Kova Burcu Yükseleni


Kova burcu yükseleni orijinallilik, akıl ve yaratıcılık özellikleri ile donatılmış kişilerdir. Farklı yönleri ile çok çabuk dikkati çekerler. Ne zaman nerede ne yapacakları belli olmayana kovaların insanları şaşırtmakta üstlerine yoktur. Yenilikler peşinde koşar ve insanlar için faydalı bir şeyler yapmak isterler.

Kova burcu yükselenleri akıllarına o kadar güvenirler ki, bunun sonu kendilerini beğenmeye kadar ulaşır. Başka insanların fikirlerini beğenmez bir tavırları vardır. Onlara duyguları ile değil de mantığı ile hareket eden kişiliklerdir diyebiliriz. Çalıştıkları ortama uyum sağlayabilirler, arkadaşlıklar onlar için son derece önemlidir. Kovalar seçicidirler, insanlar içerisinde akıllı ve becerikli olanları daha çok beğenir ve kendilerine yakın bulurlar. Özgürlüklerine düşkünlüklerini dışa vurmasalar bile içlerinde hep onun peşinden koşarlar. Monotonluk ve durgunluk onları sıkar.

Kova burcu yükseleni başkalarına ihtiyaç duymadan kendi akıllarıyla yaşamayı tercih ederler. Zekası ve akıl düzeyi kendilerine yakın insanlarla arkadaşlık kurmayı tercih ederler. İnsanları kabiliyetlerine göre kullanmayı iyi becerirler. İstedikleri insanı elde etmeyi becermeleri ve istemedikleri insandan uzaklaşmaları da dostluk açısından onların titiz bir tutuma sahip olduklarını gösterir. Kova burcu yükseleni olanlar öğrendiklerini deneyimleriyle geliştirebilen ve bunu topluma sunabilen birisidir. Elektronik ve bilim dünyasına merakları vardır. Öğrenme merakları ve inançları onların hemen her işte başarılı solmalarını sağlar. Manevi desteğin onlar için son derece önemli olduğu kovalar bunu etrafındaki insanlarda bulamadığı zamanlarda hayata küsebilir.

Kova burcu yükselenin en güçlü yanlarından biri insancıl olmalarıdır. Koruyucu ve aynı zamanda kıskanç bir yapıya sahiptirler. Herhangi bir konuda yarış içerisinde oldukları kişiler tarafından geçildiklerinde onlara öfkelenebilirler. Başkalarının istedikleri şekilde yaşamak yerine kendi istedikleri şekilde yaşamayı tercih ederler. Duygularıyla mantığını bir arada kullanan kovaların parayı seven yanları onları çalışkan yapmıştır. Paraya olan düşkünlüğü biriktirmek yönünde olduğu kadar başka güzel işlerde de kullanmasını bilir. Yatırım yapmayı sever ve iyi bir şekilde değerlendirirler. Gerektiğinde yaşamını, evini ve ilgi alanlarını kolayca değiştirebilen bir yapıya sahiptir.

Kova burcu yükseleni olanlar sevdikleri kişiye bağlanırlar. Her alanda olduğu gibi aşkta da mantığını kullanabilen bir becerisi vardır. Kendine uygun olan insanı seçer ve duygularının esiri olmaktan kurtulur. Bunun anlamı da kovaların boş yere güzellik ve aşk peşinde koşan birisi olmadığıdır. Sevdiğiniz insan hem gönül hem de kafa dostu olmalıdır. Aile bağlarına önem verir ve özellikle annesine çok düşkündür. Kova burcu yükselenleri orta boyludur. Topluca ve güçlü bir bedeni vardır. Yüzleri uzunca,gözleri koyu gri veya yeşil olabilir. Yüz hatları düzgün ve biçimlidir. Saçları kızıl renge çalar bir tonda olabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |