Kova Burcu Erkeği

05.11.2020
1.468
Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkeğinin özellikleri net ve değişmezdir. En belirgin özelliği özgürlüğüne düşkünlüğüdür. Sabit fikirli, inatçı kova erkeği, kısıtlanmaya ve baskı altına alınmaya gelemez. Sosyal, bilgili, neşeli ve fazlasıyla eğlencelidir. Ortamlarda fazla konuşmaz, konuştuğunda ise kendini dinletir. Herkesten farklı fikirleri ve esprileri vardır. Kova burcunun özgüveni fazlasıyla yüksektir ve duygularını ifade etmeyi pek bilmez. Bu da onu duyarsız, ilgisiz, ruhsuz bir adam durumuna düşürebilir. Arkadaşları ve dostları tarafından oldukça sevilirler. Onun yanında sıkılmak hemen hemen imkansızdır. Dış görünümüne özen gösterir, fiziksel olarak faklı bir karizmaya sahiptir. Ortamlarda kibar ve nazik davranışlarıyla tanınırlar.

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Kova burcu erkeğinin aşk hayatı fırtınalıdır. Aşk hayatında aynı çizgide ve dengede kalmak istese de, kova burcu erkeği bunu başaramaz. İnişli çıkışlı bir yol izler. İlişkiye başladığı ilk dönemlerde ilgisiz ve soğuk davranabilir. Bu, bağlanmaktan korktuğu içindir. Sevdiği zaman duyguları yoğunlaşır ve nadir de olsa farklı şekillerde ifade etmeye başlar. Kova burcu erkeğinin cinsel özellikleri oldukça fazladır. Sekse ayrı önem veren kova erkeği, fantezilerden ve şovlardan hoşlanır. Seksi iç çamaşırlarıyla baştan çıkaran bir görünüme hiç dayanamaz. Kova burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız yatak odanıza ayrı önem vermelisiniz. Farklı iç çamaşırlarınızın olduğu, fantastik bir dolaba ihtiyacınız olacak. Hercai ruhlu bu erkek evlendiğinde, eşi onun isteklerine tam anlamıyla cevap verebildiğinde sadıktır. Göz ve söz çapkınlığı vardır ama seviyorsa aldatmayı düşünmez. İsteklerine cevap alamadığında ve uyuşamadığında ise ayrılık kaçınılmaz olur.

Kova burcu erkeğini etkilemenin en iyi yolu, onun fikirlerini desteklemeniz olacaktır. Kısıtlamaz ve hayata onun gözünden bakmayı becerebilirseniz çok mutlu olabilirsiniz. Kova burcu erkeğinin en zayıf noktalarından biri, sürekli aynı kararda kalamamasıdır. Yön değiştirme ihtiyacı duyar. Bu da onu sıkıntılı durumlara sokar. İlgisini bir yönde toplamakta zorlanabilir. Bu nedenle onu anlayamayan ve ayak uyduramayan bir kadınla uzun süre birlikte olamaz. Kova erkeği çocuklarına iyi bir babadır. Onlara arkadaş gibi davranır ve iletişim kurmakta hiç zorlanmaz. Çocuklarının geleceğine son derece önem verir. Eşinden ayrılsa bile çocuklarını asla bırakmaz.

Kova Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Kova erkeği insancıldır. Arkadaşlarına ve dostluklara son derece önem verir. Yardımsever, iyimser, özgür, bağımsız, yaratıcı ve keyifli erkeklerdir.

Kova Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Duyguları doğrultusunda hareket ettiğinde fazlasıyla bencil ve sorumsuz olabilir. Saplantılı ve tutarsız davranışlar sergileyebilir. Dik başlı ve sinirli olması en belirgin olumsuz özelliklerindendir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.