Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Uluslararası konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni yolculuk planları yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili bütünü görüp, işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Gün içinde güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşam iç uyumunuzu hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar Salı gününe, saat 06:56 Ay-Akrep geçişiyle adım atıyoruz. Güçlü olmak arzumuz yükseliyor. Çıkarlarımızı düşüneceğiz. Ne aldığımıza ne verdiğimize bakacağız. Sosyal ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Mecbur olmadıkça kimsenin sabrımızı taşırmasına izin vermeyeceğiz. Bir duruşumuz olacak. Bunu anlayan anlar, anlamayan da kendi bilir diye düşüneceğiz. İşlerimize ağırlık vereceğiz. Para yine önemini koruyacak. Bütçemize göre verilecekleri ve ihtiyaçları düzenleyeceğiz. Başkalarının ne dediğinden ziyade, niyetine bakacağız. İyi niyetli ise, başımızın üzerinde yeri var. Yok değilse mesafemizi koyacağız.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sizin için gayet olumlu bir enerjidir. Pratik çalışırsınız. Çözüme yatkınsınız. Bir işi başarmadan, bir olayı halletmeden rahat etmezsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

İş ortamında son kararı sizin vereceğiniz önemli bir proje başlatacaksınız.Bürokratik işlemleri öncesinde halletmelisiniz. Ev ortamınızdaki diyaloglarda hızlı değişen gündem sizi bekliyor.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bazı fikirleriniz aile büyüklerinizden onay görmeyebilir. Aşırı eleştirel yapınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Her aklınıza geleni etrafınızdakilerle paylaşmaktan vazgeçmelisiniz. 
24 NİSAN 2018 OĞLAK BURCU YORUMU 
İş ve hizmet alanlarınız güzelleşmeye başlayacak. İlişkilerinizde mantığınızı devreye sokarak, iletişiminizi yükselterek hareket edebilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmelisiniz. 
23 NİSAN 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
Ailenize yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Kendinizi birçok alanda geliştirdiğinizi olaylar sonucunda gayet güzel bir şekilde fark edeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Maddi kaynaklarınla ilgili konuşmalar olabilir. Ailenden uzak kaldıysan onlara bugün özlemin aratabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Özel yaşantınızdan yana bugün karşı tarafın beklentilerine cevap vermek durumunda kalabilirsiniz. Artık sizin de tahmin ettiğiniz gibi ayaklarınızı yere basan sağlam kararlar almanın zamanı gelmiştir. Bazı konularda kafanızda karışıklık yaşıyor ve bunu partnerinizle halletmek istiyorsunuz. Maddi beklentilerden yana olumlu bir gün.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |