Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

20 Şubat 2018 Salı - Maddi durumunuz iyi görülüyor. Yeni tanışacağınız kişilerin, çevresel faktörlerinden beklenmedik bir şans kapınızı çalabilir. İlişkilerinizi doğru alanlarda kullanmanız gerekiyor. Enerjinizi yükseltmek, için moralinizi bozmayın.

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Geçmişten gelen bazı konularla uğraşmanız gerekebilir. Yaşam alanınızda yapacağınız değişiklikler için toprak ve gayrimenkul ile ilgi bazı yeni kararlar almanız mümkün. Ailenize zaman ayırabilirsiniz. Bazı kadın figürlerinden evle ilgili konularda baskı görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda sakin kalmaya çalışın.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar Salı gününe, saat 06:56 Ay-Akrep geçişiyle adım atıyoruz. Güçlü olmak arzumuz yükseliyor. Çıkarlarımızı düşüneceğiz. Ne aldığımıza ne verdiğimize bakacağız. Sosyal ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Mecbur olmadıkça kimsenin sabrımızı taşırmasına izin vermeyeceğiz. Bir duruşumuz olacak. Bunu anlayan anlar, anlamayan da kendi bilir diye düşüneceğiz. İşlerimize ağırlık vereceğiz. Para yine önemini koruyacak. Bütçemize göre verilecekleri ve ihtiyaçları düzenleyeceğiz. Başkalarının ne dediğinden ziyade, niyetine bakacağız. İyi niyetli ise, başımızın üzerinde yeri var. Yok değilse mesafemizi koyacağız.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sizin için gayet olumlu bir enerjidir. Pratik çalışırsınız. Çözüme yatkınsınız. Bir işi başarmadan, bir olayı halletmeden rahat etmezsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay Koç burcunda seyahat ederken, ev ortamınızda herkes duygularını açığa vurmak isteyecektir. Fikirler havada uçuşacağı için sizin iyi bir dinleyici olmanız gününüzü rahatlatır. Eve yeni bir eşya alabilirsiniz. Ayrıca yatırımla ilgili konular ön plana çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Aile hayatınızda farklı bir gün sizi bekliyor. Ağırlayacağınız bir misafir bazı isteklerinizi ertelemenize neden olabilir. Gece saatlerinde daha keyifli ve paylaşımcı olabilirsiniz. 
19 ŞUBAT 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
Ev ve aile alanlarınızda değişken ve sabırsız bir ruh hali baskın olabilir. Evde vakit geçirseniz bile farklı işler içinde olmaya çalışın. 
18 ŞUBAT 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
İlginizi ve kendinizi yakın çevrenizde olup bitenlere çevireceksiniz. İletişim becerileriniz artarken, satış, reklam ve pazarlamada kendinizi gösterebilirsiniz. 
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Maddi kaynaklarınla ilgili konuşmalar olabilir. Ailenden uzak kaldıysan onlara bugün özlemin aratabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Ailenizle ilgili çözemediğiniz bazı konular gündeme gelebilir. Bugün bunları çözmek adına güzel fırsatlar gözüküyor. Birbirinizi anlamak ve dinlemek hiç olmadığından daha keyifli gelebilir. Yine arkadaş çevrenizdeki kişileri gözden geçirip önemli bir ayıklanma devresinden geçireceğiniz sizinle beraber yol almak isteyenleri yaşamınıza dahil edip, diğerlerinden arınmak isteyeceğiniz özel bir süreç başlıyor.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |