İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

-

İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili daha keyifli koşullar söz konusu olabilir. Evinizle ilgili konularda daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Babanızla ilgili olaylarla ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizde güven arayışı içine girebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Akşama doğru keyif aldığınız şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler Salı günümüz saat 06:56 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde başlıyor ve iki konu üzerinde durmanızı gerektiriyor. Birincisi maddi konularda dikkatli olmak, ikincisi, hedefinize varmak için işbirliğinde bulunmaktır. Böylece işleriniz sağlıklı yürür ve gerilmezsiniz. Ay-Akrep geçişi, arzuların güçlü akışı, dokunmak, tatmak, hissetmek, arzulamaktır. Başkalarıyla ilişkilerini akılcı şekilde yürütebilen kişi, her zorluğun üstesinden gelir. Önemli kararlar gözden geçirilmeli, sağlığınıza önem vermeli, işleri yürürlüğe koymadan önce, herhangi bir eksik var mı diye kontrol etmelisiniz.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, iş araştırmaları, sağlıkla ilgili tetkikler, finansal konular üzerinde etkili olup, başarılı şekilde düzenlememizi sağlayıcıdır.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bardağın hep boş tarafını göreceğiniz bir gündesiniz.Bu negatif enerjiye odaklanmadan hayatın güzelliklerini görmeye çalışın. Bol bol yürüyüş ve temiz hava size iyi gelir.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Bazı arkadaşlarınızla parasal işlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün, özellikle arkadaşlık ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz. Sorumluluklarınız size fazla ağır gelebilir.
24 NİSAN 2018 İKİZLER BURCU YORUM
Sosyal olmak için uğraşacaksınız. Artık silkinme zamanınız geldi. Alışverişler, bakımlar ve kısa yolculuklar gibi sizi şımartacak pek çok şey devreye girmeye başlayacak. 
23 NİSAN 2018 İKİZLER BURCU YORUM
Bazı konuları gözden geçirmek için uygun bir gün olacak. Bazı tartışmalarınız varsa bugün onları düzeltmek için gereken enerjiyi bulacaksınız.
 

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün geleceğinle ilgili plan yapmak, sevgilinle aileni tanıştırmak gibi gelişmeler ön planda olabilir.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk hayatınızda partnerinizle ilgili bazı sorunları sürekli erteleme konusunda sorunlar ve birbirinizle iletişime dayalı uzaklaşmalar yaşayabilirsiniz. Finansal olarak bugün itibariyle ailenizden destekler almanız mümkün gözüküyor.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |