İkizler Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

İkizler burcu özellikleri gereği ne yapacağı tahmin edilemeyen yapıya sahiptir. Yerinde duramayan ikizler, canlı ve sağlam karakterlidir. İnanılmaz üstün zekası, onu her ortamda özel kılar. Burçlar arasında en çekici ve etkileyici burç ikizler burcudur. Keskin zekaya, zevkli kişiliğe, her şeyi öğrenmek isteyen bir meraka sahiptir.

04.11.2020
745
İkizler Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

İkizler burcu özellikleri itibariyle çocuksudur. Hayal kurmayı, oyunlar oynamayı sever ama aynı zamanda gerçekçidir. İlişkilerinde genelde yüzeyseldir. Etrafındakiler onu fazlasıyla sevmesine rağmen o bağlanmaktan hep kaçmıştır. İkizler burcu insanı ilgisini çeken konular hakkında saatlerce konuşabilir. Kendisiyle ilgili konularda ise ipucu dahi alamazsınız.

İkizler burcunun özelliklerini tanımlayacak olursak; yaratıcı, cesur, görkemli, atak, fedakar, gözde, fevri, eğlenceli, öncü, hayalci, etkili, meraklı, cazibeli, sanatçı, gezgin, alımlı, ısrarcı, iyimser, çözümsel, araştırmacı, verici, öğretici, etkileyici ve asildir.

İkizler Burcu Aşk ve Evlilik

İkizler burcu aşk hayatı hareketlidir. Fantastik ikizler burcu insanı gerçek aşkı bulana kadar farklı insanlarla birliktelik yaşar. Kendi duygularından emin olması ve partnerine güvenebilmesi uzun zaman alabilir. Bu da karşı cinsin ondan uzaklaşmasına neden olabilir. İkizler burcu evlilikleri genellikle ilerleyen yaşlarda gerçekleşir. Deneyimlemeyi seven ikizler, ancak hayatını yaşadıktan ve tatmin olduktan sonra sorumluluk alabilecek yapıdadır.

İkizler Burcu Nelerden Hoşlanır

İkizler burcunun hoşlandığı şeyler sohbet etmek ve bol bol konuşmaktır. Sohbet edebileceği kültürlü, bilgili insanlar ikizler insanının vazgeçemediği kişilerdir. Arkadaşlarıyla vakit geçirmekten, aktif olmaktan hoşlanırlar. Zaman buldukça gezer, edebi ve tarihi kitaplar okurlar.

İkizler Burcunun Hoşlanmadığı Şeyler

İkizler burcunun hoşlanmadığı şey, özel hayatı ve duyguları hakkında konuşmaktır. Ayrıca vaatler vermekten hiç hoşlanmazlar. İkizler burcu, anlayışsız ve sabırsız insanlardan hoşlanmaz. Özgürlüğüne düşkün ikizler burcu insanı kısıtlanmaktan da son derece rahatsız olur.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını çekici bir kadındır. Pratik zekası, seri hareketleri, iş bitirici yönüyle etkileyicidir. İkizler burcu kadınının çevresi oldukça geniştir. Yeni yerler keşfetmekten, yeni insanlarla tanışmaktan ve yeni şeyler öğrenmekten hoşlanan ikizler burcu kadını fazlasıyla aktiftir.

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeği konuşma kabiliyeti ve üstün zekasıyla ön plandadır. Modayı takip eder, kendine ve giyimine daima özen gösterir. Estetiğe, güzelliğe ve sanata düşkündür. İkizler burcu erkeğinin iki yönü vardır. Birincisi meraklı, zeki, kabiliyetli, yerinde duramayan bir insanken. İkincisi içine kapanık ve duygusaldır. Sergilediği davranışlar ortama ve duruma göre değişiklik gösterebilir.

İkizler Burcunu Etkilemenin Yolları

İkizler burcunu etkilemenin yolu yok gibidir. Bu burçtan olan insanlar zor etkilenirler. İkizler burcunu etkileyebilmek için zeki, mantıklı, entellektüel, yönetilen ve sabırlı bir kişiliğe sahip olmalısınız. Ayrıca fazlasıyla kıskan olan ikizler burcunun bağlanamama gibi bir sorunu da vardır. Bu nedenle ikizler burcundan birisine aşık olmadan önce iki defa düşünmelisiniz.

İkizler Burcunun Künyesi

Yönetici yıldızı Merkür’dür. Canlılığı ve zekayı temsil eder.
Hava grubu elementinden ve pozitiftir.
Cinsiyeti erkektir.
Üstün yeteneği, üstün zekasıdır.
En belirgin özelliği yardımsever ve neşeli olmasıdır.
Amacı büyük ve anılan insan olmaktır.
Anahtar sözcüğü “merak”tır.
Yenmesi gereken huyu, çok konuşmasıdır.
Uğurlu günü Çarsambadır.
Uğurlu sayıları 3 ve 5’tir
Uğurlu taşı akik ve incidir.
Uğurlu renkleri sarı, gri ve mavidir.
Uğurlu çiceği yasemendir.
Uğurlu kokuları gardenya ve yasemen kokularıdır.
Yakalanabileceği olası hastalıklar; solunum ve sinir sistemi hastalıklarıdır.
En iyi anlaştığı burçlar; kova, terazi, aslan, yengeç ve koçtur.
Anlaşamadığı burçlar; başak, yay, akrep, oğlak ve balıktır.
Başarılı olabileceği meslekler; avukat, bankacı, kuyumcu, sunucu, yazar, gazeteci, bilgisayar uzmanlığıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.