İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sosyal konularda aktif olacağınız zamanlar içindesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Uğraştığınız konularla fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde iletişimden kaynaklı problemlere dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu geçiş, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, planladığımız şekilde hareket etmemizin önüne geçen şartları işaret ediyor. Duygularımız bizi zaman zaman yoruyor. Ancak pes etmeye niyetli değiliz. Zorluklara rağmen ayakta durmanın önemini biliyoruz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Venüs ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim yaşadığınız ilişkilerde görmezden geldiğiniz kusurları ve davranış kalıplarını ortaya çıkarır. Her ne kadar iyimser davranmak isteseniz de aldanmalara ve yalanlara karşı duyarlı olmak durumundasınız. Hayattaki tek gerçeklik yalnız güçlü oluşunuzdur. aip('pageStructure', {"pageUrl":";});

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Öğrenme ve araştırma arzunuz çok yüksek. Meraklarınızı giderecek sizi canlandıracak hobilere dönebilirsiniz. Duygularını gizleyen, huzursuzluk çıkaran insanlar gün boyu sizi meşgul edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

En yakın arkadaşlarından
birinin verdiği
sözü yerine getirmemesini bugün
argüman olarak kullanabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Kendinizi duygusal anlamda huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Uzun zamandır ilişkilerde sorun yaşayan bir İkizlerseniz bitiş kararları alabilirsiniz. Ve bunun için bir mücadele sürecine girebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |