Koç Burcu Yükseleni


Koç burcu yükseleni özellikle hareketli ve enerjik bir yapıya sahiptirler. Düşündüklerini hemen o anda uygulamaya koymak isterler. Bu tezcanlılıkları, bir işe atılırken, önünüzdeki engelleri es geçmenizi zaman zaman hata yapmanızı da beraberinde getirebilir. Koç burcu yükseleni, etrafına enerji saçar. Onun içerisinde umutsuzluk diye bir şey yoktur.

Koç burcu yükseleni  toplum içerisine girdiğinde hemen ilgi uyandırmak ve dikkat çekmek için uğraşır. Son moda giyim tarzı ve parlak kıyafetler tarzlarıdır. Önce "Ben" derler. En doğru olanı her zaman onlar bilir. Diğerleri kabul etmese de düşündükleri ve yaptıkları onlara göre doğrudur. Onlar sizin izinizden yürümelidir! Her şeyde ve her yerde lider olmak en büyük arzularıdır. Çoğu zaman bulundukları zor şartlar içinde de bunu başarabilirler.

Koç burcu yükseleni, yaşamında son derece aktif ve hareketli ancak aceleci ve bir o kadar da dikkatsizdir. İşlek zekaları ile  pratik çözümlere yönlendirir. Başarılı olma hırsları ve çabaları göze çarpar. Herşeyle çabuk ilgilenirler fakat çabuk bıkarlar. Düşündüklerini hemen uygulamadıklarında hükmünün hemen geçeceğini düşünürler. Koç burcu yükseleni, sürekli yenilik peşindedir, fakat sabırsızlıkları ve özensizlikleri önemli noktalarıdır. Es geçmelerine neden olur. Koç burcu yükseleni aynı zamanda karşınızdakini dinler gibi görünüp aslında çoğu zaman dinlemez. Arkalarına dönüp kendi fikirlerini uygularlar.

Koç burcu yükseleni, neşeli, canlı, hayat dolu ve cömert bir kişiliğe sahiptir. Yaşlanmak onlara göre değildir. Sporcu yapılarıyla her zaman hareketli kalmaya özen gösterirler. Onlar için bedensel hareketler, fikirler kadar önemlidir. Hasta olmaktan hiç hoşlanmazlar ve hasta olmayı da kabul etmezler. Düşünmeden tepki göstermek ve hemen öfkelenmek onların doğasında vardır. Koç burcu yükseleni kavgaya çok açık birileridir. Bunun yanı sıra kinci bir yapıya sahip değillerdir. Cesur yapıları diğer insanlara güç verir fakat sürekli "ben" demeleri etraflarındaki insanları kimi zaman bıktırır.

Aşkta tutkulu ve oldukça kıskanç birileridir. Aradıklarını bulunca sadık, anlayışlı ve sevecen bir eş olurlar. Sevilmek onları motive eder ve başarı verir. Dominant yapıları ile sevdiklerini idare etmeye bayılırlar. Koç burcu yükseleni daima maceracı, özgürlükçü, riskleri seven ve rekabet etmekten hoşlanan insanlardır.  Kaygılı yapılarının yanlarında kimi zaman korkuları da açığa çıkar. Özellikle ölümden çok korkarlar ama bunu kendilerine bile itiraf edemezler. Yükselen burcunuz size orta boylu veya biraz uzunca bir yapı özelliği verir. Size bakıldığında atletik beden ve geniş omuzlar göze çarpar. Yüzleri de uzunca bazen kare biçimli olur. Saçları kahve rengi tonlarda, orta veya kalın tellidir. Gözleri ve bakışları etkileyicidir. Kol ve bacaklarının yapısı kaslı ve güçlüdür.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |