Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Yaşam kaliteniz yükseliyor. Yeni projelerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Streslerinizi kaldırıp bir kenara koymalısınız.

Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Evle ilgilenmek ya da evde başkalarını ağırlamak için güzel bir gündesiniz. Başkalarına cömertçe davranabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar Salı gününe, saat 06:56 Ay-Akrep geçişiyle adım atıyoruz. Güçlü olmak arzumuz yükseliyor. Çıkarlarımızı düşüneceğiz. Ne aldığımıza ne verdiğimize bakacağız. Sosyal ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Mecbur olmadıkça kimsenin sabrımızı taşırmasına izin vermeyeceğiz. Bir duruşumuz olacak. Bunu anlayan anlar, anlamayan da kendi bilir diye düşüneceğiz. İşlerimize ağırlık vereceğiz. Para yine önemini koruyacak. Bütçemize göre verilecekleri ve ihtiyaçları düzenleyeceğiz. Başkalarının ne dediğinden ziyade, niyetine bakacağız. İyi niyetli ise, başımızın üzerinde yeri var. Yok değilse mesafemizi koyacağız.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, sizin için gayet olumlu bir enerjidir. Pratik çalışırsınız. Çözüme yatkınsınız. Bir işi başarmadan, bir olayı halletmeden rahat etmezsiniz.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ile Venüs’ün Balık burcundaki seyahati sizin eğitim yaratıcılık, ticari faaliyetler, kardeş ve yakın akrabalar alanınızda ön plana çıkacak. Bu temalarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Hayata pembe gözlüklerin arkasından bakmak istersiniz. Alkol tüketiminden kaçının.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

İlginizi ve kendinizi yakın çevrenizde olup bitenlere çevireceksiniz. İletişim becerileriniz artarken, satış, reklam ve pazarlamada kendinizi gösterebilirsiniz. 
17 ŞUBAT 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
Yakın çevrenizdeki insanlar sizi önemli konularda yanıltabilirler. Kayıp yaşamak istemiyorsanız gözünüzü dört açmalısınız. Maddi konularda fikirlerinizi etrafınızla paylaşabilirsiniz.
16 ŞUBAT 2018 OĞLAK BURCU YORUMU
Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Cebinize giren parayla ilgilenecek ve yatırımlarınızı artıracak işlerin önünüze geldiğini fark ede- ceksiniz. Fırsatları değerlendirin. 
 

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Maddi kaynaklarınla ilgili konuşmalar olabilir. Ailenden uzak kaldıysan onlara bugün özlemin aratabilir.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sosyal çevreniz ve yakın çevrenizle beraber vakit geçirmek isteyeceğiniz, ufak tefek organizasyonlar ayarlayıp eskilerden bahsetmek isteyeceğiniz güzel bir pazar günü. Bugün kendinizi adeta dostlarınıza adayacağınız, sıkıntılarına derman olmak isteyeceğiniz, hem maddi hem manevi her türlü yardımı yapmak isteyeceğiniz harika etkiler devrede. Yaşamın koşuşturması içinde bazen dostlarımızı ihmal eder, her şey maddiyatmış gibi düşünürüz. Fakat bugün hiç te öyle olmadığını görecek ve bu anlamda güzel dostlar biriktirmiş olduğunuza sevineceksiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |