Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Gün içinde bedensel konuları ihmal etmemeye çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak için fırsat bulabileceksiniz. Olaylara ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Akışta kalın.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Sizden gizlenen meseleler üzerinde hassasiyetle durmanıza neden olabilir. Kişi kendini rahatlatmak istediği için, her konuyu derinlemesine didikleyebilir. Eşinin, iş ortağının veya maddi-manevi ilişkide olduğu kişinin ne kadar güvenilir biri olduğunu bilmek ister.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, zorlandığımız maddi-manevi sorunlarımızı geride bırakma arzumuzu işaret ediyor. Olumlu düşünmemiz kolay değil. Ayakta durmaya gayret ediyoruz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

4 Ekim’e kadar Başak burcuna hareket eden yönetici gezegeniniz Mars, bugünden itibaren çalışma prensibinize ivme kazandıracak. Rutin işlerinizi düzene sokmak ister, eksikleri tamamlar, çalışanlarınızla sonbahar dönemi için verimli toplantılar yaparsınız. Bugün bağırsak düzeniniz hassas olabilir. Sinirlerinizin gergin olması vücut dengenizi ve metabolizmanızı zorlayabilir. Hafif yemekler yemeye özen gösterin.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Gün boyu ilişkiler alanında hassasiyetler olası. Geçmişten gelen konular gündem olabilir. Kabiliyetlere güvenerek denenmemişi denemek üretim ve etkinlik içinde olmak önemli. Zihinsel karmaşadan kaçınmalı, sosyal çevredeki tartışmalardan uzak durmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Sende önemli yeri olan bir büyüğünün zorluk çektiğini öğrenebilirsin. Vefalı duruşun, etrafındakilerin sana güvenmesini sağlayacak.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda partnerinizin bazı davranışlarını sorgulayabilir ve bunun altındaki gerçek nedenleri öğrenebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |