Kova Burcu Günlük Yorum


Kova Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularda alıngan olabilirsiniz. Kendinize yönelmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Beslenmenize ve fiziksel durumunuza dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra maddi konular gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi kullanacağınız konularda bir şeyler yapabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir.

Kova Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Kovalar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında Merkür Yay geçişinde sosyal ilişkilerin önemi ve gücü yükseliyor. Yeni dostlarımız veya tanıdıklarımızla fikir paylaşımında bulunmak, bilgi dağarcığımızı genişletmek, ortaklaşa bir şeyler yapmak zamanı. Sosyal becerilerimiz, bilgilenmek amaçlı girişimler gelişimimiz açısından değerli olacaktır. Tecrübemizi, gücümüzü, bilgimizi ortak hedefler için yönlendirebiliriz. Bir projede yer alabiliriz veya bir işi organize edebiliriz. Ekip halinde bir işe gönül verebiliriz. Birilerine destek olabiliriz. Pozitif düşüncelerimizi, sıra dışı fikirlerimizi, yenilikçi görüş açımızla, dışa yansıtmaktan hoşlanacağız.
Ancak dinlemeyi de bileceğiz. Başkaları ne düşünüyor, neler yapıyor, neler ortaya koyuyor onları da gözlemleyeceğiz. Yazışmak, haberleşmek, düşündüklerimizi sevgilimizle paylaşmak bizi mutlu edecek. Yetenekli olduğumuz el becerilerimiz, mistik faaliyetler, beden ve vücut sağlığı çalışmaları, bu konularda bilgilenme, gelişme, belli bir öğreti edinme, bildiklerimizi başkalarına sunma, onlara eğitmenlik yapma gibi faaliyetlerimiz de yoğun olacak.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

Kova Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, arkadaşlıklar, sosyal ilişkiler alanınıza yerleşiyor. Bu sürede birden çok gruba üye olabilir, yeni konuları öğrenmeye merak salarsınız. Sportif, sanatsal faaliyetler ön plana çıkabilir. Arkadaşlıklardan bir aşk güneş gibi hayatınıza doğabilir.

Kova Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Kaşif Kovalar, gün boyu sosyal faaliyet niyeti ve tembellik arasında kalabilirsiniz. Kendinizi hayattan izole ederseniz bilinçaltınızda kaygılı ve karamsar düşünceler artar. Uyku sorunu olabilir. Günü verimli geçirmek için sevdiklerinizle vakit geçirmek faydalı olur.

Kova Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün nedenini bilmediğin bir huzursuzlukla uyanabilirsin. Bu duyguyu aşmak adına olumlu düşünmelisin. Birkaç dakikalık meditasyon bile işe yarayabilir. Şirketinde faaliyet gösterdiğin bir bölümde görüşleri net kişiler ile ortaklıklar söz konusu olabilir. İş arayışındaysan, özgeçmişindeki bilgileri kontrol etmende fayda var.

Kova Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Olaylara duygusal yaklaştığınız veya fazlasıyla alıngan olabileceğiniz bir gün olabilir. Aldığınız kararları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Düşünmeden konuşmamalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |