Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün sosyal çevrenizle iletişim içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlar olacaktır. Geçmişte kalan ilişkilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı, kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, kendinizi hırslı bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Yüreğinizin içindeki kuşkular, gücünüzü düşürebileceğinden benim tavsiyem ne olursa olsun stres yaratıcı durumlardan uzak durmanızdır.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünüm etkisinde hesabımızı bilmeliyiz. Birilerine güvenmek ne kadar yanlışsa, para konusunda olumsuz düşünmek de o denli yanlış olur. Risk faktörünü gözden kaçıramayız.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Oğlak burcunda seyahat etmeye devam eden Ay, Satürn ve Plüton ile kavuşum yapıyor. Bugün kendinizi psikolojik olarak yorgun hissedebilirsiniz.Dışarıya çıkıp hayata karışmaktansa kendinizle ve psikolojinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ruhsal konularla ilgilenebilir, gizli kalmış alanlara merak duyabilirsiniz. aip('pageStructure', {"pageUrl":" Kova Burcu : Kova Gu00fcnlu00fck Buru00e7 Yorumu ve u00d6zellikleri - Dinu00e7er Gu00dcNER ile Su00f6zcu00fcu2019de"});

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kaşif Kovalar, gün boyu sosyal faaliyet niyeti ve tembellik arasında kalabilirsiniz. Kendinizi hayattan izole ederseniz bilinçaltınızda kaygılı ve karamsar düşünceler artar. Uyku sorunu olabilir. Günü verimli geçirmek için sevdiklerinizle vakit geçirmek faydalı olur.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Kendi işi olan bir
Kova burcuysan,
işinle ilgili yeni kararlar
alabilirsin. Dışardan beklediğin
bir para varsa sana ulaşıyor.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk hayatınızda huzuru yakalamak için risk almaktan çekinmeyin. Gerekirse karşı tarafa koşulsuz güvenmeyi denemelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |