Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bütçenizle ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı arttırmak için farklı arayışlar içine girebilirsiniz. Sabah saatlerinde sıkıntılı süreçler meydana gelebilir. Akışta kalmaya çalışın. İlerleyen zamanlarda temposu yüksek işler sizi bekliyor. Yakın çevrenizdeki insanlar sizden yardım talep edebilir.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Bir içe yöneliş hem de bir gözden geçirişin işaretçisidir. Neler üzerinde duracağız? Finansal meseleler, maddi ve manevi anlamdaki zenginliklerimiz, enerjimizi doğru kullanma teknikleri, yaratıcı düşünme ve temel dürtülerimiz. Bizi biz yapan birçok olgu üzerinde duracağız.
Düşüncelerimiz dış dünyadan ziyade iç aleme yönelik olsa da, bize gerçekten güzel niyetle yaklaşanlara can olmaya hazırız. Yarım kalan projelerin tamamlanması anlamında önemlidir. Mali konularda destekler görebiliriz. Bazen kafamızı kaşıyacak vaktimiz olmayacak. Detaylar, bütünü görmemizin önüne geçebilir. Buna da dikkat etmek lazım. İş hayatında bizi rahatsız eden noktaları, güvenlik unsurunu, işin niteliğini, artı ve eksilerini mutlaka bilinçli şekilde ele almalıyız.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, bilinçaltı alanınıza yerleşiyor. Bol bol rüya görüp kolektif bilince açılacaksınız. Toplumsal yarar sağlayan konular sizin için önem kazanır. İnançlar, felsefeler, okült bilgiler spiritüel konular ve bunlarla ilgilenen kişilerle haşır neşir olacağınız bir sürece merhaba diyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yeni konularda uzmanlaşma ve derinlemesine araştırma imkanlarınız var. Kurallarınızın ihlal edildiği inancıyla, zihinsel karmaşa ve kaos yaşarsanız gün boyu veriminiz düşer. Entelektüel etkinlikler, öğrendiklerinizi uygulama imkanları sizi memnun edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Kariyerine dair belirsizlikler ortadan kalkıyor. Koşulların için rahatlık arıyorsan çalışma ortamında iyileştirme talep edebilirsin. Ya da çalışma hayatında sıkıntı yaşadığın kişiyle açık bir konuşma yapabilirsin. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, gün içerisinde tesadüfen tanışacağın kişi kalbinin kapısını hızla açacak.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Otorite figürleri ile önemli iş birlikleri yapabilirsiniz. Karşılıklı güven ve istikrar üzerine kurulan bu düzen sizi oldukça mutlu ve huzurlu kılacaktır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |