Hangi Burç Nasıl Etkilenir ?


Nasıl milyarca insan vücut ve yüz olarak birbirine benzemiyorsa aynı şekilde kişilerin olaylara ve aşka bakış açısı da farklılık göstermektedir. Herkes en iyisini kendisinin yaptığını ve en güzel aşkı kendisinin hak ettiğini düşünürken bazıları da karşısındakini etkilemenin yollarını aramaktadır. Eğer bir kalbi fethetmek istiyorsanız o halde hangi burcun nelerden hoşlandığını hemen yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu Nasıl Etkilenir?

Koç burçları kendi hayatlarını kendileri kurarlar ve aldıkları kararları mutlaka uygulamak için mücadele ederler. Kafasına koyduğu şeyi yapmak ister ve kesinlikle zaferin tadını çıkarırlar. Onların galip gelemeyeceği bir yarış yoktur. Bileğinin gücüne inanırlar ve koç burcunu etkilemek için savaş vermeli, onu büyülemeli, yanında olmalı ve hızına her daim yetişmelidir.

Boğa Burcu Nasıl Etkilenir?

Boğa burcu sığınacağı bir liman, sırtını dayayacağı bir dal ve gözünü kapatıp kendini teslim edeceği bir sevgili ya da eş arar. Sevgiyi derinlemesine hissetmek isteyen Boğalar, aşk dolu gözler ile kendisine bakılmasını ve kulağına aşk dolu şarkıların mırıldanılmasını ister. Sizde "Boğa burcu nasıl etkilenir ?" Diye soruyorsanız ona herkesten çok güvendiğinizi söyleyin ve kalbinde ki yerinizi sonsuza dek satın alın.

İkizler Burcu Nasıl Etkilenir?

İkizler burcu için amiyane tabirle kaşı gözü ayrı oynuyor diyebiliriz. Genellikle çevresinde ki kişilerle öncelikle flört etmek ister. Geniş çevreye sahiptir ve aklı ile hareket ederek daha sonra duygularını aşka dahil eder. Merak ettiği her şeyi öğrenmek ister ve sevgilisinin kendi hakkında olumlu düşüncelerini öğrendiğinde gözleri bir başka parlar. İkizler burcunu etkilemek için onlarda merak uyandırmanız yeterlidir.

Yengeç Burcu Nasıl Etkilenir?

Yengeç burcunu etkilemek için ona şefkatli bir omuz ve sevgi vermeniz yeterlidir. Onu ne boy ne de post ilgilendirir Yengeç burçları evinin hanımı çocuklarının anası, evinin direği ve çocuklarının babası vasfını aramaktadır. Her daim gönlü bundan yanadır. Sevdiğine bağlı olan ve aşkını en kıymetli köşede muhafaza ederler. Eğer Yengeç burcu nasıl etkilenir? diye soruyorsanız hemen cevaplayalım. Siz onu mis gibi kokular eşliğinde evinize davet eder, onu hayatınızın en merkezi yerine koyar ve ona Seni herkesten çok seviyorum! derseniz can alıcı vuruşu yapmış olursunuz.

Aslan Burcu Nasıl Etkilenir?

İhtişamlı bir sevgi gösterisi, hayalleri zorlayan bir düşünce biçimi ve kalbe ulaşmanın yolunu bilenler için Aslan burçları seçilmiş eş adaylarıdır. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve Aslan burcunun dikkatini çekmek için ona iltifatlar etmeli ve karizmanız ile onu etkilemelisiniz. Bir de Aslan burcuna Sen dünyada ki en muhteşem insansın derseniz dört nala koşmaya hazırsınız demektir. Aslan burcunu etkilemek için işte bu duyguları ona yaşatmalı ve kalbine yumuşak bir iniş yapmalısınız.

Başak Burcu Nasıl Etkilenir?

Her seviyorum diyene inanmayan ve adımlarını sağlam atan Başak burçları bu konuda kesinlikle tongaya düşmez. Başak burcunu etkilemek isteyen mükemmelliğin şeklini bilmeli, emeğe kıymet vermeli ve aynaya bakarak enine boyuna bakmalıdır. Enerjisi düşük, saçı başı karışmış, yakası yamulmuş kişileri hayatına almaz. Öncelikle siz kendinizi toparlayıp bu ilişkiye hazır olduğunu kanıtlamalısınız. Daha sonra ağzınızdan dökülen tılsımlı sözcüklerde Kesinlikle sana ihtiyacım var! demelisiniz.

Terazi Burcu Nasıl Etkilenir?

Asaletli, kibar, estetik yetenekleri güçlü ve her daim şık ve zarif olan Terazi burçları için salon çizgisini bozmayan kişiler ön plandadır. Onlar ne çok sessizlikten ne de çok seslilikten hoşlanır. Siz ona yakın olmak için ortasını bulmalı ve kesinlikle tartıyı doğru ayarlamalısınız. Terazi burcu bir aşk perisidir! Yanında boy göstereceği ve huzurlu olacağı kimseleri seçer. Eğer yanınızda kendisini bulutların üstünde hissederse deli fırtınalara göğüs gerer. Uzlaşması ve sevgi dolu olan Terazi burcunu etkilemek için en önemlisi ona huzur vermelisiniz.

Akrep Burcu Nasıl Etkilenir?

Akrep burçları uçlarda yaşayan, şehveti ve arzusu yüksek bir burçtur. Şapkasının ardında saklanıp Akrep burcunu etkilemek isteyenler hiç durmayın var gücünüzle onu kendinize yar edin. Pes etmeyin! Yollarına paspas olayım dedirtene kadar durmayın. Akrep hemen pas vermese de içi gıcıklanacak ve aklı siz de kalacaktır. Gözlerinizi karartın ve Senin için ölüyorum! diyene kadar son sürat devam edin.

Yay Burcu Nasıl Etkilenir?

Herkesin bir sorumluluk listesi, derdi, projesi ve burnunun ucuna gelmiş siniri varken Yay burcu tüm bunları bir kenara bırakmış, işinden istifa etmiş ve özgürlük meşalesini eline almıştır. Hayalinizdeki gibi ve hikayelerde anlatılan masalsı aşk öyküsüne merhaba demek için hemen Yay burcu ile tanışın! Müstakbel sevgilisinden duymak istediği ‘Beni heyecanlandırıyorsun’ sözleridir.

Oğlak Burcu Nasıl Etkilenir?

Oğlak burçları her şeyin eksiksiz olmasını ister. Jilet gibi ütülü gömleği, siyah gözlükleri, araba anahtarı, cüzdanı, telefonu ve iri gözleri ile bir bütün halinde karşınızda duran Oğlak burcunu etkilemek için ona ‘Seninle yaşlanmak istiyorum’ demelisiniz. Onu bu cümleniz ile etkileyecek ve yıldırım nikahı ile evlilik birliğine jet hızıyla adım atacaksınız.

Kova Burcu Nasıl Etkilenir?

Kova burçları oltaya kolay gelmez ve atılan yemleri yutmaz! Onu etkilemek için alternatif yollar denemeli hiç bilmediği yerlerden sorular sormalı. Günlük yaşamını standart ölçüler çerçevesinde geçiren Kova burçları şaşırtan sevgiliye hiç düşünmeden evet derler. Kova burcunu etkilemek ve kalbine ulaşmak için dilinizden şu sözler dökülmeli; ‘Tanıdığım kimseye benzemiyorsun’

Balık Burcu Nasıl Etkilenir?

Balık burcunun kalbine giden yolu bulmak o kadar kolay değildir. Sürekli hayaller kuran Balık burçları, dünyada tek başına da kalsa istediği rahatlığı ve konforu düşlerinde kuracaktır. Eğer doğru hamleler ile hareket ederseniz Balık burcunu etkileyerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Balık burcuyla olmak istiyorsanız onun kıymetini bilmeli ve hayallerine ortak olmalısınız.

 


İlginizi Çekebilecek Yazılar

İletişim |