Kova Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
8.583
Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burcu aşk hayatı inişli çıkışlıdır. Kova burcu insanının sakin duruşu altında heyecanlı ve coşkulu bir ruh saklıdır. Bu halini her ortamda sergileyemez. Karşısına çıkan her insanla samimi olamaz. Dostlukları ve arkadaşlıkları sağlamdır. Kova burcundan insanların doğası ve düşünce yapısı değişkendir. Bu nedenle kendisini anlayamayan insanlarla kolay iletişim kuramazlar. Duygularını ifade etme zorunluluğu hissetmez. Özellikle konuşmaları ve ses tonları etkileyici ve farklıdır. Bu, karşı cinsi etkilemesindeki en önemli faktörlerden biridir. İnsancıldır ve her zaman saygılıdır. Kova insanı gizemli, farklı ve etkileyici tiplerden hoşlanır. Bu nedenle kovayla birliktelik yaşayanlar gizemlerini korurlarsa onu elinde tutabilmeleri daha mümkündür. Kova burcu insanı özgürlüğüne düşkün olsa da, aşk söz konusu olduğunda yönetilmek ister. Kovayla birliktelik yaşayan biri onu kıskandığını belli etmemelidir. Kıskançlık kova insanını soğutur ve uzaklaştırır. Kova burcunu etkilemek istiyorsanız; kültürlü, bilgili olmalısınız ve derin anlamlar içeren konuşmalar yapabilmelisiniz.

Kova Burcu Aşık Olursa

Kova burcu aşık olursa aşkını söylemekten çekinmez. Tüm dünyaya haykırmak ister ve aşkıyla gurur duyar. Kova burcunun zekasından, hareketlerinden ve enerjisinden etkilenmemek neredeyse imkansızdır. Girdiği her ortamda imajı, bakışı ve konuşmasıyla farkını hissettirir. Kova burcu aşık olduğunda aşkını kovalar. Aşık olduğu kişiyi elde etmek için imalı güzel sözler söylemekten çekinmez. Kendisini her ortamda ona hatırlatır ve sık sık karşısına çıkar. Mutlaka bir iyilik yapacak, derdiniz derman olmak isteyecektir. Yardımsever kişiliğini ön plana çıkarmayı sever. Kovalar ilk etapta duygu ve düşünceleriyle flört eder. Hemen ilişkiye girmekten çekinir. Yaşamını biriyle paylaşma isteğinden çok anlayışlı bir birlikteliği tercih ederler. Hızla ciddileşen ve evliliğe doğru giden ilişkilerden uzaklaşırlar. Ancak kendisini tümüyle anlayan ve kısıtlamayan insanla evlilik düşünebilirler. Evlendiklerinde ise gerçekten aşıktırlar. Aşklarını her ortamda belli etmekten ve dile getirmekten çekinmezler. Kova insanı ailesine ve çocuklarına düşkündür. Tüm ihtiyaçlarını karşılar ve gereken değeri verir. Evlilik yaşamlarında da hem özgürlük, hem de anlayış beklerler.

Kova Burcu Aşk Acısı

Kova burcu aşk acısı çekmek istemez. Kovalar aşk acısı ve ayrılık lafından hoşlanmazlar. Aşıksa ayrılığı düşünmez, ilişkinin bitmemesi için elinden geleni yapacaktır. Partnerinin de üzülmesini, acı çekmesini istemez. Ayrılık şart olmuşsa ayrılırken dahi naziktir. Karşı tarafı üzmeden kırmadan ayrılmak isteyecektir. Kolay unutamaz, bu nedenle hemen yeni aşk arayışı içerisine girmez. Çevresinde onu teselli edecek dostları ve arkadaşlarına sığınır. Kovaların en iyi anlaşabildikleri burç elementleri hava grubundadır. Terazi ve ikizler burcuyla sağlam evlilikler yapabilirler. Su grubu elementleriyle çok iyi dostluklar ve arkadaşlıklar kurabilirler. Toprak grubu burçlarıyla araları dengededir. Ne iyi ne de kötüdür. Ama ateş elementi burç gruplarıyla adeta savaş halindedirler. Ateş elementi burçlarıyla yapılan evlilikler fazlasıyla ihtiraslı ve çatışmalı olur. Kova burcu insanının cinsel hayatı da oldukça renklidir. Farkını seks yaşantısında da ortaya koyar. Partnerinin isteklerini ön planda tutarak, tecrübesiyle birlikte zevkin doruklarına çıkmak isteyecektir. Cinsel ilişkiye fazlasıyla düşkün olan kovaların aşık oldukları kişiden beklentileri arasında bu da vardır.

Kova Burcunun Aşk Anlayışı

Kova burcu ve aşk dendiğinde akla; tarz, fark, zeka, espri, sevgi, tutku, heyecan, anlayış, özgürlük, derinlik, mana ve seks gelmelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.