Oğlak Burcu Erkeği

05.11.2020
2.216
Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu erkeğinin özellikleri; bilgili, sevgili, mantıklı, çalışkan ve seviyelidir. Daha ufak yaşlarda bile kendilerinden yaşça büyüklerle iyi anlaşabilirler. Oğlak erkeği çabuk olgunlaşır. Macera ve geçici zevkler ona göre değildir. Tamamen mantığıyla hareket eder. Tutkuları ve hırsları onu ele geçiremez. Bir bilge misali düşünmeden adım atmaz. Yönetici ruhludurlar, başkasının emri altına giremezler. İnatçı tutum sergileyebilirler. Derin duygular yaşar fakat duygularını kolay kolay açık etmez. Hayatını yaşarken hiçbir konuda aşırıya kaçmaz. Maddiyata önem veren oğlak burcu erkeği, para kazanabilmek için önüne çıkan tüm fırsatları değerlendirir. Tutumludur, para harcarken kazanıyormuşcasına zorlanır.

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Oğlak burcu erkeğinin aşk hayatı sakin seyreder. Aşkını da mantığıyla yaşar. Karşı cinsten imkansız şeyler beklemez, sadece huzur ve güven ister. Evlendiklerinde çok iyi birer eş ve babadırlar. Eşini aldatma eğilimine girmez. Ailesine sahip çıkar ve korumacı tutum sergiler. Tartışmalarda serttir, kin tutar, özür dilemeyi bilmez. Bu nedenle en iyisi bir oğlak burcuyla sert tartışmalara girmemektir. Eşinin her durumda onun yanında ve destek olmasını ister. Oğlak burcu erkeğinin en zayıf noktası, hata yapınca karamsarlığa kapılmasıdır. Hata yapmaktan korkar ve hiç hoşlanmaz. Kuralcı ve mükemmelliyetçi oğlak burcu erkeğinin kadını, ona her durumda moral verebilmeli ve enerjik olmalıdır. Kültürlü, zeki, ölçülü aynı zamanda sosyal ve enerjik bir partner oğlak erkeği için en idealidir.

Oğlak burcu erkeğini etkilemenin yolları; sakin, güvenilir, sessiz ve tatlı dilli olmaktır. Dış görünümüne önem veren, zarif ve davranışları ölçülü kadınlardan hoşlanırlar. Gerçekten severse sadık ve kıskançtır. İlişkisine değer ve emek verir. Kısa süreli ilişkilere girmez. Oğlak burcu erkeğinin cinsel hayatı tutkulu ve sakindir. Cinsellikte de üstün olmayı sever, hareketleri yavaş ve etkileyicidir. Partneri tarafından istenilmediğini düşündüğünde asla ısrar etmez. Karşılıksız yaşanan duygulardan hoşlanmaz ve zevk almaz. İlişki sırasında kontrolün tamamen kendisinde olmasını ister. Hayatı ne kadar ciddiye alıyorsa seksi de o derece ciddiye alır ve kolay kolay tatmin olmaz. Bu nedenle ön sevişme süresi oldukça uzundur.

Oğlak Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Güvenilir erkeklerdir. Planlı ve proğramlı hareket ederler. Mantıklı, tutarlı, seviyeli, çalışkan, düşünceli, disiplinli, kültürlü, zevkli ve zekidirler.

Oğlak Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Geleneklerden uzaklaşamazlar. Tutumları sert ve soğuk olabilir. Kendi istekleri olması yönünde fazlasıyla inatçı davranırlar. Zaman zaman karamsarlığa kapılabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.