Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Düşüncelerinizi paylaşmak istediğiniz ortamlarda bulunmak hoşunuza gidecektir. Akademik konular gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda zaman alan işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ruhsal olarak yenilenmek için yolculuklara çıkmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Felsefi konulara yönelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine ve tutkulu tarzda düşünmenizi sağlıyor.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, dikkatli ve gayet olgun şekilde konuşmanın işaretçisidir. Temkinli ve kendinize güvenli şekilde hareket edersiniz. Olumlu yönde haberler alırsınız. Mutlu olursunuz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim nedeniyle bir anda hükümdar tavırlar sergileyip karşınızdakileri canından bezdirebilirsiniz. Baskıyla hiçbir şeyin çözümlenmeyeceğini kabullenin. Kalıcı sonuçlar hoşgörü ve tevazuyla elde edilir. Cinsel anlamda inanılmaz bir çekim gücüne sahipsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yeni konularda uzmanlaşma ve derinlemesine araştırma imkanlarınız var. Kurallarınızın ihlal edildiği inancıyla, zihinsel karmaşa ve kaos yaşarsanız gün boyu veriminiz düşer. Entelektüel etkinlikler, öğrendiklerinizi uygulama imkanları sizi memnun edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Yoğun bir güne hazır mısın? Bugün gezegenlerin seyri, savunmacı bir yapı sergilemene neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Finansal konularda beklediğiniz oluşumlar gerçekleşmeyebilir. Olayları daha iyi yönetmek adına bir planınız daha olma fikrini gerçekleştirmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |