Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 19 - 25 Şubat haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç YorumlarıBURÇLAR bu hafta iş, kariye ve kazanç alanında son derece etkili oluyorlar. Bu anlamda her burç için fırsat ve şanslar yer alıyor. Alınacak kararlar, atılacak adımlar ve verilen sözler önem kazanıyor. Anlık düşüncelerle ve öfkeyle hareket edilmemesi gerekiyor. Burçların aşk hayatında bu hafta olası durumlar değişebilir. Günlük hayatın temposu nedeniyle agresif tutumlar sergilenebilir. Bazı ilişkilerde tamam ya da devam kararı alınabilir. Yeni başlangıçların da yer alacağı bu haftada ilişkilerde iletişim en önemli şey olarak görünüyor. Bu hafta burçların sağlığına da daha fazla özen göstermesi gerekiyor. Fazla aktif olunacak bu dönemde yaşanabilecek belli başlı rahatsızlıklar artıyor. Burçların haftalık yorumu ve detayları öğrenmek için burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 İletişim |