Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. İş hayatınızın hareketlenmesiyle hızlı kararlar vermeniz olası. Kararlarınızı netleştirirken hızlı karar almanız sizi zorlayabilir. Olaylara mantıklı yaklaşımınızla bu zorluğu bertaraf edebilirsiniz. Finansal konularınız gündeminize gelebilir. Harcamalarınızı tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Geçmişinize, ahlaki değerlerinize öyle bir sahip çıkışınız vardır ki, her zorluğun üstesinden gelerek hedefinize varabileceğinizi bilirsiniz. Siz, geçici çözümler yerine yarınlarınızı kesinlikle garanti altına alabilecek kalıcı işler peşindesiniz. En azından şunu biliyorsunuz ki, ne olursa olsun bir şey sizi mutlaka korur.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkilerimizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmemiz gerektiğini işaret ediyor. Belki fazla iyi niyetli davrandık veya bir şeyleri görmezden geldik. Bundan böyle dikkat edeceğiz. Bu görünüm kredi çekimi gibi borçlanma konularında tedbirli olmamızı söylüyor.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, zorlu şartlara karşı bir isyanın veya bir başkaldırışın işaretçisidir. Bu saatlerde kimseye bağlı kalmak, zorlanmak istemezsiniz. İçinizde bir yerlerde saklı duran özgür olma arzunuz büyür.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftanın ilk günü para konularıyla ilgili gerginlik gündeme gelebilir. Alacak verecek dengesini gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Bazı arkadaşlarınızın inatçı tutumları sinirlenmenize neden olsa da olgunluğunuzla iliklilerinizi yöneteceksiniz. Diğer yandan iş hayatınızdaki toplantılarınızda sizi zorlayan sorularla karşılaşmaya hazır olun.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kalabalık yerlerde şanslı etkiler altındasınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. Değişik ve farklı birgün geçirmek size gayet iyi gelecek.
23 HAZİRAN 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
Gün içinde eşinizden veya ortağınızdan aradığınız desteği göremeyebilirsiniz. Olaylara soğukkanlı yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Fikirsel inatlaşmalardan kaçınmanız gerekiyor.
22 HAZİRAN 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
Beraber çalıştığınız insanlarla çok iyi anlaşacaksınız. Önümüzdeki birkaç gün boyunca arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı artıracaksınız.
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sakin ve olgun tavrın pürüzlerin üstesinden gelmeni kolaylaştıracak. Önerileri daha geniş değerlendireceksin.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizin gündemde olacağı, kalbinizden geçirdiğiniz ama bir türlü gerçekleşmez dediğiniz bazı konular ve olaylara kendinizi yakın hissedeceğiniz tesadüfi karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevrenizin bazı sırlarını öğrenip onlara yol göstermeniz gereken durumlar oluşabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |