Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün sosyal çevrenizle iletişim içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız konularla ilgili yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlar olacaktır. Geçmişte kalan ilişkilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde koşullar daha akıcı, kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu enerji, kendinizi hırslı bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Yüreğinizin içindeki kuşkular, gücünüzü düşürebileceğinden benim tavsiyem ne olursa olsun stres yaratıcı durumlardan uzak durmanızdır.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünüm etkisinde hesabımızı bilmeliyiz. Birilerine güvenmek ne kadar yanlışsa, para konusunda olumsuz düşünmek de o denli yanlış olur. Risk faktörünü gözden kaçıramayız.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün Mars Başak burcuna geçiş yapıyor. Ortaklıklar, maddi paylaşımlar, miras, krediler, alacak verecek dengeleri bu dönemde zihninizi meşgul eder. Ayrıca libidonuzun yükseldiği bir dönemdesiniz. Kazanılan paraların hızlı harcanması zorunlu olabilir. Ameliyat, operasyon gibi sağlık konularıyla uğraşabilirsiniz. Metafizik konular ve spiritüel temalar ilginizi çeker. Yaşamın mantıktan ibaret olmadığını fark edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kaşif Kovalar, gün boyu sosyal faaliyet niyeti ve tembellik arasında kalabilirsiniz. Kendinizi hayattan izole ederseniz bilinçaltınızda kaygılı ve karamsar düşünceler artar. Uyku sorunu olabilir. Günü verimli geçirmek için sevdiklerinizle vakit geçirmek faydalı olur.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sevgilinin senin adına konuşması hoşuna gitmeyecek. Kendin yaparken onun ne hissetmiş olduğunu anlayacaksın.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk hayatınızda huzuru yakalamak için risk almaktan çekinmeyin. Gerekirse karşı tarafa koşulsuz güvenmeyi denemelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |