Kova Burcu 2017 Yorumu


2017 yılında kovalar için ev hayatında mutluluk, sevdikleri ile geçirecekleri romantik dakikalar ve başarılı bir kariyer hedefi çok önemli olacak. Yeni tanışacakları insanlar ile çeşitli paylaşımlarda bulunmaktan büyük keyif alacak kovaların aynı zamanda sevdikleri yakın arkadaşları ile bir şeyler planlama fırsatlarının da olduğunu söylenebilir. 11 Ekim 2017 tarihinden sonra Jüpiter gezegeninin kovaların 11. güneş evi olan başak burcunun üzerinde seyretmesi özellikle sosyalleşme ve romantizm konusunda kovalar için olumlu gelişmelere gebe olacak.

Kova Burcu 2017 Kariyer Yorumları

2017 yılında kariyer alanındaki yatırımlarda daha dikkatli olmaları kovalar için oldukça büyük bir önem arz ediyor. Bu nedenle en çok Nisan ve Ağustos aylarında çevrelerindeki kişilerin gazına gelerek para harcamamalarında fayda var. İş alanında özellikle stresli ortamlarda nasıl davranmaları gerektiği konusunda bir kez daha düşünmeleri kovaların kariyer anlamında ilerlemesinin önünü açacaktır.

Kova Burcu 2017 Aşk Yorumları

11 Ekim'de Jüpiter gezegeninin önemli ilerleyişi ile bekâr olan kova burcu insanlarının verimli bir döneme gireceği söylenebilir. Ancak bu durum ruh eşlerini bu dönemde bulabilecekleri anlamına gelmemektedir. Bunun yerine arayışlarını sürdürebilir ve kendileri için en doğru olan kişiyi bulma konusunda çaba sarf edebilirler. Jüpiter'in konumu özellikle evli olan kovaların çok daha hareketli ve eğlenceli bir ev hayatı geçirmesini sağlayacak. Hem gece hem de gündüz çeşitli aktivitelere katılabilecek kovalar sevdikleri ile birlikte unutulmaz dakikalar yaşayabilirler. Birlikte geçirecekleri bu zamanlar eşleri ile aralarında olan ufak tefek problemlerin kendiliğinden çözülmesini sağlayacaktır. Zaten aktif olan sosyal hayatları kovalar için bu sene daha önemli olacak ve yeni çevrelere atılarak pek çok insanla tanışma fırsatı bulabilecekler. Boş vakitlerinde spor ya da çeşitli kültürel faaliyetlere katılarak hayatlarının aşkını tanıma fırsatını elde edebilecekler.

Kova Burcu 2017 Şans Yorumları

2017 yılı hem iş hayatında hem de eğlence hayatında kovaların ellerine pek çok şans geçmesini sağlayacak. Aynı zamanda bu yıl derin düşüncelere inebilecek olan kovalar önlerine çıkan durumları iyi analiz ederlerse aradıkları başarıyı ve huzuru yakalayabilirler.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |