Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir gün.. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Duygularınıza kurallar getirdiniz.

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kısa görüşmeler, konuşmalar açısından güzel imkanlar var. Yeni yerler ziyaret etmek de keyifli olabilir.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar güne, saat 06:56 Ay-Akrep seyriyle merhaba diyoruz. Bugün iş hayatında veya özel yaşantımızda ilişkilerimize daha fazla önem vereceğiz. Kimler çıkarlarını düşünüyor, bizimle ilişkileri ne kadar doğal ve içten? Bunları düşüneceğiz. yaptığımız işten zevk alıyor muyuz, hakkımız veriliyor mu, güvencemiz var mı? İlişkimizde yerli yerine oturmayan ve bizi tatmin etmeyen noktaları ele alacağız. Taviz vermeyeceğiz. Başkalarının bizi yönlendirmesine tahammül etmeyeceğiz.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, bazı kişilere karşı pek iyi niyet beslemezsiniz. Onların göründükleri gibi olmadığını bilirsiniz. Mesafeli davranırsınız.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ile Venüs’ün Balık burcuna geçişi size beklemediğiniz kazanç kapılarını açar. Önceden yaptığınız iyiliklerin karşılığını bu dönemde alırsınız. Sanatsal etkinlikler ve yardım kuruluşlarına yönelik çalışmalar odağınızı oluşturur. Partnerinizle aranızda koşulsuz sevgi ve fedakarlık bağı güçlenecektir.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bugünden sonra tamamen parasal konulara odaklanacaksınız. Kafanız yaratıcı çalışacak ama biraz kararsız kaldığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. 
17 ŞUBAT 2018 KOVA BURCU YORUMU
Gün içinde önemli adımlarınızda parasal yönden kafanız net olmayabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Hayatınıza yön verirken, kişisel istekleriniz önemli olacak.
16 ŞUBAT 2018 KOVA BURCU YORUMU
16 Şubat yakınlarında (+, - 3gün) doğduysanız hayatınızda çok önemli değişimler oluşabilir. Bu tutulma sizi parlatabilir ve yaptığınız işlerde size büyük başarı verebilir.
 

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İlişkin adına yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Ayrıca çevrene karşı oldukça meraklı tavırlar sergileyeceksin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün kariyerinizi ve maddi beklentilerinizi şifalandıran ve ruhunuzu tatmin eden amaçlarınıza ulaşabileceğiniz adımlar alabilir, bugün küçük ama yarın büyük adımlarla geleceğinize yönelik iyimser bir tablo çizebilirsiniz. Yaratıcı ve orijinal fikirlerinizi paylaşmanın tam zamanıdır. Çünkü düşüncelerinizin itibar göreceği, fikirlerinizin harika bulunacağı güzel etkilerle karşı karşıyasınız. Bu yıldızlı günleri iyi değerlendirmeli, kendinizi ilerletecek projeleri gözler önüne sermelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |