Koç Burcu Günlük Yorum


Koç Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma ortamınızda sorumlu olduğunuz işlerinizde, karar almanız gereken durumlar olabilir. Kararlarınızı alırken ani kararlar almamanız sizin açınızdan daha iyi olacak. Risklere açık bir gündesiniz sakin olmanızda yarar var. Akışta kalmaya özen gösterin. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, eğlenceli anları paylaşabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük - Mynet

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Fikirlerimizin, inandığımız davamızın peşinden koşmamızı sağlayacak pozitif yaklaşımı bize kazandırıyor. Dünyayı barış-sevgi duygularla kucaklama arzumuzu çoğaltıyor. Ayrıca maddi-manevi anlamda kendimizi garanti altına almak isteğimizi de vurguluyor. Evet iyimseriz ama neye ihtiyacımız olduğunun da farkındayız.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, bir meydan okuyuşun işaretçisidir. Hayatın güzelliklerini arzulayan ve bunu tutkuyla isteyen kişinin aradığını bulamaması halidir. Sanki bir şeyler istediği gibi olmamıştır. Bu nedenle sıkıntılıdır. Doğal olarak abartılı davranabilir. Böyle bir etki altında finansal konularda dikkatli olunmalıdır. Sakin ve bilinçli şekilde hareket edilmelidir.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgüven aşılar. Yaşama hevesi verir. Özgürce hareket etmenizi sağlar. Aşk hayatınızı güçlendirir. Tatile çıkmak, sevdiklerinizle bir arada olmak, keyifli paylaşımlarda bulunmak, keyiflenmek bu görünümün olumlu etkileri arasında sayılabilir.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bugün ilişkileri yönetmek kolay değil. İletişimde olduğunuz herkes sizden daha çok sevgi bekler.Ama herkese bu kadar ilgi ve alaka göstermekte zorlanıp, bunalabilirsiniz. Partneriniz de diplomasi ruhundan zaman zaman uzaklaşır. Menfaatlerin güdüldüğü iletişim şekli gündemde olacaktır. Pratik zekanız ve çözüm odaklı kişiliğinizle insanları idare edersiniz.

Koç Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Aşk hayatınız için parasal harcamalarınız fazla olabilir. Önsezilerinizi doğru bir şekilde kullanabilirseniz, her durumun altından kalkmasını iyi becereceksiniz.
23 HAZİRAN 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Aile büyükleriniz veya partnerinizin ailesi arasındaki fikir çekişmelerine dikkat edin. Yardımseverliğiniz ön planda olabilir. Gün içinde duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.
22 HAZİRAN 2018 KOÇ BURCU YORUMU
Bugün, sevdiğiniz insanlarla paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Özel hayatınıza ve ortaklı işlerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. 
 
 

Koç Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün kendini durgun hissetmenin altında kendine olan kızgınlığın yatıyor olabilir. İşte sorumluluğunun arttığını hissedebilirsin.

Koç Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün kendinizle yalnız kalmaktan ziyade eski dostlarınız ve yakın çevrenizdeki kişilerle bir arada olma hissiyatında hareket edebilir özellikle finansal yönde gelen olumlu haberler sizleri etkileyebilir. Yine düşüncelerinizi saran bir konu ile ilgili ailenizden onaylanma üzerine destek alabilir ve cesaretinizi toplayıp önümüzdeki günlerde harekete geçebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |