Kova Burcu Kadını

05.11.2020
2.822
Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadını, kızdırılmaya gelemez. Sinirini tutamaz ve karşı tarafa sinirini fazlasıyla gösterir. Ortalama bir kadın zekasına göre daha zekilerdir. Özgürlük onların ruhunu doyuran bir şeydir. Eski ile işleri olmaz, bu yüzden yeniliğe açıklardır. İlgilenebildikleri kadar bütün konularla ilgilenmeye çalışırlar. Bitmek bilmeyen bir heves vardır içlerinde. Kova kadını konuşmaya başladığı zaman susmak nedir bilmez. Ukalalık tam da onlara göredir. Kendi seviyelerindeki insanlarla konuşmayı tercih ederler.

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova burcu kadını beklenmedik kararlar alması ile dikkat çeker. Cesaretsizlik asla onlara göre değildir. Yaptıkları her işte bir cesaretlik göstergesi vardır. İyilik yapmak içlerinden gelen bir durumdur. Yalnız kalmaya bayılırla ama bu zamanları boş geçirmezler. Özgürlüklerine hiçbir laf söyletmezler. Kova burcu kadının etrafı kendisi gibi sevecen ve kafa dengi insanlarla doludur. Aşık oldukları zaman kalpleri ile düşünmek yerine akılları ile düşünmeyi seçerler. Sevgilileri ile hem arkadaş hemde sevgili olmayı tercih ederler. Kova burcu kadını sorunlar karşısında pes etmez. Elinden geldiği müddetçe sorunlarını çözmeye çalışır.

Başkalarından akıl almama sebeplerinden biri ön sezgilerinin kuvvetli olmalarıdır. Sürekli pozitif düşünmelerinden olayı etrafa olumlu enerji yayarlar. Bir ortamda farklı kişilikli bir insan varsa o sadece kova burcu kadını olabilir. Çok fazla detaycı olmalarından dolayı kendilerini sürekli düşünürken bulabilirler. Kova burcu kadını sık boğaz edilmeye gelmez. Ona bir şey anlatmak istiyorsanız, sakin ve ısrarcı olmadan anlatmayı denemeniz gerekir. Fazla merakları olduklarından dolayı konuşmayı çok seferler. Meraklarına giden konuyu bir dedektif gibi araştırmaya koyulurlar. Kontrol ellerinde olsun isterler ve bunu kaptırmaktan korkarlar. Onlar açık sözlü insanlardır, içlerinde ne varsa ortaya dökmeye hazırdırlar . Kendilerine olan güvenleri cool görünmelerini sağlar.Girdikleri her ortamda bu görünüşleri ile dillere destan olurlar. Kova burcu kadını verdiği sözü ne pahasına olursa olsun tutmayı tercih eder. Sadık birer insan olmaları onların en çarpıcı özelliklerinden biridir. Ancak tek istedikleri şey karşı tarafında onlar gibi güvenilir ve sadık olmasıdır. Bu en son hayal kırıklığına uğramak isteyecekleri şeylerden biridir.

Kova Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Kova burcu kadını alımlı olması ile tanınır. Yüzlerin genellikle oval bir görünümü vardır. Onların gözlerine bakmak huzur ile karşı karşıya gelmek gibi bir şeydir. Sağlıklı bir bünyeye sahip oldukları için güzel görünürler. Dudakları küçük ve dolgundur. Kilolu değillerdir yediklerin dikkat ederler. Ten renkleri açıktır, saçları hacimli ve güzel kokar.

Kova Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Kova burcu kadını, değerlerine sahip çıkar. Arkadaşlıklara oldukça önem verir. Yeniliklere her zaman açıktırlar. Cömert ve insancıl bir kalpleri vardır. Oturaklıdırlar ve her zaman her yerde iradelerine sahip çıkarlar. Kendisinden önce başkalarını düşünürler.

Kova Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Kova burcu kadını, ne istediğini belirtmekte zorluk çeker. Yaptığı iyiliklerden kötülük görürse tırnaklarını göstermekten çekinmez. Birine bağlı kalmaktan hoşlanmazlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.