Oğlak Burcu Günlük Yorum


Oğlak Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Hafta sonunda sizi daha hassas kılan koşullar var. Kendi iç dünyanıza daha çok dönebileceğiniz gibi, fazlasıyla hayalci de olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Oğlaklar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine ve tutkulu tarzda düşünmenizi sağlıyor.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, dikkatli ve gayet olgun şekilde konuşmanın işaretçisidir. Temkinli ve kendinize güvenli şekilde hareket edersiniz. Olumlu yönde haberler alırsınız. Mutlu olursunuz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ile Neptün arasındaki etkileşim dostlarınızla aranızdaki derin diyaloglara ışık tutar. Mistik, psişik eğitimlere katılabilirsiniz. Karma, psikoloji gibi soyut kavramlar ilginizi çeker. Koçluk eğitimleri verebilir, hayatla baş etmekte zorlanan insanlara kılavuzluk edebilirsiniz. Pek çok insanın duygusal dünyasına pozitif ışık katabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Yeni konularda uzmanlaşma ve derinlemesine araştırma imkanlarınız var. Kurallarınızın ihlal edildiği inancıyla, zihinsel karmaşa ve kaos yaşarsanız gün boyu veriminiz düşer. Entelektüel etkinlikler, öğrendiklerinizi uygulama imkanları sizi memnun edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Hayatındaki bazı konular yer değiştirmeye başlıyor. Bir süredir devam eden sıkıntılarından kurtulacaksın.

Oğlak Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Yoğunluk sebebiyle yapamadığınız veya ihmal ettiğiniz işleri tamamlamak adına güzel bir gün içerisindesiniz. Yardım almak istediğiniz konularda gereken desteği bulabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |