Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Yoğun bir tempo içine gireceğiniz bir gün. İletişiminizin hızlı ve akıcı olacağı zamanlar var. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde yazışmalar, görüşmeler ön plana çıkabilir. Düzenlenen seminerlere, eğitimlere davet edilmeniz mümkün. Yakın çevrenizle veya kardeşlerinizle bir araya gelebilir keyifli anlar paylaşırsınız. Kendinizi daha özgür ve iyimser hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar Saat 02:12 Ay-Neptün görünüm etkisinde, bilinçli hareket etmekte, merhamet duygunuzun ve bağımlılıklarınızın esiri olmamaya dikkat ediniz. Özellikle parasal konular üzerinde daha dikkatli hareket etmekte fayda var.
Ay-Yay burcu seyri devam ediyor. Bu sayede her şeyi pozitif açıdan ele alma gücünüz yüksektir. Terslikler veya gecikmelerin üstünde durmaya değmez şeklinde bir inanç geliştirmeniz mümkündür. Çevrenizdeki insanlarda görmeyi arzu ettiğiniz en önemli şey, iyimser yaklaşımlar, dürüst davranışlar ve iyi niyettir.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken sizi toplumsal ortamlarda aktifleştirecek.Arkadaşlarınızla katılacağınız etkinliklerde çok hoşlanacağınız entelektüel, neşeli biriyle karşılaşabilirsiniz. Dernek toplantılarından önemli kararlar alınabilir. Politik faaliyetlere adım atma girişimlerinde bulunabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınız önem kazanır.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş tutulması, iş hayatınızda, günlük hayat düzeninizde ve sağlığınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Yeni işler, açılımlar altında olacaksınız yalnız iş alanlarınızda güç çekişmeleri, sürtüşmeler de karşınıza gelebilir. Bu tutulmada dengeyi iyi sağlamalısınız. Sağlığınıza gereken özeni bu tutulmayla beraber göstermelisiniz.
12 TEMMUZ 2018 KOVA BURCU YORUMU
İş alanlarınızda insanların sizinle uğraşması ya da ortaya çıkacak bir sağlık sorununun işlerinizi engellemesi gibi etkileriniz olabilir. Bu aralar oluşan olaylarla hayat üzerinize geliyormuş gibi hissediyorsunuz. Gezmek, dolaşmak sizi rahatlatacak.
11 TEMMUZ 2018 KOVA BURCU YORUMU
Gün içinde aktif olmak isteyecek hayata daha pozitif ve iyimser bakacaksınız. Sanata, üretkenliğe dayalı işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Özel hayatınızda herşey istediğiniz gibi ilerliyor ama kendi içinizde halletmeniz gerekenlere yoğunlaşın.
 

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün tembelliğin üzerinde. Planlarında dağınıklık olabilir ve işlerini ertelemek isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün sosyal aktiviteler içinde yeni kişilerle bazı tanışmalarda bulunabilirsiniz. Şansınızın da açık olabileceği bugünü her yönüyle değerlendirip fırsata dönüştürmeli ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |