Oğlak Burcu 2017 Yorumu


11 Ekim 2017 tarihinde Jüpiter'in terazi burcu üzerindeki hareketlerinin sonlanması ile birlikte bu burcun hayata bakış açısında büyük değişimler görülecek. Yılın bazı zamanlarında kaldırabileceklerinden çok daha fazla yük almaları oğlak burçları için muhtemel gözüküyor. Günün 24 saati boyunca çalışmaktan vazgeçmesi gereken oğlakların bu tutumlarına 2017 yılında da devam etmeleri halinde çeşitli sağlık ve ruhsal problemlerle karşılaşmaları muhtemel olabilir.

Oğlak Burcu 2017 Kariyer Yorumları

Kariyer alanında gelişme gösterebilmek için kendilerine yüklenen projeleri zamanında teslim etmesi gereken oğlak burcu insanları günlerini iyi şekilde planlayarak bunu gerçekleştirebilirler. Jüpiter'in geçişini iyi şekilde kullanabilmek için sorumluluklarının üzerine daha fazla düşmeleri gerekiyor. Sayıları çok az olan yakın dostlarına iş hayatlarından da farklı kişiler ekleyebilecek olan oğlak burcu insanları bu sayede çevrelerini genişletme imkânını bulabilirler. Başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde çıkabilmek için çevrelerinden güç almalarında fayda var. İş yerinde bir grup içerisinde lider olmaları gerekebilir ve bu nedenle oğlakların bu grup içerisinde adımlarını dikkatli atmaları önem arz edecek. Ara ara soluklanıp iş hayatlarındaki kısa ve uzun vadeli planlarını yeniden gözden geçirmeleri yararlarına olacaktır.

Oğlak Burcu 2017 Aşk Yorumları

Kendilerine ait bir hayatları olmasını isteyen ve çoğu zaman oldukça duygusal hale gelen oğlakları 2017 yılında sürpriz aşklar bekliyor. Dışarıdan bakıldığında ne kadar yumuşak bir kalbe sahip oldukları bilinmeyen oğlaklar bu nedenle sevdikleri tarafından kırılabilir ve incindiklerini hissedebilirler. Bu yıl doğru insanı buldukları takdirde oldukça hassas ve duygulu günler geçirecek oğlakların evlilik planları yapmaları söz konusu. Evliliği kendileri için bir tür güvenlik olarak düşünen oğlaklar bu nedenle eşlerini seçme konusunda da ekstra özen gösterirler. 2017 yılında akrep ya da balık burçları ile iyi bir uyum yakalayabilecek oğlaklar toprak burçlarına mensup olan boğa veya başak ile de şanslarını deneyebilirler. Koç burcundan olan insanlardan uzak durmaları ise kalplerinin kırılmasının önüne geçeceği için önemlidir.

Oğlak Burcu 2017 Şans Yorumları

İş alanında özellikle çalışma ortamlarında kendilerini gösterebilmek adına pek çok şans yakalayacak olan oğlaklar bu şansları iyi şekilde değerlendirebilirlerse istedikleri geliri elde edebilirler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |