Haftalık Burç Yorumları


Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 25 Haziran-1 Temmuz haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

 

BURÇLAR bu hafta ortak yaşam, evlilik ve paylaşım alanlarında keskin kararlar alıyor. Bu kararları alırken yaşanabilecek her tür olasılığa hazır olmak gerekiyor. Bireysel alanlara yansıyan huzursuzluklar bu haftadan itibaren biraz artabilir. Ama alınan kararların uygulanmasından bir süre sonra enerjilerin dengelenmesiyle birlikte her şey daha güzel oluyor. Yani bu hafta burçlar için önemli bir geçiş sürecini oluşturuyor. İlişkilerde eski durumlara saplanıp kalmak yerine, olabilecekler üzerine konuşmak yerinde olur. Duyguları abartmamakta fayda var. Sorumlulukların üstesinden gelebileceğiniz kararlarda olmanız dileğiyle, iyi haftalar dileriz.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. Sevgi ile kalın…

 İletişim |