Koç Burcu Karakteri


Koç burcu insanı canlı karaktere sahiptir ve yaşamaya tutkundur. Hayatı dolu dolu yaşamak ister ve bu yönde istediği herşeyin peşinden koşar. Koç burcu karakteri çok hareketli ve enerjik yapısıyla bu koşuşturmaca içinde öğütlere kulak asmaz ve zaman zaman güç durumlara da düşebilir. Sabırsız bir yaradılışı vardır bu yüzden başladığı işleri yarım bırakabilir. Çoğu zaman bir işi bitirmeden başka bir işin peşine takılır gider. Espri yeteneği çok gelişmiştir ve diğer yeteneklerine olduğu şekilde, bu yeteneğine de aşırı güven duyar. Ortama girdiğinde yaptığı hicivlerle hiç olmayacak yerlerde insanları güldürebilir. İyi bir konuşmacıdır. Hayal gücünü kullanarak anlattıkları ise konuyu daha çekici hale getirebilir.

Koç Burcu Karakteristik Özellikleri

Koç burcu oluşan olayların kendi istekleri doğrultusunda gelişmesini ister. Tam tersi durumda sinirli ve huysuz olabilir. Çok çabuk sinirlenebildiği gibi çok ta çabuk sakinleşir. Her
konuda en iyisini yapma isteğiyle birinci olabilmek için elinden gelen herşeyi yapar. Zor koşullara dayanıklı yapısıyla, kendini kolayca tehlikeli durumlara atabilir. Başarılı olmaktan çok, ünlü bir kişilik olmayı tercih eder.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |