Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ailenizle ilgili konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken zamanlar içinde olabilirsiniz. Geçmişe ait mesellerle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Güven aradığınız yerlerde olmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamanız gerekebilir. İşlerinizi daha ciddi ele almanız gereken bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine ve tutkulu tarzda düşünmenizi sağlıyor.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, dikkatli ve gayet olgun şekilde konuşmanın işaretçisidir. Temkinli ve kendinize güvenli şekilde hareket edersiniz. Olumlu yönde haberler alırsınız. Mutlu olursunuz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

4 Ekim’e kadar Başak burcuna geçen Mars size eğitim, akademik konular, yabancılarla ilişkiler, medya, basın-yayın alanında birçok pozitif yenilik taşıyacak. Hukuki meselelere hızlı çözümler bulunacak. Uzaktaki akrabaların stresli tavırları sizi bu dönem yorar. Uzaktaki yatırımlarınız hareketlenir. Kariyerinizdeki başarıyı deniz ötesi alanlara taşıyabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yeni konularda uzmanlaşma ve derinlemesine araştırma imkanlarınız var. Kurallarınızın ihlal edildiği inancıyla, zihinsel karmaşa ve kaos yaşarsanız gün boyu veriminiz düşer. Entelektüel etkinlikler, öğrendiklerinizi uygulama imkanları sizi memnun edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Kişisel uğraşıların ve çevrenle ilgili yaşanan bazı gelişmeler, farklı duygular yaşamana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yoğunluk sebebiyle yapamadığınız veya ihmal ettiğiniz işleri tamamlamak adına güzel bir gün içerisindesiniz. Yardım almak istediğiniz konularda gereken desteği bulabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |