pozitif enerji ile beslemesidir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |