Oğlak Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
8.787
Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk hayatı sakindir. Oğlaklar için aşktan daha önce gelen kariyeri, aşkını ikinci plana atmasına neden olur. Aşkta en başta güven ararlar. Güvensiz ilişkilerin içinde asla bulunamazlar. Onlar için herşey net ve açık olmalıdır. Oğlakların sevdiği kişiye yakınlaşması da oldukça zordur. Duygularından iyice emin olmadan önce bir süre beklerler. Ancak güvene dayalı bir ilişki olduğuna inanırlarsa devam edebilirler. Karşı cinse olan inançları ve samimiyeti tam olmalıdır. Ona açılmadan önce, onunla ilgili tüm bilgiye ve ayrıntıya sahip olmak isterler. Ailesine, geçmişine, yaşam tarzına kadar herşeyi araştırır sorgular. Tüm kriterler uyuyorsa sade ve uygun bir şekilde açılmaktan çekinmezler. İlişkinin yavaş ve dengeli ilerlemesinden yanadırlar. Birlikteliklerinde aşırı sahiplenici ve kıskançtırlar. Para konusunda fazlasıyla tutumludur. Oğlak insanıyla birlikte olabilmek için tutumlu olmak ve gereksiz harcamalardan kaçınmak ta şarttır.

Oğlak Burcu Aşık Olursa

Oğlak burcu aşık olursa hemen açılmaz. İçindeki duygulardan emin olması ve romantizme kapılması biraz zaman alacaktır. Aynı zamanda aşık olmadan seks düşünemeyen kişilerdir. Gerçekten sevdiğinde ve inandığında evlenir. Oğlakla evlenebilmek için şartların uygun olması ve herşeyin yolunda gitmesi gerekir. Aksiliklerden ve tutarsızlıklardan hiç hoşlanmazlar. Evleneceği ana kadar imzayı atıp atmayacağından emin olamazsınız. Evlendiklerinde ise genellikle muhafazakar bir yaşam sürerler. Mahremiyet oğlaklar için son derece önemlidir. Kariyerine çok fazla önem veren oğlak burcu insanı, ailesini de ihmal etmemeye çalışır. Aile onlar için kutsaldır ve çocukları olduğunda onlara gereken değeri fazlasıyla verir. Oğlaklar seks hayatlarında oldukça aktif kişilerdir. Yatak odasına girdiklerinde çekingenliklerini bir kenara bırakırlar. Geniş fantezi dünyaları vardır ve partnerleriyle birlikte cinsel birlikteliğin en üst seviyelerine çıkabilirler.

Oğlak Burcu Aşk Acısı

Oğlak burcu aşk acısı çekmez. Ayrılık şartsa, bunu da sakince karşılarlar. Aşka son derece saygı duyan ve değer veren oğlak insanı ayrılıktan yana değildir. Ayrılığa partneri de karar verse, kendisi de karar verse o yine kendini suçlayacaktır. Duygusal yanını saklayarak partnerinin üzülmemesi için elinden geleni yapar. Ayrıldıktan sonra tekrar birlikteliğin mümkün olduğu durumlarda yeniden deneme girişiminde bulunabilir. Bazı oğlaklar ayrılığı karşı tarafa ders vermek ve aşkını sınamak için kullanmaktan çekinmez. Oğlak burcunun en iyi alaştığı burç grubu elementi topraktır. Boğa ve başaklarla son derece seviyeli birliktelikleri vardır. En iyi evlilikler başak ve oğlak arasında gerçekleşir. Su grubuyla iyi arkadaşlıklar ve sağlam dostluklar kurabilirler. Hava grubuyla ilişkileri dengededir ama bazı fikir çatışmalarına girebilirler. Ateş grubuyla aynı ortamda bile birbirlerini iterler, bir taraf taviz vermediği taktirde pek iyi anlaştıkları söylenemez.

Oğlak Burcunun Aşk Anlayışı

Oğlak burcu ve aşk olabilmesi için; Güven, denge, seviye, kültür, inanç, saygı, mütevazilik, maddiyat ve tutarlılık şarttır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.