Koç Burcu Kadını

05.11.2020
2.184
Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadını, herkes tarafından dikkat çekilmesiyle bilinmektedir. Kibarlığı hiç bir zaman tartışılamaz. Naif bir yapıya sahip olmasından dolayı, çok kırılgan bir kişiliğe sahiptir. Kolay kolay sinirlenmeyen koç kadını, sinirlendiği zaman ortalığı yıkar döker ama siniri saman alevi gibidir. Çok geçmeden naif ve kırılgan yapısına geri döner. Ne zaman kafasına bir konu hakkında bir şey koysa, onu hayata geçirmek için uğraşır. Elde etmek istediği olana kadar üstüne gider ve hiç bir zaman vazgeçmezler. Hiçbir zaman beklemekten yana olmazlar istedikleri şeylerin bir an önce olmasını isterler. Onlar için en önemli olan şey birinin verdiği sırrı ölene kadar saklamaktır. Bu özellikleri sayesinde güven çerçevesi içerisinde çok samimi dostluklar kurarlar.

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Sevdiği insanlara sadık olmak koç burcu kadının en dikkat çekici özelliğidir. Bu yüzden sevgilileri ile aralarında kolay kolay bir problem yaşamazlar. Koç kadını ile konuşurken dikkat etmeniz gereken tek şey onlara emir vermemenizdir. Emir kipi ile kullanılan cümlelerden nefret ederler ve söylenenin tam tersini yaparlar. Her kadın da olduğu gibi sinirlendiklerinde kendilerini alışverişe adarlar ve bu sayede rahatlarlar. Etrafınız da bir koç kadını var ise asla hediyesiz kalmazsınız, sevdiklerine daima hediye almayı severler ve asla cimri değillerdir. Açık sözlü olmalarından dolayı etrafındaki insanları biraz kırabilirler, bunun sebebi hiç kimsenin arkasından konuşmak istememeleridir. Bazen dünya kendi etraflarında dönüyor gibi hissedebilirler ve olaylara kısa da olsa bu açıdan bakarlar. Her ortama ayak uydurabildikleri için insanlarla sık sık problem yaşayamazlar. Hiçbir zaman hafıza problemi yaşamazlar o kadar güçlü bir zekaya sahiptirler ki, hatırlamak istedikleri bütün olayları anında hatırlarlar.

Koç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadını, zayıf ve ince bir fiziğe sahiptir. Beslenmesine dikkat etmesinden dolayı, genel olarak sağlıklı bir bünyeye sahip olur. Saçları genel olarak kahverengi ve kızıldır. Kendilerine yaptıkları bakım sayesinde vücutları parlaktır.

Spor yapmayı çok fazla severler bu yüzden daima atletik bir görünüme sahiplerdir. Kaslı ve sıkı bir vücut yapılarına uzak değillerdir.

Koç Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Koç burcu kadını, çok fazla içtendir ve her konuda samimi duyguları ile insanlara yaklaşırlar. Yardımseverlikte onların üstlerine yoktur, bu huylarından dolayı çevrelerinde parmak ile gösterilen insanlardandır. Kendilerinde cesaretten çok daha fazlası vardır, o yüzdendir ki altından kalkamayacakları bir iş asla yoktur. Her zaman olan ile yetinmesi bilirler ve fazlasında asla gözleri yoktur.

Koç Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Ansızın sinirlenmeleri onların en büyük olumsuz özelliklerinden biridir. Böyle durumlarda etraflarındaki insanları kırabilirler. Sabretmek onların bir eksiğidir, sabretmeyi çok az da olsa öğrenebilseler hayatlarında çoğu durum değişecektir. Kendi istedikleri olmayınca oyun bozan bir yapıya sahip olabilirler, böyle durumlarda can sıkıcı bir yapıya sahip olurlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.