Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızda zaman alacak işler içine girebilir ve yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Sizi yoran yıpratan konulara karşı temkinli davranmanız da fayda var. İş arkadaşlarınızı etkileyebileceğiniz ve olayları kendinize çevirebileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ise ilişkiler konusunda hassas olaylar yaşanabilir.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Sizden gizlenen meseleler üzerinde hassasiyetle durmanıza neden olabilir. Kişi kendini rahatlatmak istediği için, her konuyu derinlemesine didikleyebilir. Eşinin, iş ortağının veya maddi-manevi ilişkide olduğu kişinin ne kadar güvenilir biri olduğunu bilmek ister.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, zorlandığımız maddi-manevi sorunlarımızı geride bırakma arzumuzu işaret ediyor. Olumlu düşünmemiz kolay değil. Ayakta durmaya gayret ediyoruz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Mars ile Plüton arasında oluşan gergin görünüm partnerinizle aranızda ciddi bir süreç başlatır. Birbirinizin üzerinde aşırı baskı kurmak isteyebilir, manipülatif tavırlar sergilersiniz. Bu yanlış tutum ve tavrı takınmaktan hemen vazgeçmeniz gerekir. Dövüş sanatlarıyla ilgili bir eğitime başlamak için harika bir gün.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Gün boyu ilişkiler alanında hassasiyetler olası. Geçmişten gelen konular gündem olabilir. Kabiliyetlere güvenerek denenmemişi denemek üretim ve etkinlik içinde olmak önemli. Zihinsel karmaşadan kaçınmalı, sosyal çevredeki tartışmalardan uzak durmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Çalışan bir Koç burcuysan, işleri akışına bırakabilirsin. Kendi işini yapıyorsan, ödemelerde aksaklıklar yaşayabilirsin.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Eski ilişkileriniz gündeminiz de olabilir. Var olan ilişkileriniz bu yüzden tehlike altına girebilir. Seçimlerinizi gözden geçirmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |