İkizler Burcu Erkeği

05.11.2020
1.770
İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeğinin özellikleri öyle çeşitlidir ki hangisinden başlasak. İkizler erkeğinin en önemli ve en belirgin özelliği düşünme yeteneğidir. Aynı anda birçok şey düşünebilir. Fikirleri değişkendir. Yeni tanışıyorsanız bu özelliği size güvenilmez olduğu izlenimi verebilir. İkizler burcu erkeğinin insanlarla olan iletişimi son derece kuvvetlidir. Onda sizi çeken birşey bulursunuz, adeta şeytan tüyü vardır. Hataları sonucunda kendilerini afettirmeyi iyi bilirler. İlgi delisidirler, beğenilmek isterler. Etraflarını incelemeye, araştırmaya, yeni yerler keşfedip öğrenmeye bayılırlar. Ev yaşamından pek hoşlanmazlar. Seyahat etmek, faklı ortamlar görmek isterler. Bilgiye doyumsuzdurlar.

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeğini etkilemenin en güzel yolu onunla her fırsatta gülüp eğlenmektir. Çocuksu ruhlarıyla çok eğlenceli ve komiktirler. Hiç büyümezler desek yeridir. En imkansız anlarda bile keyif alacak şeyler bulabilirler. Özgürlüğüne düşkün olan ikizler erkeği, baskı ortamlarından ve emir altına girmekten hoşlanmaz. İkizler burcu erkeğinin en zayıf noktalarından biri sorumluluk altına girmektir. Onu bir anda büyük sorumluluklar altına sokmamalısınız. Kendini çok zor durumda bırakılmış ve çaresiz hisseder. Bu da onu kaybetmenize sebep olabilir. Ciddi olduğu konular vardır ancak aşk konusu hariç. Değişken fikirleri ile sabah beğendiğini akşam beğenmeyebilir. Çok zor sever ve aşık olurlar. “An”ı yaşamayı seven ikizler erkeği için, geleceğe dair ciddi kararlar almak oldukça zordur.

İkizler burcu erkeğinin aşk hayatı canlı olmak zorundadır. Partneri bu erkeği elinde tutmak istiyorsa; her daim farklı, yenilikçi, kültürlü ve ilgili olması gerekir. Gerçek bir ikizler burcu erkeğinin hayatında kıskançlık yoktur. Etrafındaki herkese son derece saygılıdır ve aynı saygıyı kendisi de bekler. Çocuklarla çok iyi anlaşan ikizler erkeği, çocuklarına çok iyi bir babadır. Kendi yaşamında nasıl yumuşak tavırlı ve eğlenceliyse çocuklarını da o şekilde yetiştirir. Onlara karşı hiçbir zaman sert ve öfkeli davranmaz. Güvenip, sonuna kadar özgür bırakarak kendilerini geliştirebilmeleri için imkan tanır. Çok çalışkandır ve bir ailesi varsa onlar için yapamayacağı fedakarlık yoktur.

İkizler burcu erkeğinin cinsel yaşantısında aktiflik önemlidir. Sürekli farklılıklar olmak zorundadır. Yatak odasında küçük oyunlardan hoşlanır. Sizinle birlikteyken yeterince tatmin olamıyorsa, başka birini hayal edebilir. Evli olmayan ikizler, içinde bulundukları ilişkiye uzun süre devam edemezler. Çabuk sıkılırlar. Onu elinde tutmak isteyen bir kadın her anlamda çok yönlü olmak zorundadır. Eğer bu konuda kendinize güveniyorsanız ikizler erkeği ile yaşamın tadını fazlasıyla çıkarabilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

İkizler erkeği çok yönlüdür. Değişime açıktır, her ortama kolayca ayak uydurabilir. Uyumlu, çekici, karizmatik, yakışıklı, mantıklı, enerjik, arkadaş canlısı, entellektüel, bağımsız, özgürlüğüne düşkün olması en belirgin özelliklerindendir.

İkizler Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Bazen sorumsuzdur. Küçük yalanlar söyleyebilir. Huzursuz dönemleri vardır. Fazla meraklı yapılarını kontrol edemezler. Kolayca sinirlenip seslelerini yükseltebilirler. Şımarıkca davranabilirler ve çok konuşurlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.