Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

20 Şubat 2018 Salı - Çalıştığınız iş yerinde birçok değişim gündeme gelecektir. Kariyerinizi sorgulamak ve kusur bulmak yerine değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmalısınız. Acele etmeden sabırlı davranırsanız, kazanan hep sizi olacaksınız.

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Duygularınız ve kişisel ihtiyaçlarınız konusunda sabırsız olabilirsiniz. Öğleden sonra yeni girişimlerde bulunmak yerine kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konuları toparlamak için daha uygun bir zaman dilimi içinde olacaksınız. Spor yapmak için de enerjinizin olduğu dinamik bir gündesiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar Salı gününe Ay Akrep burcu geçiş etkinliğinde başlıyoruz. Gerektiğinde bazı kişilere karşı çıkarlarımızı düşünerek ılımlı davranacağız. Böylece ihtiyaç duyduğumuzda onlardan destek isteriz. Bu geçiş süresince, değişim ve yenilenme isteği fazlasıyla ön plandadır. Bunu sağlayacak güç ise paradır. Kimi iş ortağıyla veya eşiyle, bazısı farklı kişilerle bağını kuvvetli tutmaya bakmalı. Hayat şartları zor ve tek başına altından kalkmak insanı yoruyor. Bu nedenle kapıları kapatmamak lazım.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımız ve finansal konuları ciddiyetle ele alarak çıkarlarımıza uygun şekilde düzenlememizi sağlıyor.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Burcunuzda seyahat eden Ay, sizin canlı, dinamik, neşeli yapınıza ışık tutacak. İletişimi bol, insanlarla çevrili bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerde dikkat çekme şansınız var. Kişisel bakımınızı yaptırmak, diyete başlamak, spor aktivitelerine katılmak için harika!

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bugün, fikir alışverişlerinize dikkat etmelisiniz. Gece saatlerinde sahip olduklarınız ön plana çıkacak. İş hayatınızdaki güzel gelişmeleri özel hayatınıza da aktarmaya çalışın. 
19 ŞUBAT 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Bugün, duygusal olarak değişken ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Uzak yerlerden alacağınız haberler bu haftabaşı sizi heyecanlandırabilir. 
18 ŞUBAT 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Hayatınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Dinlenmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek için uygun bir süreçten geçeceksiniz. 
 

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün plan yapmak ve düşüncelerini paylaşmak isteyebilirsin. Sosyal hayatında alacağın destekler sıkışıklığını rahatlatacak.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün, arkadaşlarınızın özel hayatınıza olan baskıları ve yönlendirici söylemlerinden rahatsızlık duyabilir, onlarla bazı konularda restleşebilirsiniz. Kesinlikle dolduruşa gelmemeli, bu konuda özgürlüğünüzden ödün vermemelisiniz. Dostlarınızla konuşacağınız özel konularda kırmızı çizgilerinizi göstermeli, kendi hayatınıza müdahale etmelerini engellemelisiniz. İlişkilerde köprüleri kurma adına fedakarlık gerektiren ilk adımları atacak ve bundan mutluluk duyacaksınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |