Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Yaptığınız işlerinizde sonuç alacağınız bir gündesiniz. Sorumluluklarınızda artışlar yaşanabilir. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı enerjinizi korumanız gereken zamanlar olabilir. Gün içinde zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşama doğru kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar Salı gününe Ay Akrep burcu geçiş etkinliğinde başlıyoruz. Gerektiğinde bazı kişilere karşı çıkarlarımızı düşünerek ılımlı davranacağız. Böylece ihtiyaç duyduğumuzda onlardan destek isteriz. Bu geçiş süresince, değişim ve yenilenme isteği fazlasıyla ön plandadır. Bunu sağlayacak güç ise paradır. Kimi iş ortağıyla veya eşiyle, bazısı farklı kişilerle bağını kuvvetli tutmaya bakmalı. Hayat şartları zor ve tek başına altından kalkmak insanı yoruyor. Bu nedenle kapıları kapatmamak lazım.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımız ve finansal konuları ciddiyetle ele alarak çıkarlarımıza uygun şekilde düzenlememizi sağlıyor.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün sınır tanımayan parlak fikirleriniz bürokrasi veya otorite figürlerinin koyduğu engele takılır. Moralinizi bozmadan şeytan tüyünüzle sorunları çözüp karşınızdakileri ikna edebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Günlük işlerinizde ve yakın çevrenizle olan iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı fikirlerinizde karamsar olabilir, hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz.  
24 NİSAN 2018 KOÇ BURCU YORUMU
3 hafta boyunca yakın çevrenizle ilişkilerinizi artırmak ön plana çıkacak. Satış, pazarlama ve reklam işleriyle uğraşanlar, aktif enerjileriyle ilişkilerini güzelleştirecek. 
23 NİSAN 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde keyfiniz çok yerinde olabilir. Enerjik yanınızı spora veya hareketli olaylara daha fazla yönelteceğiniz bir gün.
 

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün plan yapmak ve düşüncelerini paylaşmak isteyebilirsin. Sosyal hayatında alacağın destekler sıkışıklığını rahatlatacak.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aile bireylerinizden gündelik yaşamınızı finansal ölçüde kolaylaştıracak bazı destekler alabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise çözümlenmemiş veya eksik kalan konuların üstüne gidip sonuca götürmek yolunda daha fazla gayret sarf edeceğiniz bir gün.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |