İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. Duygularınızda dalgalanmalar olası. Bu gergin durumu hafifletmek için akşam saatlerine doğru güzel bir organizasyon yapıp dışarıda keyifli anlar paylaşabilirsiniz. Bu paylaşım size ve eşinize iyi gelecektir. İletişim tarzınızın yapıcı olmasına özen gösterin.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Hayatın zevkli ve keyif veren güzelliklerinin tadına varmak, cesaretle her problemin üstesinden gelebilmek, inandığınız ne varsa üzerine gitmek istersiniz. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşkın heyecanına kapılmaktan zevk alırken, ilişkisinde sorun olanlar partnerin nazından niyazından hiç mi hiç hoşlanmazlar.
Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, çevremizle ilişkimizde baskın davranacağız. Biraz zorluklar yaşanabilir. Bizimle aynı düşüncede olmayan kişilerle günlük hayatın içinde karşı karşıya gelebiliriz. Abartılı davranmayalım. İçimizde var olan gerilimi başkalarına yansıtarak stres yüklenmeyelim.
Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinin gelişmesinde iletişimin önemini vurguluyor. Çiftler arasında ortaklaşa uyum ve duygular eşliğinde güzel bir zaman geçirmek mümkündür.
İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Ticari faaliyetlerinizde test edildiğiniz bir güne merhaba diyorsunuz. Özellikle kazanç alanınızda sizi zorlayan diyaloglara maruz kalabilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızın kaba ve menfaat güden tutum ve tavırları size şaşkına çevirebilir. İşlerinizi öğlene kadar toparlamaya bakın. Diğer yandan aşk tutku dolu bir gün geçirmek istersiniz. Partneriniz sizden özel ilgi bekler.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Günlük işleriniz, yemeye ve içmeye olan düşkünlüğünüz bu pazar diğer günlere göre fazla olabilir. Tamamlamanız gerekenler, hızlı iletişim trafiğiyle zorlayabilir.
23 HAZİRAN 2018 İKİZLER BURCU YORUMU
Maddi konularda dengeyi sağlamalısınız. Sevdiğiniz insanla parasal anlaşmazlıklara dikkat edin. Diğer yandan hayata esnek ve her zamankinden daha rahat gözlerle bakabilirsiniz.
22 HAZİRAN 2018 İKİZLER BURCU YORUMU
Gün içinde varsa çocuklarınızla veya aşkınızla ilgili konular ön plana çıkacak. Önümüzdeki birkaç gün boyunca rutin işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.
 

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ortak yürüttüğün proje ya da ödevlerin gelişiminde yavaşlama ve duraksama ile karşılaşabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün akşam saatlerine kadar kendinizi önemli bir sürece hazırlanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerde bir konuya odaklanıp o noktaya yönelebilir ve bununla ilgili değerlendirme konuşmaları yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise ön planda olacağınız ve sizin için önemli noktaları belirleyeceğiniz bir zaman dilimi olacak.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |