Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Hafta sonunda arkadaşlarla bir arada olmak güzel olabilir. Gelecek hedefleriniz, istekleriniz üzerinde daha çok hayal kurabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, kendinizi hırslı bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Yüreğinizin içindeki kuşkular, gücünüzü düşürebileceğinden benim tavsiyem ne olursa olsun stres yaratıcı durumlardan uzak durmanızdır.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünüm etkisinde hesabımızı bilmeliyiz. Birilerine güvenmek ne kadar yanlışsa, para konusunda olumsuz düşünmek de o denli yanlış olur. Risk faktörünü gözden kaçıramayız.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Merkür ile Neptün arasındaki duygulara tsunami taşıyan etkileşim, sizin gibi zihin insanının kafasını oldukça karıştıracaktır. Bugün en iyisi yardım kuruluşlarında gönüllü çalışmalara katılarak hümanist duygularınızı besleyin. Pek çok dernek sizin gibi vizyoner duyarlı insanlara ihtiyaç duyar.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kaşif Kovalar, gün boyu sosyal faaliyet niyeti ve tembellik arasında kalabilirsiniz. Kendinizi hayattan izole ederseniz bilinçaltınızda kaygılı ve karamsar düşünceler artar. Uyku sorunu olabilir. Günü verimli geçirmek için sevdiklerinizle vakit geçirmek faydalı olur.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Birilerinin iyiliğini isterken, insanların amaçlarına alet olmadığından emin olmalısın. Şans senden yana.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bir konuyla alakalı iki kişi arasında kalmak gibi bir durumla karşı karşıya kalmak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda duygusal davranmamalısınız. Olaylara empati yeteneğinizi kullanarak yaklaşmalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |