Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

21 Şubat 2018 Çarşamba - Kişisel egolarınızın güçlü olması, çalışma şartlarında gelişen olaylara karşı sizi zor durumda bırakabilir. Kafanıza koyduğunuz iş konusunda, sonucuyla ilgili belirsizliklere düşmekten çekiniyorsunuz. Kendinizi fazla üzmeyin.

Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Maddi birikimlerinizi daha iyi değerlendirmek adına uzun vadeli planlar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Lüks ve zevkli şeylere para harcama konusunda hevesiniz kabarabilir. Bugün topluca güzel yemekler yemek için de uygun bir zaman. Özellikle para konularında öğle saatlerinde ani karar alma noktasına gelebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar Salı gününe Ay Akrep burcu geçiş etkinliğinde başlıyoruz. Gerektiğinde bazı kişilere karşı çıkarlarımızı düşünerek ılımlı davranacağız. Böylece ihtiyaç duyduğumuzda onlardan destek isteriz. Bu geçiş süresince, değişim ve yenilenme isteği fazlasıyla ön plandadır. Bunu sağlayacak güç ise paradır. Kimi iş ortağıyla veya eşiyle, bazısı farklı kişilerle bağını kuvvetli tutmaya bakmalı. Hayat şartları zor ve tek başına altından kalkmak insanı yoruyor. Bu nedenle kapıları kapatmamak lazım.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımız ve finansal konuları ciddiyetle ele alarak çıkarlarımıza uygun şekilde düzenlememizi sağlıyor.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile hayaller, aşk, romantizm, aldatma ve aldanmaları temsil eden Neptün gezegeni birlikte seyahat edecekler. Artık kafanızdaki aşk temasına uyan bir partnerle gelecek hayatınıza ait hayaller kurabilirsiniz. Kendinizi Alice Harikalar Diyarı’nda sanmak için gözlerinizi kapatın yeter. Bazen bu kadar romantik olmak size bile iyi gelecektir. Ne de olsa temel yaşam temanız koşturmak ve mücadeledir.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Disiplinli adımlar kariyerinizde istediğiniz oluşumları karşınıza getirebilir. Bugün, başka insanlara yardım etme isteğiniz ön plana çıkabilir. 
20 ŞUBAT 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Bugün, fikir alışverişlerinize dikkat etmelisiniz. Gece saatlerinde sahip olduklarınız ön plana çıkacak. İş hayatınızdaki güzel gelişmeleri özel hayatınıza da aktarmaya çalışın. 
19 ŞUBAT 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Bugün, duygusal olarak değişken ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Uzak yerlerden alacağınız haberler bu haftabaşı sizi heyecanlandırabilir. 
 

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün plan yapmak ve düşüncelerini paylaşmak isteyebilirsin. Sosyal hayatında alacağın destekler sıkışıklığını rahatlatacak.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aileniz ve sizi ilgilendiren ortaklı finansal oluşumlarla ilgili uzun vadede destekleyici görüşlerinizi bildirmek isteyeceksiniz. Onların düşünceleri ile sizin düşüncelerinizin farklı oluşu sizlerde yeni fikirlerin oluşmasına yardımcı olacak ve belki bu sayede uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir aile projenizi yaşamınıza dahil edebileceksiniz. Ayrıca imkânsız olduğunu düşündüğünüz birliktelikler için ya da tek taraflı sevgiler için hayatınızda yeni imkânlar oluşturmak isteyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |