İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sosyal konularda aktif olacağınız zamanlar içindesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Uğraştığınız konularla fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde iletişimden kaynaklı problemlere dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu geçiş, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, planladığımız şekilde hareket etmemizin önüne geçen şartları işaret ediyor. Duygularımız bizi zaman zaman yoruyor. Ancak pes etmeye niyetli değiliz. Zorluklara rağmen ayakta durmanın önemini biliyoruz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ay Oğlak burcundaki seyahatine devam ederken Satürn ve Plüton ile kavuşum yapıyor. Bugün kendinizi finansal konularda baskı altında hissedebilirsiniz.Ödemelerinizi ve bütçenizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Derin anlam arayışına girebilir, mistik konulara ilgi duyabilirsiniz. aip('pageStructure', {"pageUrl":" u0130kizler Burcu : u0130kizler Gu00fcnlu00fck Buru00e7 Yorumu ve u00d6zellikleri - Dinu00e7er Gu00dcNER ile Su00f6zcu00fcu2019de"});

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Öğrenme ve araştırma arzunuz çok yüksek. Meraklarınızı giderecek sizi canlandıracak hobilere dönebilirsiniz. Duygularını gizleyen, huzursuzluk çıkaran insanlar gün boyu sizi meşgul edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İlişkisi olan biriysen
ve partnerin
uzaktaysa, kıskançlıklar
sorun yaratabilir ama ortamı
yumuşatmak için orta yolu bulacaksın.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Kendinizi duygusal anlamda huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Uzun zamandır ilişkilerde sorun yaşayan bir İkizlerseniz bitiş kararları alabilirsiniz. Ve bunun için bir mücadele sürecine girebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |