Koç Burcu Özellikleri

Koç burcu özellikleri hakimiyet yüklüdür. Koç burcu insanı idare etmeyi ve hükmetmeyi sever. Tutkulu koç insanının ne zaman ne yapacağını bilemezsiniz. Yenilgiler ona göre değildir. Geleceği görebilen ve gerçekçi insanlardır. Koç burcu, çocuk ruhlu aynı zamanda cesurdur. Hareketleri ve davranışları çoğunlukla tutarlı ve yerine göredir.

04.11.2020
1.646
Koç Burcu Özellikleri

Koç burcu özellikleri arasında en belirgin olanı mızıkçılığıdır. İstediği yerine getirilmeyen ve kararları dışına çıkılan bir koç mızıkçılık yapacaktır. Koç burcu kırıldığında, ihmal edildiğinde ve araya mesafe koyduğunuzda hayata küser. Ayrıca koçlar her konuda fazlasıyla kıskançtır. Özellikle kendine ait olan şeyleri kıskanır.

Koç burcu özelliklerini tanımladığımızda ön plana çıkan özelliklerinden birisi de, son derece güvenilir oluşudur. Koçlar güvenilir oldukları gibi aynı zamanda güvenmek isterler. Karşısındaki insanı hayatına kabul edebilmesi için ilk şartı güvendir. Yalandan nefret eden koç burcu, kandırıldığını anladığında kırar ve uzaklaşır.

Koç Burcu Kişisel Özellikleri

Koç burcu kişisel özellikleri itibariyle sabırsız, aceleci ve fevridir. Burçlar arasında en sabırsız burç diyebiliriz koçlar için. Bazen, sabırsızlıkları nedeniyle düşünmeye bile fırsat bulamazlar. Akıllarına gelen şey o an olsun isterler. İstekleri yerine getirilmediği zaman ise fevrileşebilirler. Her şeyi merak eden ve konuşmayı seven koç burcu insanı etrafı tarafından oldukça sevilir. Güvenilir, sade, idealist, çalışkan ve iradeli oluşu ise koç burcunun diğer özellikleri arasındadır.

Koç burcu kişisel özellikleri arasında ön plana çıkan en önemli özelliği ise, cüretkar oluşudur. Koçlar sözlerinde olduğu gibi tavırlarında da korkusuzdur. Kişiliğine veya yaşantısına söz söylendiğinde düşünmeden saldıracaktır. Koç burcunu sorgulamak, ona yapılacak en büyük hatalardan biridir. Kararlarının sorgulanmasından hoşlanmayan koçlar, başkalarının kararlarına da saygı duyarlar.

Koç Burcu Fiziksel Özellikleri

Koç burcu fiziksel özellikleri açısından oldukça güçlü görünüme sahiptir. Genellikle uzun boylu, uzun yüzlü insanlardır. İri kemik yapıları vardır. Buğday tenli, düz / kıvırcık saçlı, keskin bakışlıdır. Sağlıklı ciltleri, gülümsediklerinde parlak, beyaz dişleri ön plandadır.

Koç burcu fiziksel özelliklerine önem verenlerdendir. Spora düşkün koçlar, spor salonlarının daimi üyeleridir. Koç burcu insanı, vücut olarak kilo almaya elverişli olsa da, özellikleri ve enerjisi itibariyle formunu korumakta pek zorlanmaz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.