İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde yeni şeyler öğrenme ve keşfetme isteği içinde olabilirsiniz. Bugün yaşadığınız olaylarda bütünü daha net görebileceksiniz. İletişimde problemler çıkabilir, dikkatli olmalısınız. İlerleyen zamanlarda iş hayatınızdaki sorumluluklarınızda artış olabilir. Bürokratik konular gündeme gelebilir. Annenizle ilgili konuları göz ardı etmemelisiniz.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler, 13 Aralık saat:02:42-5 Ocak saat:06:40 tarihleri arasında etkili olacak Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Bu süre içinde, bir iş ortaklığı kurulacaksa, her bir noktanın iyice konuşulmasında yarar var. Sözleşme şarttır. İlişkiler açısından gayet önemli olan bu geçiş, partneriniz, rakipleriniz veya sizinle bir şekilde bağlantısı olan insanlarla aranızdaki farklılık ve benzerlikler gözden geçirilmesi yönünde kıymetlidir. Çiftlerin birbirine karşı abartılı şekilde konuşması, kendi bildiklerini dayatmaya çalışması sonucunda sıkıntılı bir süreç yaşanabilir.
Özgürce konuşan taraf, diğerinin ilişkideki rolünü umursamayabilir. Olgun davranmayan partner veya iş ortağına karşı anlayış göstermeniz zorlaşır. Oysaki bu süreçte, öncelikle birbirinizi dinlemeniz, anlamanız çok önemlidir. Farklı düşünüyor olsanız bile, ortak bir nokta üzerinde buluşabilirsiniz. Hiç kimse, aynı düşünmek zorunda değildir. Fakat ilişki bir yaşam ortaklığı olduğuna göre, kavga-eleştiri-abartı-baskı gibi olguların da sizlere bir faydası yoktur.
Merkür-Yay geçişinin her birimiz için keyifli bir dönem olması dileğimle,

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Bir yıl boyunca şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, ikili ilişkilerinizi canlandıracak. Hayatınıza yabancı bir partner girebilir. Eşinize yurt dışından bir iş teklifi gelebilir. Kariyer hayatınızda yeniliklere yelken açabilirsiniz. Hukuki meselelerde önemli kararlarla karşılaşabilirsiniz. Bekar olanlar evlilik kararı alabilirler.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Öğrenme ve araştırma arzunuz çok yüksek. Meraklarınızı giderecek sizi canlandıracak hobilere dönebilirsiniz. Duygularını gizleyen, huzursuzluk çıkaran insanlar gün boyu sizi meşgul edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

İçinde sakladığın becerilerini ortaya çıkarmanın tam zamanı. Hareketli ve atak oluşun iş yerinde dikkat çekiyor. Bu halinle en zor işlerin bile üstesinden gelebileceksin. Gün içerisinde sır diye paylaştığın bir konunun açığa çıkması seni huzursuz edecek. Herkese her şeyin anlatılmayacağını anlayacaksın.

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Çevrenizdeki insanların sizi yanlış yönlendirmeleriyle finansal anlamda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinize mesafelerinizi iyi ayarlamalı ve kimin dost kimin düşman olduğunu iyice tanımlamalısınız.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |