İkizler Burcu Günlük Yorum


İkizler Burcu Bugün - Milliyet Gazetesi

Aile hayatınızla ilgili konula gündeminizi etkileyebilir. Babanızla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Güven aradığınız ilişkilere çekilebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde bugün detaylar çok daha ön planda olabilir. Gün içinde akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde karar vereceğiniz olaylar karşısında farkındalığınız artabilir.

İkizler Burcu Günlük - Mynet

Sevgili İkizler yılın son gününe saat 00:06 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde adım atıyoruz. Bu geçiş, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.
Saat 22:46 Ay-Güneş görünümü, planladığımız şekilde hareket etmemizin önüne geçen şartları işaret ediyor. Duygularımız bizi zaman zaman yoruyor. Ancak pes etmeye niyetli değiliz. Zorluklara rağmen ayakta durmanın önemini biliyoruz.
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

İkizler Burcu Bugün - Sözcü Gazetesi

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim, zorba tavırlar sergileyen kişilerle karşılaşmanıza neden olabilir. Bu insanlarla baş etmek sizin gibi neşeli biri için pek kolay olmayacaktır. Şiddete ve tartışmaya açık ortamlardan bugün kaçınmakta fayda var. Ayağı yere basan, somut ve objektif fikirlere açıksınız.

İkizler Burcu Günlük Fal - Habertürk Gazetesi

Öğrenme ve araştırma arzunuz çok yüksek. Meraklarınızı giderecek sizi canlandıracak hobilere dönebilirsiniz. Duygularını gizleyen, huzursuzluk çıkaran insanlar gün boyu sizi meşgul edebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum - Sabah Gazetesi

Girişimci ruhuna söyleyecek söz yok ama gerçekten ne için çabaladığını sorgulamaya hazır mısın?

İkizler Burcu Günlük Fal - Hürriyet Gazetesi

Aşk hayatınızla ilgili bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Kişilere olan saygınız yerini şüphelere bırakabilir ve buna rağmen sınırlarınızı korumak isteyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |