Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Farklı görüşlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda çeşitli planlamalar yapabilir gerekli gördüğünüz eğitimlere başlayabilirsiniz. Finansal konularınızı düzenlemek için gelir – giderlerinizi kontrol etmeniz mümkün. Maddi konular üzerinde düşünme gereği var. Ancak elde olmayan durumlar da söz konusu.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, ufak tefek olsa da, sağlığınıza dikkat ediniz. Yorgunluk duyduğunuzda işlerinizi belli bir sıralama altında yapmak ve dinlenme boşlukları vermek yararlıdır.
Gün boyu Yay burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, hataları görmezden gelecek, elden geldiğince, anlayışlı, affedici olacaksınız. Cömertliğiniz ve koruyucu tavırlarınızla etrafınızdaki insanları sevgiyle kucaklayabilirsiniz. Değişim isteğiniz yüksek olduğu için yaşamanıza yeni bir yön vermek isteyebilirsiniz. Sağlığınız olumlu ve iyimser bakış açınızla her tersliğin üstesinden gelebilirsiniz.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Tüm gün Yay burcunda seyahat eden Ay sizin bilinçaltınızdaki enerjiyi açığa çıkartacak. Kolektife açılmak için harika bir gün.Topluluklar yararına etkinliklere katılıp görev alabilirsiniz. Kalça ve kemiklerinizde ağrı hissedebilirsiniz. Annenizin talepleri sizi yorabilir. Sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Spiritüel çalışmalar ve bol bol meditasyon yapabilir. Günü olumlamalarınızı tekrarlayarak tamamlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması, özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde hızlı olaylar yaşamanıza neden olacak. Partnerinizin hayatındaki hızlı gelişmeler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Taşınma, yer değiştirme, ortaklı bir projeye veya işe dahil olmak öne çıkabilir. Hukuki meselelerle, açık düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bazı çekişmeler, partnerle sürtüşmeler ortaya çıkabilir.
12 TEMMUZ 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün özel hayatınızda baskı, kıskançlık, manipüle etme etkilerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Ortaklaşa işlerinizde de sorunlara açıksınız. Hayata güvenle bakmayı deneyin ve sevdiklerinize karşı inatçılıktan kaçının.
11 TEMMUZ 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
Yapılması gereken işlerinizin üzerine eğilebilir, daha rahat hareket edebilirsiniz. Bu birkaç gün çok çalışmalıyım diyerek kendinizi çok zorlamamaya çalışın. Özel hayatınızla ilgili önemli oluşumlara hazırlanıyorsunuz.
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün güçten yana olacaksın. Yaşantındaki hırsların konusundaki bazı gecikmeler seni rahatsız edebilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün sizin için bütün olumsuz duygulardan kurtulma zamanı. Kendinizi dinlendirmek ve hoşlandığınız aktivitelere yönelmek bugün zihninizi dinlendirebilir ve enerjinizi yeniden toplayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |