Koç Burcu Cinsellik


Koç burcu cinsellik konusunda oldukça aktiftir. Seks anında adeta spor yapar. Bu esnada tüm enerjisini ortaya koyan koç burcu insanı, aşk oyunlarını sevmez. Romantik bir yemek, mum ışığı, tütsüler koç insanına göre şeyler değildir. Onun için seks yapacağı yerin önemi yoktur. İlişkiye farklı bir tat katmak istiyorsanız, farklı giysilerle karşısına çıkmak iyi fikir olabilir. Birliktelikte ipler koç burcunun elindedir. Sona kadar idareyi elinden bırakmaz ve yorulmak bilmez. Koç burcu insanı partnerinin dışarıda tutarlı ve sakin, yatak odasında ise son derece seksi olmasını ister. Onu baştan çıkarmak istediğinizde bunu direk belirtmeniz bile yeterlidir. Etkileyici bakışlar ve teninizde hissedeceği hafif, hoş bir koku, koç burcunu anında canlandıracaktır.

Koç Burcu Cinsellik Uyumu

Koç burcu cinsellik uyumu konusunda aslan burcuyla tamamlanır. Her iki burcun bu konuda sevdikleri ve istekleri birebir uyuşmaktadır. Koç burcu aslan burcuyla her yerde sevişebilir. Cinsel birliktelik esnasında en sevdikleri pozisyon, arka arkaya oldukları pozisyondur. Koç burcunun en fazla tahrik olduğu noktası saçları ve boyun bölgesidir.

Koç Burcu Cinsellik Kadın

Koç burcu kadını cinsellikte hakimiyet kurmak ister. Kendi istekleri partnerinin isteklerinden önce gelir. Bu konuda kontrolü erkeğine bırakmak istemez. Koç burcu kadını yılışık, gereksiz espriler yapan, cıvık erkeklerden hoşlanmaz. Ten uyumu koç kadını için çok önemlidir. Seks yapabilmesi için uyum sağlayabilmesi şarttır. Koç burcu kadını ön sevişme esnasında saçlarının okşanmasından ve boyun bölgesinin öpülmesinden fazlasıyla tahrik olur.

Koç Burcu Cinsellik Erkek

Koç burcu erkeği cinsellik esnasında fazla ateşlidir. Uyarıldıktan sonra sonuna kadar durmaz. Partnerinin o anda ne istediği çok ta önemli değildir. O kendi isteği doğrultusunda hareket eder. Koç erkeği sekse düşkündür. Öpüşmekten ve uzun sevişmelerden hoşlanır. Seks esnasında verilen ufak acılar onu fazlasıyla tetikler. Seksi iç çamaşırları ve farklı mekanlarda gerçekleşen cinsel birliktelikler koç burcu erkeğini oldukça heyecanlandırır.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |