İkizler Burcu Yükseleni


İkizler burcu yükseleni olan kişilerin en önemli özelliği zekalarını sergileme arzularıdır. Son derece pratik bir zekaya sahip olan bu burç insanları bunu hemen hemen her ortamda ortaya çıkarmaya bayılırlar. Zekalarını özellikle güç durumlarda kullanarak çok zekice ve zamanında çözümler bulup olayları çözümleyebilirler.

İkizler burcu yükseleni bulundukları ortamlara kolayca uyum sağlayabilirler. Bilmedikleri konularda bile fikir sahibidirler ve bir süre sonra o konunun uzmanıymış gibi hareket ederler. Konuşmaları ve tavırlarıyla insanların ilgisini çekerler. Konuşkan yapılarıyla kolayca arkadaş edinebilirler. Havai yönleri de vardır. Bir konu üzerinde uzun süre kalamazlar çabuk sıkılırlar. Çoğu zaman bir konuda karar verirken çok fazla fikir değiştirirler. Bu durum bazen onları sözüne güvenilmez birisi de yapabilir. Başkaları onların karar vermekte eziyet çektiklerini anlayamayabilirler. İlgi alanları ve uğraşları daima birden fazladır.

İkizler burcu yükseleni aynı anda iki olayı yürütebilir. İki sevgili, iki iş, iki gelir kapısı gibi. Çok cömerttirler, para onlara sadece harcamak için vardır. Okumak yerine yaşamayı tercih ederek öğrenmeyi yeğlerler. İkizler okurken dikkatlerini toplayamadıklarından hiç iyi bir okuyucu sayılmazlar. Sabırsız kişiliklerine derinliğine ilgi gereken konular hiç uygun düşmez. Kusurlu yanlarınız arasında yalan söylemek ve dedikodu merakı göze çarpar. Çift karakterli olduklarından bir konu üzerine karar vermek onlar için en zor şeylerden biridir. İkizler yükseleninin çoğu zaman nasıl davranacaklarını kestirmek zordur. Kolay etki altında kalabilir ve çabuk bıkıp vazgeçebilirler.

İkizler burcu yükseleni dikkati çeken bir diğer özellikleri de çok hareketli olmalarıdır. Konuşurken bile yerlerinde duramazlar hiç birşey yapamasalar elleri oynar. Klasik ve rutin davranmak onlara uygun değildir. Araştırmacı ve meraklı kişilikleri nedeniyle basın, yayımcılık, pazarlamacılık, konuşma gereken işler,sahne ve edebiyat alanları onları çeker. Çok fazla arkadaşları olmasına karşın dostları azdır. İkizler burcu yükseleni sınırlamalardan hoşlanmazlar. Fikir tartışmalarına her daim hazırdırlar. Genellikle uzun, ince bir vücutları olur. Gözleri ela veya açık renkli, cildi de buğday veya esmerdir. El parmaklarınız da genellikle ince ve uzundur. Saç rengi kumraldan koyuya doğru değişebilir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |