İkizler Burcu Sağlık


İkizler burcu sinir sistemini ,kolları ve omuzları yönettir. Vücudunun bu kısımlarına dikkat etmesi gerekir. Yönettiği bölgeler doğrultusunda yakalanacağı hastalıklar aniden kendine gösterebilir. Hastalanmaya en müsait burçlardan biridir ikizler burcu. Bu yüzden kendisini korumaya yönelik yöntemler geliştirmesi gerekir. İkizler burcu sağlık konusunda çok fazla şikayet eder. Bunu önleye bilmesi için pozitif düşüncelere kendisini bırakması önerilir.

İkizler Burcu Sağlık Sorunları

İkizler burcu sağlık sorunları konusunsa oldukça şanssızdır. Sıkça görülen omuz ağrıları ve baş ağrılarından dolayı günleri stresli bir şekilde geçer. Sinir sistemlerini yönetmelerinden dolayı olabildiğince sakin olmaları gerekmektedir. Çünkü sinir neredeyse bütün hastalıkların başıdır ve arkasından gelebilecek sağlık problemlerini tetikler. Doğru pozisyonda otururlarsa bel ağrısı çekmezler. Günlerinin olumlu ve pozitif bir şekilde geçmesi için en önemli olan kahvaltı öğünün unutulmaması lazım.

İkizler Burcu Hastalıkları

İkizler burcunun en sık yakalandığı hastalıklar, omuz ağrısı, kol ağrısı ve baş dönmeleridir. Çok fazla rastlanmasa da bel ağrısı da çekebilirler. Stresli geçen bir günün ardından kas sıkışmaları görülebilir. Yaz aylarında dikkat edilmesi gereken en önemli bölge yüzdür. Güneş ışığının zararlı ışınları, yüzlerinde damar çatlağına yol açabilir. Bu yüzden dışarı çıkmadan önce yüksek faktörlü güneş kremleri kullanmaları önemlidir.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |