İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Günlük - Vatan Gazetesi

18 Şubat 2018 Pazar - Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak.

İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün oldukça çalışkan ve hareketli olabileceğiniz bir gündesiniz. Aynı zamanda arkadaşlarla, gruplarla bir arada olmak da güzel.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler Salı günümüz saat 06:56 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde başlıyor ve iki konu üzerinde durmanızı gerektiriyor. Birincisi maddi konularda dikkatli olmak, ikincisi, hedefinize varmak için işbirliğinde bulunmaktır. Böylece işleriniz sağlıklı yürür ve gerilmezsiniz. Ay-Akrep geçişi, arzuların güçlü akışı, dokunmak, tatmak, hissetmek, arzulamaktır. Başkalarıyla ilişkilerini akılcı şekilde yürütebilen kişi, her zorluğun üstesinden gelir. Önemli kararlar gözden geçirilmeli, sağlığınıza önem vermeli, işleri yürürlüğe koymadan önce, herhangi bir eksik var mı diye kontrol etmelisiniz.
Saat 17:05 Ay-Satürn görünümü, iş araştırmaları, sağlıkla ilgili tetkikler, finansal konular üzerinde etkili olup, başarılı şekilde düzenlememizi sağlayıcıdır.
Günün ışıkları yüzümüzü güldürsün. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Merkür Balık burcuna geçerek sizi toplum önünde bir yıldız haline getirecek. Gerek iş gerek aşk hayatınızda iyimser bir döneme adım atıyorsunuz. Çevrenizdekilere yardım edip destek oldukça kendinizi daha mutlu hissedersiniz.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Şu sıralar kendinizi işinizde göstermeye başlayacaksınız. Toplum önü işlerinizde başkaları için yapacaklarınızla daha çok görünür hale geleceksiniz. 
17 ŞUBAT 2018 İKİZLER BURCU YORUMU 
Bugün kalabalık yerlerde, sevdiğiniz insanla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanmaya gayret edin. Bu aralar duygusal olarak bazı fedakârlıklara açıksınız.
16 ŞUBAT 2018 İKİZLER BURCU YORUMU 
Uzak çevrenizin hayatındaki önemli değişimler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Uzaklardan önemli haberler alabilirsiniz. Bu tutulma eğitim konularınızı hızlandırabilir. 
 

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Bugün geleceğinle ilgili plan yapmak, sevgilinle aileni tanıştırmak gibi gelişmeler ön planda olabilir.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Beklentilerinizin şu zamanda yerine gelmesi an meselesidir. Ancak siz bunu yeteri kadar istiyor musunuz? Bunu bilmeniz gerekiyor. Bir zamanlar çok isteyip de geri tepen şeyler artık hayatınıza dâhil olmak niyetinde. Ayrıca sosyal çevrenizden bazı kişilerin maskesini düşürdüğüne şahitlik edebilirsiniz. Dikkatli olup herkese güvenmemeyi öğrenmeli ve bazı sırları sadece kendinize saklamayı öğrenmelisiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |