Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 19 - 25 Mart haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

BURÇLAR bu hafta isteklerine ve gelecekle ilgili planlara yoğunlaşıyor. Tüm burçların kariyer beklentilerine karşılık verecek günlerdeyiz. İş hayatı ile ilgili sıkıntılar bir nebze olsun düzene giriyor. Burçların, gelen yeni tekliflere açık olması ve risk alması alınan yolda önem kazanıyor. Eğer daha iyisini istiyorsan riskleri göze almalısın. Bununla birlikte harcamalarda aşırıya kaçılmamalı. Kredi çekme, borç alıp verme gibi durumlar her ihtimale karşı bir sonraki döneme ertelenmeli. Yani dereyi görmeden paçalar sıvanmamalı. Yine bu hafta ailevi konular ön planda olacak. Özellikle mal paylaşımı, para ve mirasla ilgili konuşmalar yoğun şekilde devam ediyor. Hak sahiplerinin farklı fikirleri sürecin uzamasına sebep olacak yapıda. Diğer yandan burçlar seyahat ve eğitime daha fazla ağırlık veriyor. Çıkılacak yollar ve gidilecek yerde yapılacakların planları şimdiden belirleniyor. Burçların aşk hayatında bu hafta güzel gelişmelerin yanı sıra sıradanlık içeren durumlar yer alıyor. Bazı ilişkiler canlanırken bazıları sona eriyor. Devam eden ilişkilerde evlilik teklifi, söz, nişan ve nikah düşüncesi ortaya çıkıyor. Bu hafta burçları ne bekliyor? detayları ile öğrenerek haftaya daha iyi bir yerden başlayabilirsiniz.

 


Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 İletişim |