Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Özel ve iş hayatınızda hareketli anlar yaşamanız olası. Yarım kalan veya yetiştirilmesi gereken işler sizde gerginlik yaratabilir. Programınızda olmayan olayların gelişmesi olasıdır. Sinirlerinizin gerilmemesi için olaylara daha esnek bir şekilde yaklaşmanız iyi olacaktır. Kardeşlerinizle sorunlar olabilir, arkadaşça yaklaşımınız rahat çözümler getirecektir.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda peşin hükümlü davranırsınız. Ancak söylediklerinizde haklısınızdır. Aynı anda bir çok konuyla ilgilenme ihtiyacı, bu enerji altında fazlasıyla yüksektir. Eğer önceliğinizi hangi konuya vereceğinizi bilirseniz gün boyu girişimde bulunmanız gayet kolaydır.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, başkalarıyla ister özel ister iş anlamında olsun ilişkilerimizi dikkatli ve abartmadan gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Belli bir mesafe koyabiliriz. Gergin bir durum varsa, duygularımızı belli ederiz.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sosyal hayatı canlandırıcı ve özel yakınlaşmaları sağlayıcıdır. Hem dostluklar gelişir hem karşı cinsle iletişim güçlenir. Sizi siz yapan tüm güzel yönleriniz başkaları tarafından olumlu bulunulur, beğenilir.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Haftanın ilk günü ikili ilişkilerde gerginlikler yaşamanız gündeme gelebilir.Sosyal hayattaki faaliyetlerinizin yoğunluğu nedeniyle partnerinize gereken ilgiyi gösteremeyebilirsiniz. Zira kendiniz bugün benzini biten bir arabaya benzetebilirsiniz. En iyisi sağa çekip mola vermek ve sizi mutlu eden başka bir uğraşla ilgilenmek olacaktır.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kalabalık ortamlarda bulunmak bugün hoşunuza gidecek. Enerjiniz yüksek olabilir. Abartılı ve coşkulu davranabilirsiniz. Bazı fikirlerinizi yeniden düzenleyin.
23 HAZİRAN 2018 KOVA BURCU YORUMU
İş yaptığınız yerlerdeki insanlarla anlaşmanız kolay olmayacak. Aile hayatınız size kendinizi iyi hissettirebilir. Olaylara çok takılmamalı ve sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.
22 HAZİRAN 2018 KOVA BURCU YORUMU
Aşkla ilgili konular önem kazanacak. Çocuklarla olan ilişkileriniz de devrede olabilir. Gün boyunca göz önünde olacak ve çok çalışacaksınız.
 

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bir süredir kafanda planladığın projeleri hayata geçirmek adına daha detaylı çalışmayı tercih edebilirsin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Ofis arkadaşlarınız ve gündelik yaşamınızı paylaştığınız kişilerle olan iletişimleriniz aniden sorunlu bir hal alabilir. Çalışma hayatınızda özellikle yöneticiler ile olan ilişkilerinizde daha samimi ve yapıcı olmaya özen göstermeli onlarla görüşmek istediğiniz konuları akşam saatlerine tercih etmelisiniz. Zira daha öncesinde yapacağınız konuşmalar sizler için iyi sonuçlanmayabilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |