Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde gelecek beklentilerinizle ilgili yeni konularla ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha sakin kalmalısınız. Ani tepkileriniz herkesi şaşırtabilir. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz zamanlar var. İlerleyen saatlerde gizli kalmış konular gündeminizi daha fazla meşgul edebilir.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak 2019 saat:06:40 tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Bu bir keşif sürecidir. Gayet olumlu buluyorum. Bir yandan yeniliklere hevesli olacağız diğer yandan uygulayacağız. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Değişimler hayatımızda faydalı şekilde gelişecek. Medya, yayıncılık konularında ihtisas görebilir, içinde yer alabiliriz. Daha çok okuyacağız, fikir sahibi olacağız ve ufkumuz genişleyecek. Eğitimden ticaret hayatına kadar geniş bir alanda hızlanma görülecek.
Yolculuklar, yeni yerler görmek, tanışmak, konuşmak, iletişimde bulunmak bizi mutlu edecektir. Merkür-Yay burcu geçişinin dikkat edilmesi gereken dikkat edilmesi gereken yönleri vardır. Çabuk kararlar verilir hemen uygulanmak istenir. Ben, dikkatli bir gözlemde bulunmanızı doğru bilgiye ulaşmak için araştırmanızı tam emin olmadan hayati kararlar vermemenizi tavsiye ediyorum.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, sizin yurt dışı, medya, hukuk, uluslararası ilişkiler, uzun yolculuklar, akademik eğitimler, üniversiteler alanınıza yerleşiyor. Bu sürede bol bol seyahate çıkacak yeni kültürlerle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Şimdiden pasaportunuzu yenilemeyi ihmal etmeyin.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Gün boyu ilişkiler alanında hassasiyetler olası. Geçmişten gelen konular gündem olabilir. Kabiliyetlere güvenerek denenmemişi denemek üretim ve etkinlik içinde olmak önemli. Zihinsel karmaşadan kaçınmalı, sosyal çevredeki tartışmalardan uzak durmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Uzun zamandır aklında olan işleri yapmak için ideal bir gün. Evinin, ofisinin ya da kütüphanenin düzeninde değişikliğe gideceksin. Pazarlık yapmak, hızlıca karar almak, istediğin pozisyon için mücadele etmen senin için daha kolay olacak. İş arayışında olan bir Koç burcuysan, önemli bir referans sağlayabilirsin. İlişkisi olan bir Koç burcuysan, ilişkini rutinden kurtarmak isteyeceksin.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Sürpriz oluşumlar hayatınızda güzel yollara açılmanıza sebebiyet verecektir. Bu oluşumların üzerinde cesaretle gitmeniz size güç kazandıracaktır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |