İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Ay Akrep’te ilerlemekte. Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler olabilir. Sağlık ve düzen konularına da daha çok zaman ayırmalısınız.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu geçiş, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, planladığımız şekilde hareket etmemizin önüne geçen şartları işaret ediyor. Duygularımız bizi zaman zaman yoruyor. Ancak pes etmeye niyetli değiliz. Zorluklara rağmen ayakta durmanın önemini biliyoruz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Neptün ile Merkür gezegenleri arasındaki yumuşak etkileşim, duyguların ön planda olduğu bir gün geçirmenize neden olacak. Üzerinizdeki stresi atmak için detoks gibi arınma programlarına katılın. Kariyerinizle ilgili gerçekçi, mantıklı kararlar almak için uygun bir gün değil. Kafanızdaki fikirler havada dans edebilir. Gelecekle ilgili kararlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Öğrenme ve araştırma arzunuz çok yüksek. Meraklarınızı giderecek sizi canlandıracak hobilere dönebilirsiniz. Duygularını gizleyen, huzursuzluk çıkaran insanlar gün boyu sizi meşgul edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün iyi niyetini suistimal etmek isteyen kişiler kendini belli edebilir. Bazı kişilerin hırsı seni çok şaşırtacak.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Bugün ters gittiğini düşündüğünüz işlerin aslında size ne kadar güzel fırsatlar getirdiğini görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |