Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 23 - 29Nisan haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

BURÇLAR bu hafta yeni bir döneme giriyor. Macera, iletişim ve seyahatler artıyor. Her konuda mücadeleci ruhlar ortaya konuyor. İlişkiler bambaşka bir boyut kazanıyor. Gündelik yaşamlarda ortaya çıkan düzensizliklere müdahaleler söz konusu. Aile büyükleri ile anlaşmaya varılması gereken noktalarda zorluklar ortaya çıkıyor. Burçların aşk hayatında bu hafta heyecan duyulan konular artıyor. Gizli yürütülen ilişkiler risk oluşturuyor. Evliliklerde harcamalar, tatil planları ve çocuklarla ilgili meseleler ele alınıyor. Bu hafta bazı burçların yakın çevresinden ölüm haberi gelmesi olası görünüyor. İş, kariyer ve kazanç konusunda önemli bir döneme giriliyor. Bu hafta tüm burçların geliri artışa geçiyor. Gezegen açıları burçlara kazançla ilgili iyi yönde değerlendirilebilecek fırsatlar sunuyor. Bu hafta burçların hayatında ne var ne yok merak ediyorsanız burç yorumlarını okuyabilir haftaya daha iyi bir geçiş yapabilirsiniz.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 İletişim |