Koç Burcu Erkeği

05.11.2020
2.059
Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu erkeğinin özellikleri arasında en belirgin olanı coşkulu oluşudur. Fazlasıyla enerjik yapısı onu konuşkan ve sevimli birine çevirir. Bu özelliği olumsuz durumlarda hiddete dönüşebilir. Onun her zaman kendine ait fikirleri vardır. Düşüncelerini hiç çekinmeden söyler ve sözlerinin arkasında durur. İnatçıdır. Siz bir konuda haksız olduğunu ispatlasanız da, o kendince haklıdır bunu değiştiremezsiniz. Koç erkeğinin ani öfke patlamalarına sebep olan şey, sabırsız oluşudur. Bu özelliğiyle onu çekilmez ve sevilmeyecek biri olarak tanımlayabilirsiniz, ancak koç burcu erkeği sanıldığının aksine çok cana yakındır.

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Astrolojide koçları temsil eden semboller savaş ve cazibedir. Bedenlerindeki enerjiyi doğru yönde kullandıklarında mükemmel birine dönüşebilirler. Koç erkeği oldukça güçlüdür. Vücutları spora elverişlidir. Koç burcu erkeğini etkilemenin yolları arasında en önemlisi cinselliktir. Dış görünüme önem verir. Zevklidir. Hem gözünün hem de ruhunun doyuma ulaşmasından hoşlanır. Kendisinin en iyi olması için elinden geleni yapacağından, partnerinin de bu yönde olmasını ister. Seçeceği eş yanına yakışmalı ve herkes tarafından takdir toplamalıdır. Koç burcu erkeğinin aşk hayatında mantıktan önce duyguları yer alır. Eğer gerçekten severse savaşır, elde etmek için elinden geleni yapar. Koç erkeğine hemen teslim olan bir kadın, onun için itici olabilir. Zira koç burcu erkeği için aşkta zor olan güzeldir. Yay, kova, balık ve aslan burcu kadınları, koç erkekleri için aşkta en ideal olanıdır.

Koç burcu erkeği cinsel hayatında ben merkezcidir. Bu nedenle zaman zaman zorluklarla karşılaşabilir. Cinsellik konusunda partnerinin isteklerini de dikkate alır, ama kendi istekleri daha önce gelir. Bu konuda oldukça aktif olan koç erkeği karşı cinsi her zaman mutlu etmeyi bilir. Cinsel yaşantısında istediğini bulamayan koç erkeği, partnerini aldatma eğilimine girebilir. Koç burcu erkeğiyle birlikte olan bir kadının karşılaşabileceği en büyük sorun budur. Bu nedenle onu bu konuda her zaman mutlu etmek zorunda hisseder. Koç burcu erkeğinin zayıf noktaları arasındaki en önemli şeydir, cinsellikte umduğunu bulamamak. Bu konuda tatmin olamayan koç erkeği ilk fırsatta sizi terkedecektir.

Koç burcu erkeği yaşamayı, yemeyi, içmeyi, gezmeyi çok sever. Sanatseverdir. Müzik dinlemeden, spor yapmadan yaşayamaz. Dış görünümüne önem verir. İyi giyinmeyi bilir. Bir koç burcu erkeğiyle birlikteyseniz, siz de her konuda kendinize fazlasıyla özen göstermelisiniz.

Koç burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Yönetici ruhludur. Hırslıdır, tuttuğunu koparan türdendir. Kararlı, coşkulu, girişken ve enerjiktir. Dışadönük, sosyal ve çalışkandır.

Koç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

En belirgin olumsuz özelliği inatçı oluşudur. Herşeyde meraklıdır, öğrenmek ister. Bencil tarafları vardır, önce ben demekten kendini alamaz. Tembel ruhludur, işlerini başkasına yaptırmak ister. Sabırsızlandığı zamanlarda fazlasıyla sinirli olur. Zaman zaman aç gözlülük yapabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.