İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Bugün sorumlu hissettiğiniz konularda yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün boyu hareketli bir gündeminizin olması mümkün. İletişiminizin hız kazanacağı zamanlar var. İlişkilerinizde dengeye önem vermelisiniz. Beklediğiniz haberler hızlı bir şekilde gelebilir. Eşinizle veya sevgilinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler Saat 02:12 Ay-Neptün görünümü, özel hayatımızda ve mesleki konularda birilerine uymak zorunluluğu bizi rahatsız eder. Keşke istediğin gibi hareket edebilecek şartlarım olsa diye düşünürüz.
Karşıt burcunuz Yayda ilerleyen Ay, başkalarıyla paylaşımda bulunma günüdür. Yaşamın sıkıntılı yanlarından kurtulmak adına daha neşeli ve canlı bir şekilde iletişimde bulunmanız, size moral duygusu kazandırabilir. Belki içinde bulunduğunuz şartlar veya zorluklar nedeniyle, sıkıntılı olsanız da, mutlu görünmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. İlişkide, sizin istekleriniz ve bakış açınıza uymayan tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumda birbirinizle ılımlı şekilde konuşmayı deneyiniz.
Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
İnstagram: astrolog_iremsu
Facebook :
Twitter : @astrologiremsu

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Öğlene kadar gündelik hayattaki zorluklarla baş etmeniz gerekiyor. Özellikle size zorluk yaratan bir kadınla uğraşmanız söz konusu. Öğleden sonra zihninizi açan sohbetler yapabilir, partnerinizle seyahat planlarınızı netleştirebilirsiniz. Önceden yapılan yaz programınızı tekrar gözden geçireceğiniz bir gün.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Parçalı Güneş Tutulması, elinize para geçmesine sebep olabilir sevgili İkizler. Maddi konularda hızlı ve beklenmedik gelişmelere, hızlı adım ve başlangıçlara açık olmalısınız. Ortak para alanlarınızdaki çekişmeler konuların üzerinden tekrar tekrar geçmenize neden olabilir. Ortağınız veya eşinizle olan parasal konularda sürtüşmelere açık olmalısınız.
12 TEMMUZ 2018 İKİZLER BURCU YORUMU
Önemli işlere dahil olmayı bugün pek onaylamayacaksınız. Maddi konularda alacak verecek dengesini iyi oturtmanız gerekecek, ortaya çıkacak bir ödeme sizi zorlayabilir. Parasal konularda inatçılıktan kaçınmanız gerekecek.
11 TEMMUZ 2018 İKİZLER BURCU YORUMU
Gün içinde hayata daha pozitif bakacaksınız. Kafanızda büyüttüğünüz problemleri, farklı görmeye başlayacak ve isteklerinizi harekete geçireceksiniz. Sezgilerinizi es geçmeyin ve tamamlanması gereken işlerinizi halledin.
 

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Ay düşünceli bir ruha sahipken, sen üzerinde durman gereken her türlü meseleden kaçacaksın.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Partnerinizin duygusal dünyası veya sizinle ilgili düşünceleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Unutmayın ki bugün hakkınızda yapılan eleştirilere karşı pekte esnek olmadığınız bir gündesiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |