Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ailenizle ilgili konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken zamanlar içinde olabilirsiniz. Geçmişe ait mesellerle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Güven aradığınız yerlerde olmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamanız gerekebilir. İşlerinizi daha ciddi ele almanız gereken bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine ve tutkulu tarzda düşünmenizi sağlıyor.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, dikkatli ve gayet olgun şekilde konuşmanın işaretçisidir. Temkinli ve kendinize güvenli şekilde hareket edersiniz. Olumlu yönde haberler alırsınız. Mutlu olursunuz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Neptün’ün zorlu etkileşimi gizli ilişkilerin açığa çıkmasına neden olur. Eskiden yaşadığınız ilişki kalıpları tekrar önünüze çıkar. Yeniyi her zaman dikkate alıp eskiyi geride bırakmak en doğrusu olacaktır. Sanatçı yönünüzü gerçekleştirmek için vakit kaybetmeyin. aip('pageStructure', {"pageUrl":";});

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yeni konularda uzmanlaşma ve derinlemesine araştırma imkanlarınız var. Kurallarınızın ihlal edildiği inancıyla, zihinsel karmaşa ve kaos yaşarsanız gün boyu veriminiz düşer. Entelektüel etkinlikler, öğrendiklerinizi uygulama imkanları sizi memnun edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İşlerinle alakalı
kaygılı davranmak
yerine görüşmelerini
ertelemeden üzerinde
dursan, sana çok faydası olacak.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yoğunluk sebebiyle yapamadığınız veya ihmal ettiğiniz işleri tamamlamak adına güzel bir gün içerisindesiniz. Yardım almak istediğiniz konularda gereken desteği bulabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |