Koç Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
7.417
Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç burcu aşk hayatı ateşlidir. Çekici ve etkileyici tavırlarıyla karşı cinsi etkilemesi son derece kolaydır. Yetenekli, sevgi dolu, coşkulu, heyecanlı ve sabırsızdır. Koçların partnerleri de kendileri gibi olmalıdır. Aşk hayatlarında yönetici taraf olmak isterler. Partnerinin isteklerini de yabana atmaz koçlar. Aşık olduğu kişiye sürprizler yapmaktan, aralarında unutulmaz anlar olmasından hoşlanırlar. Sınırları yoktur. Gerçekten sevdiğinde elde etmek için her yolu deneyecektir. Gerekirse zavallı aşık pozlarına bile bürünebilir. Koçlar aşkta fazlsıyla cüretkardır. Aşık olduğu kişiye aşkını fazlasıyla hissettirir ve bunu sonsuza kadar sürdürebilir. Aşkta boşluğa düşmeyi sevmeyen koç burcu insanı yalnız kalmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle çoğu koç burcunun aşık olmaları ve evlenmeleri uzun sürmez.

Koç Burcu Aşık Olursa

Koç burcu aşık olursa ölesiye kıskanır. Öyle kıskanır ki, bazen kıskançlığı yüzünden aşkını dahi tam anlamıyla yaşayamaz. Böyle durumlarda karşı cinsin tutumu çok önemlidir. Onun davranışları ve anlayışı doğrultusunda ilişkiye yön verecektir. Koç burcunu elinde tutmak isteyen biri, ona sadakatini belli ederek güvenini kazanmalıdır. Koçlar aşık olduklarında aşkları karşılıklıysa, bu aşk sonsuza kadar bitmez. Özgürlüğüne de fazlasıyla düşkün olan koç insanı, sevdiği uğruna ödün vermeye hazırdır. Koç burcunun cinsel hayatı da oldukça renklidir. Fiziksel birliktelikte de üstün olmayı ve yönetmeyi sever. Partnerinin de isteği doğrultusunda daha fazla zevk alabilmek için her yolu dener. Koç burcu evliliği, ancak aşkı ve tutkuyu hissetiğinde düşünebilir. Ve evlendiklerinde eşine sadık ve çocuklarına son derece düşkün olurlar. Geleneklere ve ahlak kurallarına son derece önem veren koç, ayrılmayı aklının ucundan bile geçirmez. Çok eşliliğe karşıdır ve aldatmaları hiç hoş karşılamaz. Meraklı koçlar çevresinde olup bitenlere ve dedikodulara da oldukça duyarlıdır. Özellikle aşkı hakkında kötü konuşulduğunu duyduğunda fazlasıyla asabileşir ve hiç düşünmeden ortalığı ayağa kaldırabilir.

Koç Burcu Aşk Acısı

Koç burcu aşk acısı çekmeyi göze alamaz. Bu nedenle emin olmağı ilişkilere yanaşmaz. İnişli çıkışlı ruh hallerine girdikleri zamanlar vardır. Koçlarla ilişkiyi sürdürmek sabır ve özveri ister. İlişkinin ilerleyen zamanlarında sizi kendisine öyle bir bağlar ki, ondan ayrılabilmek için sağlam bir kalbiniz olması şarttır. Yani koçtan ayrılmak isteyen sizseniz, emin olun ondan daha fazla aşk acısı çekersiniz. Koç burcunun en iyi alaştığı burç grubu ateş elementinden olanlardır. Aslan ve yaylarla son derece iyi birliktelikleri ve evlilikleri vardır. Toprak elementi burç gruplarıyla güzel arkadaşlıklar kurabilirler. Su grubu burç elementinden olanlarla pek iyi anlaşamasalar da mecbur kaldıklarında birlikte çalışabilirler. Hava elementi burçları onlara soğuk ve fazla baskın geldiği için hiç iyi anlaşamazlar.

Koç Burcunun Aşk Anlayışı

Koç burcu ve aşk demek; güven, sadakat, sabır, özveri, cinsellik, heyecan, oyun, özgürlük, eğlence ve cesaret demektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.