Oğlak Burcu Cinsellik


Oğlak burcu cinsellik esnasında da güvenmek ister. Mesafesini ve ciddi tavrını en başta bu konuda da koruyan oğlaklar, ancak güvendiği zaman teslim olacaktır. Partneriyle uyumu yakalayana dek çekingen tavırlar sergileyen oğlak burcu insanı, çekingenliğini üstünden attığında, bu konuda onunla kimse yarışamaz. Karşı cinsi görüntüsü ve bakışlarıyla baştan çıkarabilen oğlaklar, seks esnasında partnerini tatmin edene kadar bırakmaz. Oğlak burcu cinsel ilişki esnasında biraz daha baskın olmak ister. Seviyeyi ve dengeyi oldukça iyi korur. İlişki esnasında yavaş hareketleri ve bakışları ile partnerini tam manasıyla doyuma ulaştırır. Oğlak burcunun sekste en sevdiği pozisyon yüz yüze pozisyonudur. Kaliteli ortamlarda cinsel birliktelik tercih eden oğlak insanını baştan çıkarabilmek için öncelikle güvenini kazanmalısınız.

Oğlak Burcu Cinsellik Uyum

Oğlak burcu cinsellik uyumu boğa burcuyla en üst seviyededir. Cinsel birliktelik esnasında birbirlerini son derece iyi tamamlayan bu iki burç, adeta bir bütün olurlar. Oğlak burcu, boğa burcu gibi rahatına düşkündür. Bu nedenle her ikisi de rahat oldukları pozisyonlarda seks yapmayı tercih eder. Ön sevişmeleri oldukça uzun sürer. Oğlak burcunu, kulaklarının öpülmesi ve bedenine dokunulması fazlasıyla tahrik eder.

Oğlak Burcu Cinsellik Kadın

Oğlak burcu kadını cinsellikte oldukça şehvetlidir. Onun için en önemli şeylerden biri mahremiyettir. Güvenmediği insanlarla olur olmaz ilişkilere atılmaz. Tek eşlilikten yanadır. Günü birlik ilişkiler ve yaz aşkları hiç ona göre şeyler değildir. Cinselliğin ötesinde aşka saygı duyar. Partnerine sadıktır. Oğlak burcu kadınının güvenini kazandığınızda ve eşi olmayı başardığınızda sizi bu konuda mutlu edecektir. Cinsellikte sınır tanımayan oğlak kadını; minik aşk oyunlarını, ön sevişmeyi ve oral seks yapmayı sever.

Oğlak Burcu Cinsellik Erkek

Oğlak burcu erkeği cinsellikte güçlüdür ve kontrol etmek ister. Rutin ve proğramına uyan cinsel hayat tercihidir. Olur olmaz zamanlarda ve yerlerde seks yapmak oğlak burcu erkeğine göre değildir. Partnerinin cinsellik konusundaki istekleri onun için son derece önemlidir. İstenmediğini hissederse üstelemez. İsteklerini karşı cinsin gözlerinin içine bakarak, hiç çekinmeden açıklar. Yavaşça yaklaşır ve karşı konulmaz şekilde baştan çıkarır. Oğlak burcu seks esnasında aceleci davranmaktan hoşlanmaz. Pahalı ve kaliteli mekanlarda birliktelik yaşamak oğlak burcunu fazlasıyla heyecanlandırır ve iyi hissettirir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |