Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

20 Şubat 2018 Salı - Her konuda farklı düşünüyorsunuz. Sizin aklınıza gelenler, orijinal ve yaratıcı. İş arkadaşlarınızla yaşadığınız tezatlara aldırdığınız yok. Bugün duygusal yönlerinizle akılcılığınızı, kombine kullanacak ve başarılı olacaksınız.

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Kardeşlerinize vakit ayırmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Yeni bir alanda bilgi edinmek, eğitim almak için uygun koşullar var. Hareket halinde olduğunuz koşturmaca içinde bir gün geçirebilirsiniz. Bir takım daraltıcı etkilerin de sizi duygusal olarak yorduğu bir gün olabilir.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar güne, saat 06:56 Ay-Akrep seyriyle merhaba diyoruz. Bugün iş hayatında veya özel yaşantımızda ilişkilerimize daha fazla önem vereceğiz. Kimler çıkarlarını düşünüyor, bizimle ilişkileri ne kadar doğal ve içten? Bunları düşüneceğiz. yaptığımız işten zevk alıyor muyuz, hakkımız veriliyor mu, güvencemiz var mı? İlişkimizde yerli yerine oturmayan ve bizi tatmin etmeyen noktaları ele alacağız. Taviz vermeyeceğiz. Başkalarının bizi yönlendirmesine tahammül etmeyeceğiz.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, bazı kişilere karşı pek iyi niyet beslemezsiniz. Onların göründükleri gibi olmadığını bilirsiniz. Mesafeli davranırsınız.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay Koç burcunda seyahat ederken, kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Kardeş ve yakın akrabalarınızla bir aile meselesi hakkında konuşarak ani kararlar alabilirsiniz. Arabanızı tamire götürmek için iyi bir gün. Diğer yandan fikirlerinizi kaleme almak size iyi gelecektir.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bazı işlerinizi yoluna koymak veya yetiştirmek sizi zorlayabilir. Aile hayatınızda yapılması gereken işleri kolay toparlayacaksınız. Önemli bir mesele kolaylıkla hallolabilir. 
19 ŞUBAT 2018 KOVA BURCU YORUMU
Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı dengesizlikleriniz olabilir. Ani çıkışlarınız insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir.  
18 ŞUBAT 2018 KOVA BURCU YORUMU
Bugünden sonra tamamen parasal konulara odaklanacaksınız. Kafanız yaratıcı çalışacak ama biraz kararsız kaldığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. 
 

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İlişkin adına yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Ayrıca çevrene karşı oldukça meraklı tavırlar sergileyeceksin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün kendinizi sebepsiz güçlü, neşeli, pozitif hissedeceğiniz bir gün. Hayatta bazı şeylerin madde yoluyla değil manen de mutluluk veriyor oluşunu ruhunuzda hissedecek ve yaşamın size sunduğu bütün armağanlara daha farklı bir gözle bakmayı öğreneceksiniz. Bugün daha çok kendinizi içe yönetmeniz ve bazı soruların cevaplarını gönül gözüyle aramanız gerekebilir. Güçlü bir manevi şifalandirma günü. Bunu farkındalıklarınızla daha etkili bir hâle getirebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |