Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gün içinde yeni başlangıçlar yapmak için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Genel olarak kendinizi çok iyi ifade edeceğiniz bir gün. Kendiniz için yeni oluşumlar, başlangıçlar yapmanız mümkün. Özgürlük hissinizin artacağı anlar var. Eğitimle ilgili konularınızla ilgilenebilirsiniz. Yurt dışına çıkabilir farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, ideallerimize göre yaşam özlemimizi vurguluyor. Ancak hayalperest olmamalıyız. Gerçekçi ve uygulanabilir olana dikkat edelim.
Ay-Yay burcu geçişi devam ederken, düşüncelerinizi ve duygularınızı açıkça ifade edebilir, sözleriniz ve tavırlarınızla çevrenizdeki kişiler tarafından cana yakın, sempatik bulunabilirsiniz. Bugün, girdiğiniz her ortamda dikkatlerin üstünüzde toplanmasını sağlayan doğal bir parlaklığa sahipsiniz diyebiliriz. Cesaretiniz ve tecrübeniz, insanların sizi takdir etmelerini, örnek almalarını sağlayabilir.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün ruhunuz canlı ve dinamik bir yapıda gününüzü etkileyecek.Öğlen saatlerine kadar iniş çıkışlar yaşasanız da iyimserlik ön planda olur. Yurt dışı konuları, seyahatler, tatil programları ve uluslararası ticarette yenilikler kapınızı çalar. Sizin bitmek bilmeyen enerjiniz arkadaşlarınızla program yaparak harcamanız da yarar var.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş tutulması ev ve aile alanlarınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Ev değişimi, ev alımı, satımı, aile bireylerinin hayatındaki önemli olaylar yaşayacağınız olasılıklardan birkaç tanesi. Bazı güç çekişmelerine bu dönemde hazırlıklı olmalısınız. Aile içi ilişkilere bu dönemde dikkat edin. Sıkıntılı yönler ortaya çıkabilir.
12 TEMMUZ 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Bugün aile hayatınızda kendinizi mutlu ve güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olmasına karşın, iş alanlarınızdaki mücadelelerin aile hayatınızdaki huzurunuzu bozması söz konusu olabilir. Aileniz arasındaki zorlanmalara dikkat edin.
11 TEMMUZ 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Bugün, iletişiminiz hızlanacak. Her tür işlerinizi tamamlamak için uygun birgün olabilir. Dış etkenlerin duygularınızı etkilemesine izin vermeyin. Sezgileriniz açık bir şekilde ilerlerken akşam saatlerinde algınızı ailenize ve yuvanıza kaydıracaksınız.
 
 

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Maddi konularda gerekli her türlü güvene sahip olmana rağmen, yenilikler yerine geleneksel olmayı tercih edeceksin.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Koç: Duygusal anlamda kendinizi kararlı ve cesaretli hissedebilir ancak bunu hedefleriniz üzerinde harekete geçirmekte zorlanabilirsiniz. Çalışma hayatında sorumluluklarınızın artması sizi daha da motive edecektir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |