Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızdaki konular daha akıcı. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar. Gün içinde mali anlamda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı olaylarla ilgilenebilirsiniz. Akşama doğru zevk aldığınız konulara zaman ayırabileceksiniz.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar güne, saat 06:56 Ay-Akrep seyriyle merhaba diyoruz. Bugün iş hayatında veya özel yaşantımızda ilişkilerimize daha fazla önem vereceğiz. Kimler çıkarlarını düşünüyor, bizimle ilişkileri ne kadar doğal ve içten? Bunları düşüneceğiz. yaptığımız işten zevk alıyor muyuz, hakkımız veriliyor mu, güvencemiz var mı? İlişkimizde yerli yerine oturmayan ve bizi tatmin etmeyen noktaları ele alacağız. Taviz vermeyeceğiz. Başkalarının bizi yönlendirmesine tahammül etmeyeceğiz.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, bazı kişilere karşı pek iyi niyet beslemezsiniz. Onların göründükleri gibi olmadığını bilirsiniz. Mesafeli davranırsınız.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün yolculuklarda aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Kimseyle tartışmayın. Çıkacağınız seyahatlerde iptaller gündeme gelebilir. Gireceğiniz sınavlarda soruları dikkatli okuyun.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

İletişimsel işlerinizde önemli adımlardan kaçının zira desteklenmeyeceksiniz. Eleştirel bakış açınızla hayatınızdaki her türlü sorunun kaynağını kendinizde bulabilirsiniz.
24 NİSAN 2018 KOVA BURCU YORUMU 
Aşk hayatınızda romantizm rüzgârları öne çıkabilir. Becerilerinizi geliştiren her türlü spor faaliyetiyle uğraşmak hoşunuza gidecek. Eğlenceli bir zaman diliminde olacaksınız. 
23 NİSAN 2018 KOVA BURCU YORUMU
Gün içinde, aile hayatınıza parasal konularda yardımınız olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa vadeli, günlük planlarınız devrede olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İlişkin adına yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Ayrıca çevrene karşı oldukça meraklı tavırlar sergileyeceksin.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Özel ilişkilerinizde yaşadığınız ve bir türlü çözemediğiniz sorunlara bugün farklı bir açıdan bakabilir daha önce görmediniz sorunlara rahatlıkla bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Bugün orijinal ve farklı fikirler bulmanın ve uygulamanın tam sırasıdır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |