İkizler Burcu Aşk Hayatı

14.11.2020
9.325
İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu aşk hayatı boyunca hep iyi beraberlikler yaşar. Aşkta mükemmele yakın davranışlar sergiler. Gerçek ve samimi ilişkileri tercih eder. İkizler burcu insanı; sıcak, sevecen, esprili ve zeki insanlardır. Zekaları doğrultusunda, hisleri de son derece iyi gelişmiştir. Karşı cinsin isteklerini ve taleplerini kolayca sezer ve dilediğinde bu doğrultuda hareket edebilir. Bu da zamanla kendisini vazgeçilmez kılacaktır. Zaman zaman anlaşılması mümkün olmayan konularla karşı cinsi zorlasa da, aşk yaşamaya değer özelliklere sahiptir. Partnerine aşkı doyasıya hissettirebilir ve yaşatır. İkizler gerçekten aşık olduğunda kıskançtır ve sadakatle bağlanabilir. Aşık olana ve evlenene kadar yeni insanlar tanımaktan, farklı duygular yaşamaktan çekinmez.

İkizler Burcu Aşık Olursa

İkizler burcu aşık olursa evlenebilir. Bu burcun evlenebilmesi için en önemli şart budur. Buna yürekten inanması, güvenmesi ve evlenmeye değer bulması gerekir. İkizler ile aşk yaşayanlar, ona kendisini her anlamda teslim etmemelidir. Çünkü ikizler gizemli olanı ve ağırdan almayı sever. Partnerinin güncel, farklı, sürekli yeniliklerle donanımlı olması onu elinde tutabilmesi için gereklidir. Espri yeteneği, ilgisi, zekası ve neşeli tavırlarıyla karşı cinsi kolayca etkilemeyi başarır. İlişkilerini ağır ve tatminkar yaşar. Duygularından emin değilse ve karşı cins kendisinden resmiyet istiyorsa anında soğur ve uzaklaşır. Gerçekten aşık olmayan bir ikizler, aşık olana dek farklı birliktelikler yaşayabilir. Aşkta da özgürlüğüne düşkündür ve baskı altına girmeyi sevmez. Aşıksa içiniz rahat olsun, asla aldatmaz. Ama aşık değilde bu özgürlüğünü en iyi şekilde değerlendirecektir. Aşkı bittiğinde ise ayrılmaktan çekinmeyecektir. İkizler burcu için aşk ne kadar önemli ise mantık ta o derece önemlidir. Herşeyde denge kurmak isterler. Onların iç dünyasına girmek zor olabilir ama girdiğinizde heyecan dolu, hassas ve beklemediğiniz kadar duyarlı kişilikleri sizi fazlasıyla etkileyecektir.

İkizler Burcu Aşk Acısı

İkizler burcu aşk acısı çekmez, yani aşk acısı ikizler burcuna koymaz. İkizler, aşkını çoğunlukla yüzeysel yaşar. Karşı cinse bağlanmaz. Aşkın, insan beynini uyuşturduğunu düşünür ve kendini bu uğurda harcamak istemez. Karşı taraf terkederken nazik değilse, elindeki tüm kozları kullanarak kabalaşabilir. Bu nedenle ikizler burcundan ayrılırken, elinizden geldiğince nazik olun ve geçerli sebeplerinizi uygun şekilde ifade edin. Ayrılık sonrası geri dönüşleri olmayan ikizler, aşk acısı çekmek şöyle dursun yüzünüzü bile görmek istemeyecektir. Çoğunlukla seviyeli birliktelikler yaşayan ikizler burcu insanları ayrılık konusunda da uzun uzadıya sorunlar yaşamazlar. İkizler burcu için seks romantizmden daha önemlidir. Fazla romantik olamayan ikizler burcu, konu ilişkiye geldiğinde hiç düşünmeyecektir. Partnerinin bu konuda değişikliğe ve yeniliğe önem vermesi, onu elinde tutabilmesi için önemli bir unsurdur.

İkizlerin en iyi anlaştığı burçlar kendisi gibi hava grubu elementi burçlarıdır. Arkadaşlık ve dostlukları son derece iyi olsa da ateş grubu burçlarıyla birliktelikleri uzun sürmeyebilir. Su grubu burçlarına aşkta katlanamayan ikizler burcu, onlarla arkadaş kalmaktan yana olurlar. Toprak grubu burçlarıyla iyi anlaşabilirler fakat ortak noktaları çok azdır. Bu nedenle bu grupla ilişki yaşamaları neredeyse imkansızdır.

İkizler Burcunun Aşk Anlayışı

İkizler burcu ve aşk ancak; özgürlük, samimiyet, keyif, neşe, mantık, zeka, heyecan, anlayış ve gülümseme olduğunda mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.